Geri Dönüş ve giriş seviye notebook ile oynamak

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
CorporalKane
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Geri Dönüş ve giriş seviye notebook ile oynamak

Mesaj gönderen CorporalKane »

Merhaba.

Eminönünde savaşçı ve büyücü olmak üzere 2 adet 49 lvl karakterim var. İkisindede lonca lisansı,+5 puan,kasa mevcut. Hesapta ayı,gözcü,kangal,çt kutu etkisi mevcut. Plus yok. Karakterleri 49 a booslayıp bırakmıştım. Hiç görev yapmadım. Haliyle ikisindede gb itemi yok.

Oyuna dönüyorum ve vaziyetim böyleyken geri dönmemi nasıl yorumlarsınız? Bu halde başlanır mı? En son iflis,solucan,kadim kesimleri çok azalmıştı peki ya şimdi durum nedir? Sığınak,migrat,ÇT atan oyuncu kaldı mı? Yoksa herkes karaköye mi yoğunlaştı? 1 yıldır oynamıyorum.

Döndüğümde neye odaklanmamı önerirsiniz.

Sırf ikv oynamak için aşağıda linkini ve donanımlarını yazdığım giriş seviye bir notebook sipariş ettim. Hafta içi gelecek.

https://www.hometech.com.tr/urun/alfa-400c

Donanım:

Ram: 3 gb
Cpu: 1.1 ghz intel celeron N3350 2 çekirdek (turbo ile 2.4 ghz)
Gpu: İntel Hd Graphics 500 paylaşımlı

Bu notebook ile verimli şekilde oynayabilir miyim? Benim gibi giriş seviye notebook ile oynayan var mı? GB lerde ve kalabalık pvp ortamlarında olumlu sonuç verir mi? İtem parlama efektlerini ve map efektlerini kapatacağım.

Karakterlerimden bahsettim. Oyuna tutunabilme ihtimalim nedir. Değerli fikirlerinizi merak ediyorum.

EÖ sunucusundayım. Belli başlı hepimizin bildiği zorlu boss kesim görevlerine yardım edebilecek dostlar var mıdır?

Loncasına almak isteyen olursa gelmek isterim.
Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming

Re: Geri Dönüş ve giriş seviye notebook ile oynamak

Mesaj gönderen zeynel55 »

Hesabına plus paket alarak başlayabilirsin. 55 seviyeden itibaren eski eşyalar etkisini kaybetmeye başladığından GB itemi olmamasının pek bir dezavantajı yok. Şu an Sığınak,Migrat,Çemberlitaş bölgelerine sadece görev için girilmekte. Solucan,Kadim Hidra kesimleri yok fakat yeni bölge reçetelerinde istenilen materyaller düştüğü için İflis,Dev Ana,Karakürk,Philetheos kesimleri yapılmakta. Haliyle herkes Karaköy Bölgesine yoğunlaştı. Sipariş ettiğin notebook'u pek inceleyemedim fakat celeron işlemci seçim yapmasan daha iyi olurdu. Harici ekran kartı yoksa,ekran kartın onboard ise sorun yaşayabilirsin. Bunu İKV'de hisseder misin bilmiyorum fakat sistem gereksinimleri bir tık daha yüksek olan oyunda sorun yaşarsın. Sana bağlı olmak ile birlikte oyunda tutunabilirsin. Karaköy Bölgesinde 39 seviye zırhlar,eşyalar ile level kasan birçok kişi gördüm. Lonca konusunda ise birçok alım yapan lonca var,araştırıp kendine uygun bir ortamı bulursun umarım.
Resim