Ağlamak yok yüreğim

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
HARBILAZ
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Academy Of War

Re: Ağlamak yok yüreğim

Mesaj gönderen HARBILAZ »

LethieN yazdı: 11 Mar 2018 13:28
HARBILAZ yazdı: 11 Mar 2018 13:08
LethieN yazdı: 11 Mar 2018 13:04
HARBILAZ yazdı: 11 Mar 2018 12:50
LethieN yazdı: 11 Mar 2018 12:05 2 Cümle yan yana getiremediğin için bunlara nasıl laf atarım diye cebelleşip duruyorsun. Yaşadığım şehirden dolayı beni aşağılamak ve küçük düşürmek istiyorsun lakin kendini New York'da mı sanıyorsun? :D

Kişilikli görünüşünüzün arkasındaki yüzsüzlüğünüzü biliyoruz. Bunlara nasıl laf sokarız, nasıl bunlarla alay ederiz düşüncesinde olanda sizlersiniz. Sırf alay etmek için, aşağılamak için 2011 de açılan bir konu parody hesaplarla hortlatıp alay eden siz... Yaşadığım şehirden dolayı beni küçük düşürmeye çalışan yine siz... İnsanlıktan nasibini almamış ama, medeni insanlar olup sizinle aynı havayı soluyarak size katlanıyorsak edebimizdendir. Bizlerde biliyoruz sizin gibi; alay etmeyi.

Kardeş senin ne olduğunu kim olduğunu ikimizde biliyoruz. Size karşı bi yorum yaptiysam sizi haksız bulmuşumdur. Anlamadıgım nokta birader siz Hol'de Lodos kesince problem yok biz Karaköy'de sizi kesincemi problem var ? Yaşadığım yerle alay ediyorsun demişsin :) benim yaşadığın yere garezim yok benim garezin orda yaşayanlara % 70 i hırsız bunuda herkes biliyor.
Aşşagılama konusunda sizinde aşagı kalır yanınız yok. Neyse Em atalım Şerruh'ta misafir oyuncu olsun barışalım ne dersiniz ? Hem Zeynel'de katılır güzel olur bence.

Yaşayanların %70'i beni alakadar etmiyor. Nasıl oluyorsa 100 karakterli bir loncada 1 kişinin yaptığı hırsızlık tüm loncaya bağlanmıyorsa, %70 de beni alakadar etmiyor haksız mıyım?

Er Meydanı teklifine gelince yaklaşık 5 aydır oyuna giriş yapmıyorum. ':) Döndüğümüz vakit atarız. ŞeRRuh, sever ansızın misafir olarak gelmeyi.

Lonca'nın bizzat başkanı hırsızsa olay değişir.
O değil de şiir gibi olmuş yalniz şiir'i yarım bırakmışsın ayıp dur ben tamamlıyayım.

ŞeRRuH, sever ansızın misafir
Olarak gelmeyi,
Gelipte Meteorit 1 vermeyi xD
Harcanıyorsun buralarda.

Ben oralarda değilim qnq xD
AcademiciaN
HARBILAZ
DoctorDre

Çiçeğin dikeni var diye üzüleceğimize, dikenin çiçeği var diye sevinelim.
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Re: Ağlamak yok yüreğim

Mesaj gönderen AhiEvran »

Merhabalar;

Konu tartışmaya dönüştüğü için kilitlenmiştir. Tartışma taraftarlarının tutumunu sürdürmesi halinde forum kuralları gereğince hesaplarına cezai işlem uygulanacaktır.

Bilginize.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli