Ne yapayım ben?

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Alexa
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Ne yapayım ben?

Mesaj gönderen Alexa »

Ben 29 ve 39 zamanlarında çok oynadım, Inwisiblewoman'dı adım. Geçen sene oyuna dönme kararı aldım. 49levela kastım bölgelere girmeye çalıştım item yok diye almadılar. İşten gelip sabaha kadar maden kasarak kıyamet asa ürettim ve parlattım. Bu seferde tılsımım yok diye almadılar sinirlenip oyunu bıraktım. Karaköyün geliceği haberini aldım betasına girdim çok hoşuma gitti. Bu vesileyle insanlara yetişirim oynayabilirim dedim. Oyuna girdim birde ne göreyim gaffar dayıyı kesmedim diye karaköye giremiyorum :D Büyücüm kuklacıdaydı, Eminönü daha kalabık diye orda karakter açayım dedim. Şimdi girebiliyorum ama görev yapamadığım için bi artısı yok çünkü itemim yok. Junon, çt ve hol görevlerimi yapamıyorum. Şimdi sorarım size ben ne yapayım arkadaşlar? Varsa görevlerimi yapacak bir lonca, istediğiniz arttırıcıyı alıcam loncaya. Gerçekten başka şansım kalmadı. Bir oyunu oynamak isteyipte oynayamamak denir buna gerçekten. Bu konu altına yöneticileri, developerlarıda bekliyorum. Çünkü kimsenin girmediği bölgelerdeki görevleri nasıl yapıcam anlayamıyorum, cevaplasınlar merak ettim..
pearl
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Ne yapayım ben?

Mesaj gönderen pearl »

haklısın cok buyuk sıkıntı yeni char acmak isteyen ne yapıcak anlamadım nasıl oyuna baslanıcak
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Sonrasında lodos olarak savaşmayacaksan yardımcı oluruz ;) Utopia'dan birine ulaşman yeterli olacaktır.
Kullanıcı avatarı
Barbarosbrusk
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Barbarosbrusk »

Lodoslardan bu kadar korkuyorsan neden arz oldun
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Azınlık tarafı savunmayı sevdiğim için arz oldum. Er meydanında bir kişiye üst üste 28 zihin atıldığını gördün mü hiç? işte o zihinlerin bana atılmasının bir sebebi var. Korku meselesini tartışmayalım istersen B-)
Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen zeynel55 »

Barbarosbrusk yazdı: 03 Haz 2018 22:30 Lodoslardan bu kadar korkuyorsan neden arz oldun
Doğrusunu söylemek gerekirse birçoğu lodos klanında barınamadığı,lodos loncalardan atıldığı için Arz oldu. Lodoslardan korkusuna ise şuanda klansız gezinmekteler. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbarosbrusk
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

zeynel55 yazdı: 04 Haz 2018 10:34
Barbarosbrusk yazdı: 03 Haz 2018 22:30 Lodoslardan bu kadar korkuyorsan neden arz oldun
Doğrusunu söylemek gerekirse birçoğu lodos klanında barınamadığı,lodos loncalardan atıldığı için Arz oldu. Lodoslardan korkusuna ise şuanda klansız gezinmekteler. :)
Hahahaahhahah
Kullanıcı avatarı
Barbarosbrusk
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

SeRRuh yazdı: 03 Haz 2018 23:52 Azınlık tarafı savunmayı sevdiğim için arz oldum. Er meydanında bir kişiye üst üste 28 zihin atıldığını gördün mü hiç? işte o zihinlerin bana atılmasının bir sebebi var. Korku meselesini tartışmayalım istersen B-)
Tartışacak bi durum yokki ben neden arz oldun dedim sen bilmem 128 kere zihin felamda filan ne alaka
Kullanıcı avatarı
Swordsman
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Swordsman »

Barbarosbrusk yazdı: 12 Tem 2018 17:20
SeRRuh yazdı: 03 Haz 2018 23:52 Azınlık tarafı savunmayı sevdiğim için arz oldum. Er meydanında bir kişiye üst üste 28 zihin atıldığını gördün mü hiç? işte o zihinlerin bana atılmasının bir sebebi var. Korku meselesini tartışmayalım istersen B-)
Tartışacak bi durum yokki ben neden arz oldun dedim sen bilmem 128 kere zihin felamda filan ne alaka
Usta sen meranda oynuyordun demi bi aralar
Hiç Birsey Eskisi gibi Olmayacak!
Kullanıcı avatarı
Barbarosbrusk
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Swordsman yazdı: 13 Tem 2018 14:08
Barbarosbrusk yazdı: 12 Tem 2018 17:20
Usta sen meranda oynuyordun demi bi aralar
Evet sendemi oynadın