Bir yardım eli

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Affleck
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos

Bir yardım eli

Mesaj gönderen Affleck »

Merhaba , uzun süredir oyun hakkındaki gelişmeleri takip ediyorum ve yeni güncelleme duyurulduktan sonra yeniden başlama kararı aldım ama ne yazık ki tılsımsız olanlara ve üstü dizili olmayanlara şans verilmiyor .Elimden geleni yapmaya çalışıyorum gidiyorum maden çekiyorum slot kesiyorum ama ne yazık ki itemlar o kadar güzel olmadıkça olmuyor insanlar sığınak bölgesi için bile y2 arıyorlar . İnsanlar yardımlaşma duygularını kaybetmiş gibiler . Bu yüzden birlikte oynayabileceğimiz arkadaşlar arıyorum veya bir lonca yardımcı olabilecek var mı ?
Kullanıcı avatarı
Kypxian
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Re: Bir yardım eli

Mesaj gönderen Kypxian »

Hocam ben de tekrar başladım güncelleme hevesine baştan kasıyorum piyasayı detaylıca öğrenebilmek için değişen şeyleri öğrenebilmek için bugün 39'da bıraktım yarın da yüksek ihtimal 48de kalabilirim. Oyun içinden de bana Kypxian nickinden ulaşabilirsin akşam saatlerinde %100 oyunda olurum. Onun dışında belli başlı kimseler hariç (sağolsunlar) kimse yardım etmeye zahmet etmiyor dediğin gibi. Mesela bugün ÇT dibinde boşboş bekleyen arkadaşlardan 1 kişi gelip çeteci mağarasına meteorit bile atmadı.40 dakika önce 4-5 tane görevini yaptığım bir arkadaş karakürk grubu düzenleyip son anda beni gruptan attı vs...

Kısacası yardımcı olabiliceğim bir şey olursa akşam saatleri bu nickten ulaşabilirsin hocam.
Kullanıcı avatarı
xHASANBEYx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: İSTİLA

Mesaj gönderen xHASANBEYx »

oyunda ki ismim xMASSAKAx akşam 7 den gece 12 1 e kadar oyunda oluyorum. IIxHASANBEYxII xMASSAKAx iki buyucumden birinde olurum 7 den spnra bana pm at forumdan yazdığını belirt grup bölgelerine ve para kasmaya yardımcı olurum.
Resim

Massaka, piyasaya soğuk rüzgar essin.
Sokaklar sussun,aynalara sordum.
Vereceğimiz tek can, olacaksa olsun.
Kullanıcı avatarı
xHASANBEYx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: İSTİLA

Mesaj gönderen xHASANBEYx »

Affleck yazdı: 17 Oca 2018 21:18 Merhaba , uzun süredir oyun hakkındaki gelişmeleri takip ediyorum ve yeni güncelleme duyurulduktan sonra yeniden başlama kararı aldım ama ne yazık ki tılsımsız olanlara ve üstü dizili olmayanlara şans verilmiyor .Elimden geleni yapmaya çalışıyorum gidiyorum maden çekiyorum slot kesiyorum ama ne yazık ki itemlar o kadar güzel olmadıkça olmuyor insanlar sığınak bölgesi için bile y2 arıyorlar . İnsanlar yardımlaşma duygularını kaybetmiş gibiler . Bu yüzden birlikte oynayabileceğimiz arkadaşlar arıyorum veya bir lonca yardımcı olabilecek var mı ?

Oyunda ki isimlerim xMASSAKAx 7 den sonra oyundayım oyunda olursan pm at reis. En geç oyunda 8 de olurum.
Resim

Massaka, piyasaya soğuk rüzgar essin.
Sokaklar sussun,aynalara sordum.
Vereceğimiz tek can, olacaksa olsun.