Şuan Hangi Karaktere İhtiyaç Duyuluyor Acaba

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
NoPlCO
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Şuan Hangi Karaktere İhtiyaç Duyuluyor Acaba

Mesaj gönderen NoPlCO »

Selamlar arkadaşlar ismin Batuhan 23 yaşındayım yaklaşık 8-9 yıl İKV oynadım ama hiç bi zaman çok uzun soluklu olmadı her zaman tek başıma olduğum için sıkılıyordum bundan yeni paketin çıkıcağını duyunca bi heyecanlanma geldi yeniden başlıyım dedim şuan da en kalabalık sunucu eminönü olduğu için orada başlamaya karar verdim sunucuda şu karakter olsa daha iyi olur dediniz var mı ya da sen onu aç rahat edersin gruplara girmede sıkıntı yaşarmıyım yardımlaşma nasıldır çok bilmedim için söylemek istediklerinizi lütfen ulaştırın şimdiden teşekkürler iyi oyunlar dilerim.
Kullanıcı avatarı
xHASANBEYx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: İSTİLA

Re: Şuan Hangi Karaktere İhtiyaç Duyuluyor Acaba

Mesaj gönderen xHASANBEYx »

NoPlCO yazdı: 23 Oca 2018 23:11 Selamlar arkadaşlar ismin Batuhan 23 yaşındayım yaklaşık 8-9 yıl İKV oynadım ama hiç bi zaman çok uzun soluklu olmadı her zaman tek başıma olduğum için sıkılıyordum bundan yeni paketin çıkıcağını duyunca bi heyecanlanma geldi yeniden başlıyım dedim şuan da en kalabalık sunucu eminönü olduğu için orada başlamaya karar verdim sunucuda şu karakter olsa daha iyi olur dediniz var mı ya da sen onu aç rahat edersin gruplara girmede sıkıntı yaşarmıyım yardımlaşma nasıldır çok bilmedim için söylemek istediklerinizi lütfen ulaştırın şimdiden teşekkürler iyi oyunlar dilerim.
eğer sıfırdan başlamak istersen Şifacı derim. Şifacı her gruba lazım
Resim

Massaka, piyasaya soğuk rüzgar essin.
Sokaklar sussun,aynalara sordum.
Vereceğimiz tek can, olacaksa olsun.
Kullanıcı avatarı
xHASANBEYx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: İSTİLA

Mesaj gönderen xHASANBEYx »

NoPlCO yazdı: 23 Oca 2018 23:11 Selamlar arkadaşlar ismin Batuhan 23 yaşındayım yaklaşık 8-9 yıl İKV oynadım ama hiç bi zaman çok uzun soluklu olmadı her zaman tek başıma olduğum için sıkılıyordum bundan yeni paketin çıkıcağını duyunca bi heyecanlanma geldi yeniden başlıyım dedim şuan da en kalabalık sunucu eminönü olduğu için orada başlamaya karar verdim sunucuda şu karakter olsa daha iyi olur dediniz var mı ya da sen onu aç rahat edersin gruplara girmede sıkıntı yaşarmıyım yardımlaşma nasıldır çok bilmedim için söylemek istediklerinizi lütfen ulaştırın şimdiden teşekkürler iyi oyunlar dilerim.
Her gruba rahatlıkla girebilirsin Şifacı ile 10 11 yıllık oyuncuyum hep tek dolaştım. Tek tabanca gezmek güzel :)
Resim

Massaka, piyasaya soğuk rüzgar essin.
Sokaklar sussun,aynalara sordum.
Vereceğimiz tek can, olacaksa olsun.
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Selamun Aleykum Dostum Önerebileceğim Sınıf Şifacıdır Tüm Grup Bölgelerinde Grup bulabilirsin rahatlıkla Yardım Sever insanlar Eminönü'nde Var görev konusunda Yardımcı olabilirsem Forum Özel Mesajı yada oyunda isem /f Romendiyojen'e pm atabilirisin İyi akşamlar Şimdiden Kolay Gelsin :yum:
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen xANARCHYx »

Merhaba ;

Şu zamana kadar en önem verdiğim karakter şifacıdır. Her istediğim zaman grup bulup her yere girebiliyorum. Şifacı gördüm mü bende olmasa bile para bulup şifacılara görev madenlerini alıyorum ( tungsten , latex , ipek v.b )

Şifacı adam her zaman vicdanlıdır bana göre. O yüzden her zaman yardım ederim. Eğer oyunda beni görürsen Şifacı isim yardım istemekten çekinme.

İyi oyunlar.
NoPlCO
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen NoPlCO »

Şifacı açarım açmasına da kasması dert arkadaşın yoksa sıkıcı oluyor yavaş kalıyor o yüzden hep kararsız kalıyorum.