Ufak bir adım

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Ufak bir adım

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Merhaba arkadaşlar Resim

Oyun içerisinde sürekli insanlara yardım ediyoruz vakit buldukça,bunu bir tık daha yukarıya taşımak adına konu açmayı planladık arkadaşlar ile :relaxed:

Yeni başlayan neferlerimizi görebiliyoruz oyunda,bunlardan bazıları oyuna daha ilk kez adım atmış olan kişiler,kimisi eskiden oynamış ve güncelleme haberi ile tekrardan dönüş yapan arkadaşlarımız. O:-)
Bizde bu yolda aramıza katılan arkadaşlara Eminönü sunucusunda el uzatmaya çalışıyoruz
Resim

Öncelikle farklı anlaşılmamak adına bazı şeyler belirtmek istiyorum.

Ben ve arkadaşlarım

Çalışanlar,okuyanlar olarak oyunda aktif olarak akşamları oyunda olabiliyoruz.
Online olduğumuz sürelerde genelde yardımlaşarak,bölge,savaş vakit geçiriyoruz. Yardımlaşma konusunda sizleri full+full yapamayız ne yazık ki :relieved: Örnek olarak yapamadığınız görevlerinize el atmak isteriz.

Tek başına olan,ilerlemeye çalışan arkadaşların zorlandığı görevler hepimiz tarafından görülebilir bir durumda.

Eminönü bölgesinde Resim

Labirent görevlerindeki süreç,gerçekten tek başına olan birisi için zorlayıcı bir durumda.

Meteor bölgesine gelirsek eğer ;) ;) Resim

Karakürk ile başımız dertte.

Resim
Dev ana zincirleri topladı.

Meteorda zorlayıcı görevleriniz olacaktır :grimacing: :grimacing: :grimacing: Bu yollarda yanınızda olmak isteriz ;)

Yerlatında büyük tehlikeler sizleri bekliyor.

ResimResimResim

Yeraltı Yeşil,kadim,İflis,Solucan,Dişi örümcek gibi görevlerinize yardımcı olmak isteriz. ':)

Gelelim Sığınaklara Resim

Kenan görevini daha yapmamış arkadaşlar aramızda var :relieved: Ulaşmaları durumunda zevkle yardımcı oluruz.

Migrat aşaması :yum:
Resim

Junon :heart_eyes:

İkv camiasında yeni başlamış oyuncularımıza yardım için kollarımızı sıvadık. Yapamadığınız görevleriniz için bizlere ulaşırsanız gerekli yardımı sağlamayı hedefliyoruz.

Tekrardan belirtmek istiyorum.

Sizleri dizmekte pek yardımcı olamayız ama en azından görevlerinizde bir rol almak isteriz...
Resim
Kullanıcı avatarı
begRenZT
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Rise Of Ottoman

Re: Ufak bir adım

Mesaj gönderen begRenZT »

Ön sıradan yerimi alayım. B-)
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming

Re: Ufak bir adım

Mesaj gönderen zeynel55 »

Kadim Hidra ve Yeşil görevlerinde destek gerekirse yardımcı olabiliriz akşamları.
Resim