Ne yapayım ben?

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Swordsman
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Ne yapayım ben?

Mesaj gönderen Swordsman »

Barbarosbrusk yazdı: 13 Tem 2018 14:37
Swordsman yazdı: 13 Tem 2018 14:08
Barbarosbrusk yazdı: 12 Tem 2018 17:20
SeRRuh yazdı: 03 Haz 2018 23:52 Azınlık tarafı savunmayı sevdiğim için arz oldum. Er meydanında bir kişiye üst üste 28 zihin atıldığını gördün mü hiç? işte o zihinlerin bana atılmasının bir sebebi var. Korku meselesini tartışmayalım istersen B-)
Tartışacak bi durum yokki ben neden arz oldun dedim sen bilmem 128 kere zihin felamda filan ne alaka
Usta sen meranda oynuyordun demi bi aralar
Evet sendemi oynadın
Ben hala oynuyorum en basından belli meranda oynuyordum
Hiç Birsey Eskisi gibi Olmayacak!
Kullanıcı avatarı
Barbarosbrusk
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Barbarosbrusk »

Seni muhakkak görmüşümdür ozaman nick neydi senin
Kullanıcı avatarı
Barbarosbrusk
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Barbarosbrusk »

Swordsman yazdı: 14 Tem 2018 11:17
SeRRuh yazdı: 03 Haz 2018 23:52 Azınlık tarafı savunmayı sevdiğim için arz oldum. Er meydanında bir kişiye üst üste 28 zihin atıldığını gördün mü hiç? işte o zihinlerin bana atılmasının bir sebebi var. Korku meselesini tartışmayalım istersen B-)
Tartışacak bi durum yokki ben neden arz oldun dedim sen bilmem 128 kere zihin felamda filan ne alaka
Evet sendemi oynadın
Eski oyuncular kalması meranda şaşırdım bi ara herkes kaçtı gitti göç vardı resmen tabi bu olay guncellemeden onceydi guncelleme geldi çoğu bıraktı bunada bende dahilim
Kullanıcı avatarı
Swordsman
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Swordsman »

Barbarosbrusk yazdı: 14 Tem 2018 18:30
Swordsman yazdı: 14 Tem 2018 11:17

guncelleme merana yaradi :)

Evet sendemi oynadın
Eski oyuncular kalması meranda şaşırdım bi ara herkes kaçtı gitti göç vardı resmen tabi bu olay guncellemeden onceydi guncelleme geldi çoğu bıraktı bunada bende dahilim
Guncelleme merana yaradi oyuncu artisi oldu baya
Hiç Birsey Eskisi gibi Olmayacak!
Kullanıcı avatarı
HARBILAZ
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen HARBILAZ »

Kardeşim kendine girip birlikte vakit geçirebileceğin ve sürekli aktif olan bi Lonca belirle hangi Klan'da olduğu mühim değil, ama Tılsım ayarlamanı öneririm yoksa işin zor.
Şimdiden bol şans...
AcademiciaN
HARBILAZ
DoctorDre

Çiçeğin dikeni var diye üzüleceğimize, dikenin çiçeği var diye sevinelim.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Alexa yazdı: 11 Mar 2018 21:29 Ben 29 ve 39 zamanlarında çok oynadım, Inwisiblewoman'dı adım. Geçen sene oyuna dönme kararı aldım. 49levela kastım bölgelere girmeye çalıştım item yok diye almadılar. İşten gelip sabaha kadar maden kasarak kıyamet asa ürettim ve parlattım. Bu seferde tılsımım yok diye almadılar sinirlenip oyunu bıraktım. Karaköyün geliceği haberini aldım betasına girdim çok hoşuma gitti. Bu vesileyle insanlara yetişirim oynayabilirim dedim. Oyuna girdim birde ne göreyim gaffar dayıyı kesmedim diye karaköye giremiyorum :D Büyücüm kuklacıdaydı, Eminönü daha kalabık diye orda karakter açayım dedim. Şimdi girebiliyorum ama görev yapamadığım için bi artısı yok çünkü itemim yok. Junon, çt ve hol görevlerimi yapamıyorum. Şimdi sorarım size ben ne yapayım arkadaşlar? Varsa görevlerimi yapacak bir lonca, istediğiniz arttırıcıyı alıcam loncaya. Gerçekten başka şansım kalmadı. Bir oyunu oynamak isteyipte oynayamamak denir buna gerçekten. Bu konu altına yöneticileri, developerlarıda bekliyorum. Çünkü kimsenin girmediği bölgelerdeki görevleri nasıl yapıcam anlayamıyorum, cevaplasınlar merak ettim..
Lonca sisteminin gelişmesi ve büyümesi için Karaköy uygulamasını bu şekilde organize ettiklerini düşünüyorum.

Sunucuda bulunan aktif loncalara üye olabilir ve böylelikle bir takım halinde gerekli görevlerini yapabilirsin. Grup bölgeleri ve Holl görevleri konusunda tekil şahıs olarak yapılması güç/imkansız olan görevleri bir kaç arkadaşın birleşmesi ile yapabilirsin ancak..

Allah yardımcın olsun, hayırlı günler.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası