Hepimizin Ortak Sıkıntısı

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
KaraKartaL28
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Hepimizin Ortak Sıkıntısı

Mesaj gönderen KaraKartaL28 »

Öncelikle Selamın Aleyküm hepinize iyi forumlar konu klasik şikayetlerimizden biri malum 15 tatil girdiğinden beri bölgeler full çekiyor bazen saatlerimizi harcıyoruz içeri girmek için bazense hiç giremeden sıkılıp çıkıyoruz bu oyunu tam 4 sene önce bırakmıştım sonrasında askere gidene kadar kafa dağıtıp eğlenebilceğimi düşünerek kuklacı sunucusundan bu sunucuya geldim güzel dostluklar edinir kaynaşır zaman geçirip eğlenip mutlu olurum diye malum daha kimseyle o şekilde can ciğer olamadık ya neyse konumuz bu değil bildiğiniz gibi kuklacıda in cin top oynuyor diye buraya geldik burda da çok farklı bir sıkıntıyla karşılaştık evet oyuncu sayısı baya yüksek aktif ama canlılık yok herkes ölü gibi klandan olsun vs sadece alım satım ve gruplar için konusuluyor eski muhabbetler yok eski tad yok veyatta ben bir türlü erişemedim o tada bir de neden bu kalabalık sunucuyla veya bu oyunu ben ve benim gibi sevenler için destek gelmiyor neden bölge sayıları yükseltilmiyor neden ilgilenilmiyor şu bölge sayılarını yükseltme şansınız yokmu varsa eğer neden olmuyor cevabını alabilirmiyiz bu oyuna hak ettiği değer neden verilmiyor bir efsanenin yıkılmasına neden göz yumuluyor söylermisiniz ey yöneticiler ???
Kullanıcı avatarı
xHASANBEYx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: İSTİLA

Re: Hepimizin Ortak Sıkıntısı

Mesaj gönderen xHASANBEYx »

KaraKartaL28 yazdı: 25 Oca 2018 22:02 Öncelikle Selamın Aleyküm hepinize iyi forumlar konu klasik şikayetlerimizden biri malum 15 tatil girdiğinden beri bölgeler full çekiyor bazen saatlerimizi harcıyoruz içeri girmek için bazense hiç giremeden sıkılıp çıkıyoruz bu oyunu tam 4 sene önce bırakmıştım sonrasında askere gidene kadar kafa dağıtıp eğlenebilceğimi düşünerek kuklacı sunucusundan bu sunucuya geldim güzel dostluklar edinir kaynaşır zaman geçirip eğlenip mutlu olurum diye malum daha kimseyle o şekilde can ciğer olamadık ya neyse konumuz bu değil bildiğiniz gibi kuklacıda in cin top oynuyor diye buraya geldik burda da çok farklı bir sıkıntıyla karşılaştık evet oyuncu sayısı baya yüksek aktif ama canlılık yok herkes ölü gibi klandan olsun vs sadece alım satım ve gruplar için konusuluyor eski muhabbetler yok eski tad yok veyatta ben bir türlü erişemedim o tada bir de neden bu kalabalık sunucuyla veya bu oyunu ben ve benim gibi sevenler için destek gelmiyor neden bölge sayıları yükseltilmiyor neden ilgilenilmiyor şu bölge sayılarını yükseltme şansınız yokmu varsa eğer neden olmuyor cevabını alabilirmiyiz bu oyuna hak ettiği değer neden verilmiyor bir efsanenin yıkılmasına neden göz yumuluyor söylermisiniz ey yöneticiler ???
Bende Kuklacı Sunusundan Eminönü Sunucusuna geldim. Eminönün de Ticaret sıfır Kuklacıda Üretimci çoktu.
Piyasalar çok yüksekti. 15 tatil girdi gireli değil reis 15 tatil olmadan önce de Grup bölgesine girenler çok oldu. Karaköy bölgesi gelecek diye herkes çemberlitaşa yüklendiler :')
Resim

Massaka, piyasaya soğuk rüzgar essin.
Sokaklar sussun,aynalara sordum.
Vereceğimiz tek can, olacaksa olsun.
KaraKartaL28
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Hepimizin Ortak Sıkıntısı

Mesaj gönderen KaraKartaL28 »

xHASANBEYx yazdı: 25 Oca 2018 23:15
KaraKartaL28 yazdı: 25 Oca 2018 22:02 Öncelikle Selamın Aleyküm hepinize iyi forumlar konu klasik şikayetlerimizden biri malum 15 tatil girdiğinden beri bölgeler full çekiyor bazen saatlerimizi harcıyoruz içeri girmek için bazense hiç giremeden sıkılıp çıkıyoruz bu oyunu tam 4 sene önce bırakmıştım sonrasında askere gidene kadar kafa dağıtıp eğlenebilceğimi düşünerek kuklacı sunucusundan bu sunucuya geldim güzel dostluklar edinir kaynaşır zaman geçirip eğlenip mutlu olurum diye malum daha kimseyle o şekilde can ciğer olamadık ya neyse konumuz bu değil bildiğiniz gibi kuklacıda in cin top oynuyor diye buraya geldik burda da çok farklı bir sıkıntıyla karşılaştık evet oyuncu sayısı baya yüksek aktif ama canlılık yok herkes ölü gibi klandan olsun vs sadece alım satım ve gruplar için konusuluyor eski muhabbetler yok eski tad yok veyatta ben bir türlü erişemedim o tada bir de neden bu kalabalık sunucuyla veya bu oyunu ben ve benim gibi sevenler için destek gelmiyor neden bölge sayıları yükseltilmiyor neden ilgilenilmiyor şu bölge sayılarını yükseltme şansınız yokmu varsa eğer neden olmuyor cevabını alabilirmiyiz bu oyuna hak ettiği değer neden verilmiyor bir efsanenin yıkılmasına neden göz yumuluyor söylermisiniz ey yöneticiler ???
Bende Kuklacı Sunusundan Eminönü Sunucusuna geldim. Eminönün de Ticaret sıfır Kuklacıda Üretimci çoktu.
Piyasalar çok yüksekti. 15 tatil girdi gireli değil reis 15 tatil olmadan önce de Grup bölgesine girenler çok oldu. Karaköy bölgesi gelecek diye herkes çemberlitaşa yüklendiler :')
Saolsunlar çok ilgileniyorlar bizide oyundan soğutuyorlar