Ağlamak yok yüreğim

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Mahluta31
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Anti Nara

Ağlamak yok yüreğim

Mesaj gönderen Mahluta31 »

Resim
Böyle yapacaksanız oynamayalım

Resim
Lonca alımlarımız topkapı kullanmak için açıktır. Ütopia
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Lonca: Ütopia
İletişim:

Re: Ağlamak yok yüreğim

Mesaj gönderen SeRRuh »

Yukarıdaki iki kişinin de bu zamana kadar Utopia ile alakası olmamıştır. Pablo eli silah tutan elemanmış başvuru da yapmış sevdim bu arkadaşı değerlendirmeye değer B-)
Kullanıcı avatarı
Hars
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: ÜTOPİA

Mesaj gönderen Hars »

Bu arkadaş alice harikalar diyarındaki alice'in düştüğü kronik şizofreni belirtilerini taşıyor. Ağır ruh hastalığı. şizofreni genetik olup, genellikle 17 yaş civarında kendini gösterir. İlaç tedavisi şarttır. ;)
Taklitler aslını yaşatır.
leoread
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Utopia

Mesaj gönderen leoread »

Nedense insanlar bazı zamanlar farklı şekillere bürünüp benliğini kaybedermiş derler hep, ben ise insanın kendi doğruluğu ve dürüstlüğünden hiç bir zaman kaybetmediğine inanırım. Fakat bazı insanlarda kendini o kadar basitleştirirmiş ki bazen yalan atmak doğruyu söylememek için elinden geleni yaparmışlar. Yukarıdaki olayda konunun oyun hataları üzerine konuşulan bir konuda , arkadaşımız o cümleyi “ben bunu farklı kullanırım” diye çakallık yapıp. Bizlere ve sizlere farklı yansıtmak istemiş. Ne güzeldir ki öldüren yine ben ölen yine onlar ağlayan yine siz üzülen yine onlar. Sizler az delikanlı doğru dürüst adam olun diye ders vermek istemem ama, gereken dersi isterseniz veririm’de . Herşeyi bırakın doğru dürüst saygılı ADAM olmayı öğrenin. Hiç birini yapamıyorsanız yalan söylemeyin. He bu arada öldürdüğüm içinde kızmamışsındır herhalde ;) B-) ELpabloESCOBAR
ELpabloESCOBAR

Kayıp milyon dolarlarım nerede?

Academi avcısı winter kovalıyıcısı.

Dürüstlük ebedidir...
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

Paranoid kişilik bozukluğu var galiba dostum, Toplum içinde hep çatışma içerisindesin. Ne demiş Murat, "Yukarıdaki iki kişinin de bu zamana kadar Utopia ile alakası olmamıştır. " Gerçeklikle bağdaşmayan, kendi dünyandan bir nevi hayaller kurup önemsiz ve anlamsız konular açıp üstün biri olarak bilinmeyi mi bekliyorsun? Yenilginin verdiği kızgınlıkla bu konuyu açmış olduğun apaçık ortada. Son olarak da " Çıldır çıldır çıldırıyoz " diyerek elveda diyorum sana. B-)

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kullanıcı avatarı
abuzeddin
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen abuzeddin »

Ütopia loncası üyeleri hem yalan söyler hem de zeytin yağı gibi üste çıkmak ister. Geçen şifacım ile dolanıyorum beni kovalamaya başladı 3 lonca mensubu kendini bilmez. Otoparka kadar boss keser gibi daldılar. Bir taneside diyorki lodosları görunce bize daldı bizde dalıyoruz. Ben hiç bir şekilde dalmadım. Şifacıyım gazap yok ne dalması. Sonra kralice tırtıla yardıma gittim baktım aynı lonca üyeleri bizde keselim bırakın diye yalvarıyor. Siz şizofrensiniz ya da bilerek yapıyorsunuz. Görev yapan insanlar birbirine dalmıyor rajon bu. Bizde biliyoruz kesmesini biçmesini. Ee bir şey daha biliyoruz. Sizin tek derdiniz olmuş Academy Of War loncası ama kıskançlıktan kudurmak da bu kadar olurdu. Saygılar..
Yine yeniden KROSPOWER Yine yeniden.
leoread
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Utopia

Mesaj gönderen leoread »

abuzeddin yazdı: 11 Mar 2018 10:57 Ütopia loncası üyeleri hem yalan söyler hem de zeytin yağı gibi üste çıkmak ister. Geçen şifacım ile dolanıyorum beni kovalamaya başladı 3 lonca mensubu kendini bilmez. Otoparka kadar boss keser gibi daldılar. Bir taneside diyorki lodosları görunce bize daldı bizde dalıyoruz. Ben hiç bir şekilde dalmadım. Şifacıyım gazap yok ne dalması. Sonra kralice tırtıla yardıma gittim baktım aynı lonca üyeleri bizde keselim bırakın diye yalvarıyor. Siz şizofrensiniz ya da bilerek yapıyorsunuz. Görev yapan insanlar birbirine dalmıyor rajon bu. Bizde biliyoruz kesmesini biçmesini. Ee bir şey daha biliyoruz. Sizin tek derdiniz olmuş Academy Of War loncası ama kıskançlıktan kudurmak da bu kadar olurdu. Saygılar..
Merhaba arkadaşım, bazı sorunlarını dile getirmişsin fakat atladığın bir şey var. Mensup olduğun lonca ile her karşılaşmamızda oyunda çatışma savaş galibiyetler ve mağlubiyetler oluyor. Ne yazık ki sende taşıdığın lonca isminden dolayı taşın soğuk tarafını tatmışsın. Daha sonrasında lonca adı vererek haksız isyanını kendinde bitirmişsin. İki ölüm varsa eğer biri academilerinden biride winter..

Bir diğer konu ilk resimde yazdığım o cümlenin devamını karalamakla bir şeylerin önüne geçemezsin o cümlenin devamını siyah bant ile kapama onuda açığa çıkar. Neden dürüstlükten doğruluktan bu madar uzaksınız hiç anlamış değilim.

Cümlenin sonuna saygılar yazınca saygılı olmuyorsunuz. Biraz yapıcı olun, olun ki ciddiye alabileyim sizleri..

Acı can yakar, sevgi bağlaştırır,kudret sonsuzdur.

Kudretimden nasip alanlardansınız sizlerde...
ELpabloESCOBAR

Kayıp milyon dolarlarım nerede?

Academi avcısı winter kovalıyıcısı.

Dürüstlük ebedidir...
Kullanıcı avatarı
HARBILAZ
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen HARBILAZ »

Selamun Aleyküm,
oyuna acilen dönmek şart olmuş 🙂 birazdan bi sen eksiktin dicek muhtemelen bu Şerruh arkadaş. Kardeş siz 2 yüzlü insanlanlar ile bizi birmi tutuyorsunuz dün arkasından sövdüğünüz ve arkanızdan size söven Full Magazin Lonca'sına bugün yine kanka diyorsunuz ayrıca 7 ay kadar oyuna girmedim dün bi gireyim dedim ve kimin daha üstün olduğunu gördüm yerden kalkamıyordun. Birde kardeş bu daha başlangıç CEZA varken size Boss kesimide yok Lodos kesimide. Ha bu arada seninle bi gbm atmak isterim kanks uygunmudur ?
Bu Hatay Reyhanlı mülteci Lethien zaten her attığı yorumda Şerruh'un bi cümlesini kullanıyor nasıl bi Şizofren ise çözemedim.
AcademiciaN
HARBILAZ
DoctorDre

Çiçeğin dikeni var diye üzüleceğimize, dikenin çiçeği var diye sevinelim.
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

2 Cümle yan yana getiremediğin için bunlara nasıl laf atarım diye cebelleşip duruyorsun. Yaşadığım şehirden dolayı beni aşağılamak ve küçük düşürmek istiyorsun lakin kendini New York'da mı sanıyorsun? :D

Kişilikli görünüşünüzün arkasındaki yüzsüzlüğünüzü biliyoruz. Bunlara nasıl laf sokarız, nasıl bunlarla alay ederiz düşüncesinde olanda sizlersiniz. Sırf alay etmek için, aşağılamak için 2011 de açılan bir konu parody hesaplarla hortlatıp alay eden siz... Yaşadığım şehirden dolayı beni küçük düşürmeye çalışan yine siz... İnsanlıktan nasibini almamış ama, medeni insanlar olup sizinle aynı havayı soluyarak size katlanıyorsak edebimizdendir. Bizlerde biliyoruz sizin gibi; alay etmeyi.

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kullanıcı avatarı
abuzeddin
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen abuzeddin »

leoread yazdı: 11 Mar 2018 11:20
abuzeddin yazdı: 11 Mar 2018 10:57 Ütopia loncası üyeleri hem yalan söyler hem de zeytin yağı gibi üste çıkmak ister. Geçen şifacım ile dolanıyorum beni kovalamaya başladı 3 lonca mensubu kendini bilmez. Otoparka kadar boss keser gibi daldılar. Bir taneside diyorki lodosları görunce bize daldı bizde dalıyoruz. Ben hiç bir şekilde dalmadım. Şifacıyım gazap yok ne dalması. Sonra kralice tırtıla yardıma gittim baktım aynı lonca üyeleri bizde keselim bırakın diye yalvarıyor. Siz şizofrensiniz ya da bilerek yapıyorsunuz. Görev yapan insanlar birbirine dalmıyor rajon bu. Bizde biliyoruz kesmesini biçmesini. Ee bir şey daha biliyoruz. Sizin tek derdiniz olmuş Academy Of War loncası ama kıskançlıktan kudurmak da bu kadar olurdu. Saygılar..
Merhaba arkadaşım, bazı sorunlarını dile getirmişsin fakat atladığın bir şey var. Mensup olduğun lonca ile her karşılaşmamızda oyunda çatışma savaş galibiyetler ve mağlubiyetler oluyor. Ne yazık ki sende taşıdığın lonca isminden dolayı taşın soğuk tarafını tatmışsın. Daha sonrasında lonca adı vererek haksız isyanını kendinde bitirmişsin. İki ölüm varsa eğer biri academilerinden biride winter..

Bir diğer konu ilk resimde yazdığım o cümlenin devamını karalamakla bir şeylerin önüne geçemezsin o cümlenin devamını siyah bant ile kapama onuda açığa çıkar. Neden dürüstlükten doğruluktan bu madar uzaksınız hiç anlamış değilim.

Cümlenin sonuna saygılar yazınca saygılı olmuyorsunuz. Biraz yapıcı olun, olun ki ciddiye alabileyim sizleri..

Acı can yakar, sevgi bağlaştırır,kudret sonsuzdur.

Kudretimden nasip alanlardansınız sizlerde...
Benim resimlerle alakam yok. İsmimi felanda karalamam yazılanlarıda karalamam neyse odur. Benim imzamda yazıyor kim olduğum Krospower adı ile oyunda özdeşmiş biriyim. Ben saygısızlık yapmam arkadaşım bir toplulukta hareketler farklı farklıdır. Senin loncanda sen farklı davranırsın başkası farklı davranır. Benim loncamda da aynı şékildedir. Sizin lonca üyelerine kim talimat verdiyse ve ya kendi saygısızlıklarıdır bilemem ama bana kişisel yapılan bir hareketi dile getirmem yalanla dolanla yapılan işleri burda dile getirmem saygısızlıkta olmaz benim açımdan. Loncama gelince sonuna kadar arkasındayım. Bu itişme kakışma sizin ve bir lonca daha var yaninızda çekememezliğe bariz tekabül eder. Bir topluluğun başarısı diğer topluluga batar bu normal bir şey ama herseyin bir uslubu vardır kendimizi bilelim. Yalanla dolanla fitneyle fesatla bu işler yürümez. Eğer loncanı tek ağızdan savunuyorsan ve benim itamlarımı reddediyorsan önce lonca içine bir bak ondan sonra tekrar gel tek ağızdan konuş saygı cercevesinde uzlasalım. İyi oyunlar.
Yine yeniden KROSPOWER Yine yeniden.
Kilitli