Geri dönen ve yeni başlayanlara şans tanıyın

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
arzorpoppy
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Geri dönen ve yeni başlayanlara şans tanıyın

Mesaj gönderen arzorpoppy »

yani gerçekten üzülüyorum ikv ile ilgili güncelleme duyruldu herkes de bir sevinç ile geri dönenler oldu iyi güzel hoş, bazı arkadaşlarımız da boş durmamış insan gibi kasmamışlar yani bir nevi oyunda tanrıcılık oynamaya çalışmışlar kasmışlar da kasmışlar iyi güzel üstler full, cebler dolu, rütbeler kasılmış ve hatta işsiz gibi gereksiz eşyaları üretip üstüne parlatma basmışsınız tamam zevk meselesidir evvela ilk önce paylaşımcı ve yardımcı bir kişiliğiniz olsun bir az insan olun bazıları adeta bencil kişiliğe bürünmüşler cevap verme zahmetine bile girmiyolar insan yerine bile koyulmuyoruz cevap alabilirsen ne ala klanda görüyoruz ya kanka 80 milyar milyor para yapıp 4-5 hesabı tılsımlarla doldurduk bre [Düzenlendi] beynin erimiş tılsım basıp saat denilen yer de xenotim kasmaktan neyin hırsı bu anlamadım ama bir kişi sizden gelip yardım istediğin de bölge için resmen yalvarır duruma gelmiş kimileri ayıp neden ayıp o kişi o duruma getirenler tek kişi 15-20 dakika da kenan döner hale gelmiş tılsım ile ne var götürseniz 60-70 tane çar kasıp fullemek ile ne geçiyor anlamıyorum hadi 3 ana çar yapsan 2 tane de fantezi olsun 80 çar fullemeye çalışmak falan bu neyin kafası neyin derdi tasası ben anlamıyorum yanlış yaptık galiba dönerek daha bölge gelmeden yavaş yavaş soğumaya tekrar başladım bir az insanlık görürüz dedim ama nadir rastlanır hale gelmiş sana yardım etmek isteyenler de daha üstünü dizememiş bölgeye girmekten vazgeçip seninle ilgilenmeye çalışıyor elinde ki paranın bir kısmı ile geliyor benimle paylaşıyor nedensiz bazıları çok kaptırmış sanal dünyasına kendilerini umarım bazı şeyler geçip gitmeden uyanırlar şu oyuna yeni arkadaşlıklar sohbet muhabbet için oynarken de eğleniriz maksadı ile dönmüştüm ama sanırım bazı şeyler değişmiyor umarım eğleniyorsunuzdur iyi oyunlar...
En son AhiEvran tarafından 11 Oca 2019 21:40 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İçerikte tartışma ortamı yaratacak cümleler silindi.
Kullanıcı avatarı
arifemredemir29
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Lodos
Lonca: Reich

Re: Geri dönen ve yeni başlayanlara şans tanıyın

Mesaj gönderen arifemredemir29 »

Kardeşim var öyleleri herşeyin bir kötü tarafı vardır. Bu oyununda kötü tarafı bu benciller şahsen bende nefret ederim bunlardan reis eğer eminönü sunucusundaysan elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım tabi şuaralar finallerden dolayı oyuna giremiyorum ama finaller bittiği an oyundayım elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım ;) :')
Resim
Kullanıcı avatarı
kiymazxxx
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Soliders of Apocolypse

Mesaj gönderen kiymazxxx »

malesef bende oyuna güncelleme gelecek diye tekrar dönenlerdenim hata mı ettik bilmiyorum ejder asadan eser kalmamış herkes ya kıyamet yada elektirk asa almış basmış kimseyide çemberliye almıyorlar aynı durumdan müzdaribiz şu oyunda benim gibi sadece 2 kişi gördüm oyun içinde ejder asası olan
TAKASHİ OKUYUMU
arzorpoppy
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

duyduğum bir kaç bilgiye göre karaköy geldiği vakit sığınak, migrat, çemberlitaş zayıflayacakmış fakat bi insanı bu kadar mı oyun içinde kendilerini mükemmel görenler bizim gibileri aşağılayabilir gerçekten kırıldım alay ettiler resmen bugün şöyle bir durum ile karşı karşıya kaldım mısırda saatlerce bekleyip ara sıra yokluyorum belki insaflı biri çıkarda alır diye neyse arzlardan bir grup geldi ve dedi ki gel götürelim seni ve ben bi heyecan ile gidip lodostan çıkıp arz oldum mısıra kadar lodoslardan kaçınmak için alt f4 çekerek gittim vardığımda ise -aaa sen şifacı değilmiydin tüh kusura bakma kardeş dediler ve yanlarında da şifacı vardı yani resmen alay malzemesi oldum gerçekten üzücü
Kullanıcı avatarı
kiymazxxx
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Soliders of Apocolypse

Mesaj gönderen kiymazxxx »

Birde küstahça yüksek hs aramaları yokmu sanki bunlar analarının karnından bu itemlerle dogdular ulan sizde aynı yollardan geçtiniz yok anlayan yok işte malesef
TAKASHİ OKUYUMU
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Kafaya takmayın, karakterlerinizin görevlerini bitirin, görev materyalleri(liderlik, göz, diş, kadim, pençe, meran) ister biriktirin ister satın lakin satıp nakit yapmanız kanaatindeyim ben. Olabildiğince para biriktirin.Karaköy ile G. B. zaten görev için. kullanılacağı yüksek derecede tahmin ediliyor. Biriktirdiğiniz paranız ile Karaköy itemlerinizi edinmeye çalışırsınız.
Şahsen ben büyücü kasıp 49 seviye, tılsımsız Karaköy eklentisinde hayatta kalmayı deneyeceğim. Bakalım denildiği gibi açık bir dünya mı kendi kendimize yeteceğimiz?!?!
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
arzorpoppy
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

karaköyün ne alıp ne vereceği mağlum hepsini elimde tutmayı tercih ederim bir yardımsever ile 2 defa sığınak girdim umarım o ve onun gibilerin elleri dert görmesin
Kullanıcı avatarı
tprkmrtclk
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Muckthesystem

Mesaj gönderen tprkmrtclk »

Yazdıklarına tamamen katılıyorum üstad, ben de 8-9 yıldan sonra sırf eskileri görür müyüz diye tekrar başladım. Başlayalı 1 sene oldu neredeyse, işten fırsat buldukça aklıma geldikçe girmeye çalışıyorum. Benim gibi oyunu yıllar önce bırakıp tekrar başlayan bir eski bir tanıdıkla beraber ne varsa yapmaya çalışıyoruz. Benim ve arkadaşın ışınlanma kullanması için lonca kurup arttırıcılarla ilerliyoruz. Bahsi geçen yardımlaşma konusunda haklısın kimse kimsenin yüzüne bakmıyor. Yeni bölgelerin hiç birine girme fırsatımız olmadı. Acemiyiz yeni bölge görevlerine ayak bağı olmayalım diye, ne varsa reçetesiyle ürettik, bir şekil de birkaç full'e yakın char yaptık grup bölgelere girmeden, kendi göbeğimizi kendimiz kestik, para kasman gerektiğini söyleyen üstada katılıyorum. Sen düşünmeden para kasmaya bak, hafta sonları ve hafta içi akşamları online'ım genel de, her hangi bir desteğe ihtiyaç olursa Alametiafak ve Alametiafakx'den ulaşabilirsin. Grup bölgeleri hariç destek olmaya çalışırız, çünkü daha biz de gidemedik grup bölgelere :)
Kullanıcı avatarı
Agafbey850
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Agafbey850 »

arifemredemir29 yazdı: 02 Oca 2018 02:13 Kardeşim var öyleleri herşeyin bir kötü tarafı vardır. Bu oyununda kötü tarafı bu benciller şahsen bende nefret ederim bunlardan reis eğer eminönü sunucusundaysan elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım tabi şuaralar finallerden dolayı oyuna giremiyorum ama finaller bittiği an oyundayım elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım ;) :')
Sa usta bende eö deyim ezik bir hesaba sahibim yardım edersen sevinirim oyun nick Yanlızkaplan lodos klanındayım
Kullanıcı avatarı
arifemredemir29
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Reich

Mesaj gönderen arifemredemir29 »

Agafbey850 yazdı: 19 Oca 2018 19:45
arifemredemir29 yazdı: 02 Oca 2018 02:13 Kardeşim var öyleleri herşeyin bir kötü tarafı vardır. Bu oyununda kötü tarafı bu benciller şahsen bende nefret ederim bunlardan reis eğer eminönü sunucusundaysan elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım tabi şuaralar finallerden dolayı oyuna giremiyorum ama finaller bittiği an oyundayım elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım ;) :')
Sa usta bende eö deyim ezik bir hesaba sahibim yardım edersen sevinirim oyun nick Yanlızkaplan lodos klanındayım
Tabiki yardım ederiz reis. Ama şuan bütlerden dolayı giremiyorum 1 haftaya yada 1.5 haftaya anca girerim. Nickim Fırtınalaz
Resim