Merhaba Eminönü

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Nowornever
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Merhaba Eminönü

Mesaj gönderen Nowornever »

Merhaba, oyunu yaklaşık 6-7 yıldır oynuyorum. Başladığım günden itibaren Sancak Sunucusu'ndayım. Bugün oyuna girdiğimde yıllardır oynadığım sunucu ile Eminönü arasındaki yoğunluk farkı canımı sıktı (zaten yıllardır böyleydi). Oyunu oynamak istememe rağmen sinek avladığımız sunucumuz buna müsaade etmemekte. Eminönü ise oyunun en kalabalık sunucusu olduğu için beni bu yönden heyecanlandırıyor. Fakat aklımda bir takım sorular var... İlk olarak, oyunu oynadığımdan beri ( arada kısa bir süre ayrılık yaşandı) aynı loncadayım sunucumuz gibi o da aktif değil artık. Bundan dolayı Eminönü'nde kendime bir lonca aramaktayım. Kullandığımız karakterlere iki kişi giriş yapmaktayız ve 18 yaş üstündeyiz. WhatsApp veya skype gibi uygulamaları oyun için rahatlıkla kullanabilir durumdayız. İkinci olarak "Çok Kalabalık" yazdığı zaman Plus Paket sahibi oyuncuların gireceğini söylüyor. Bu yeni bir durum mu yoksa önceden de var mıydı? Sancak gibi bir sunucuda hiç göremediğim için sordum bu soruyu. Üçüncü ve son sorum: Karaköy güncellemesi geldikten sonra Eminönü'ne geçmiş olmak olumlu-olumsuz şekilde bana nasıl yansır?
Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
İşte:
şu güneşten
düşen
ateşte
milyonlarla kırmızı yürek yanıyor!

Sen de çıkar
göğsünün kafesinden yüreğini;
şu güneşten
düşen
ateşe fırlat;
yüreğini yüreklerimizin yanına at!

Akın var
güneşe akın!
Güneşi zaaptedeceğiz
güneşin zaptı yakın!
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Re: Merhaba Eminönü

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Merhaba :) sancaklı dostum.

İlk olarak plusa değinmek isterim.

Daha öncede böyle bir şey mevcuttu :)
Gelecek güncelleme için eminönü avantaj yada dezavantaj buna ancak geldikten sonra karar verebiliriz gibi :(

Eğer gelirseniz akşamları oyunda oluyorum.

Elimden geldiği kadar sunucu hakkında bilgi veririm gerek başka konulardada destek olmaya çalışırım 😇😇
Resim