Ekip arıyorum

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Serpent
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Ekip arıyorum

Mesaj gönderen Serpent »

Öncelikle herkese merhabalar bu oyunu çıktığından beri oynuyorum fakat oynadığım hiç bir sunucuda çevrem olmadı hep belli bir yere kadar gelip bıraktım ara verdim ama her zaman keyif aldım ve tekrar oynamak istiyorum bundan dolayı beni aralarına kabul edecek güzel bir ekip arıyorum hoş sohbet iyi vakit geçirmek olsun oyundan zevk almak istiyorum . oyun içi nickim Arowana bir büyücü eksiklerim var ama tamamlanır illaki yeter ki ekip olsun ilginize sunuyorum klan farketmez her türlü ayak uydururum :)
Kullanıcı avatarı
DavuTT
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Sancak

Re: Ekip arıyorum

Mesaj gönderen DavuTT »

Yaş 18 üzeriyse Güçlü Kardeşler Bitliğine başvurabilirsin.
...
Serpent
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Serpent »

DavuTT yazdı: 29 Ara 2017 23:54 Yaş 18 üzeriyse Güçlü Kardeşler Bitliğine başvurabilirsin.
Yaşım 23 Teşkkürler ben bir baş vuru yapayım.
Kullanıcı avatarı
Agafbey850
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Agafbey850 »

Serpent yazdı: 29 Ara 2017 18:41 Öncelikle herkese merhabalar bu oyunu çıktığından beri oynuyorum fakat oynadığım hiç bir sunucuda çevrem olmadı hep belli bir yere kadar gelip bıraktım ara verdim ama her zaman keyif aldım ve tekrar oynamak istiyorum bundan dolayı beni aralarına kabul edecek güzel bir ekip arıyorum hoş sohbet iyi vakit geçirmek olsun oyundan zevk almak istiyorum . oyun içi nickim Arowana bir büyücü eksiklerim var ama tamamlanır illaki yeter ki ekip olsun ilginize sunuyorum klan farketmez her türlü ayak uydururum :)
slm Sabahları oyuna giriyorsan gel beraber oynuyalım ekip bulmadıysan ismim Yanlızkaplan Sabah 13:00 ve 18:00 kadar oyunda olurum hafta içi iyi geceler
Serpent
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Serpent »

Agafbey850 yazdı: 20 Oca 2018 02:18
Serpent yazdı: 29 Ara 2017 18:41 Öncelikle herkese merhabalar bu oyunu çıktığından beri oynuyorum fakat oynadığım hiç bir sunucuda çevrem olmadı hep belli bir yere kadar gelip bıraktım ara verdim ama her zaman keyif aldım ve tekrar oynamak istiyorum bundan dolayı beni aralarına kabul edecek güzel bir ekip arıyorum hoş sohbet iyi vakit geçirmek olsun oyundan zevk almak istiyorum . oyun içi nickim Arowana bir büyücü eksiklerim var ama tamamlanır illaki yeter ki ekip olsun ilginize sunuyorum klan farketmez her türlü ayak uydururum :)
slm Sabahları oyuna giriyorsan gel beraber oynuyalım ekip bulmadıysan ismim Yanlızkaplan Sabah 13:00 ve 18:00 kadar oyunda olurum hafta içi iyi geceler
merhaba oyuna girdiğim zaman sizinle iletişime geçeceğim iyi geceler
Kullanıcı avatarı
Agafbey850
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Agafbey850 »

Serpent yazdı: 20 Oca 2018 02:22
Agafbey850 yazdı: 20 Oca 2018 02:18
merhaba oyuna girdiğim zaman sizinle iletişime geçeceğim iyi geceler
Bu arada Lodos klanındayım ulaşmanız kolay olsun arz değil iseniz iyi geceler.