Görevlere Yardım

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
arzorpoppy
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Görevlere Yardım

Mesaj gönderen arzorpoppy »

arkadaşlar şuan 36 seviye bir büyücüyüm büyücü için çöp tılsımınız 30-39 arası fizik ve buz ile alakalı itemleriniz varsa lütfen esirgemeyin bir kaç görevim var onlarda yalnız yapılabilecek gibi değil karakürk, taş kanat, gözde, gibi görevlerim var fakat bu kadar bolluk içinde hiç yardım göremiyorum şuraya kadar tek kasarak geldim yardımlarınızı esirgemeyin yeni başlayanlar için lütfen
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Re: Görevlere Yardım

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Merhaba ;)

Maalesef oyun içi yardımcı olan kişi sayısı az.

Akşamları oyunda olabiliyorum haliyle çalışan insanlarız. İmzadaki nickten veya özel mesaj yolu ile forum üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şef görevlerinize yardımcı olurum. "Gözde,bronz,solucan,dişi,karakürk" gibi.
Resim
Kullanıcı avatarı
xHASANBEYx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: İSTİLA

Re: Görevlere Yardım

Mesaj gönderen xHASANBEYx »

arzorpoppy yazdı: 28 Ara 2017 23:18 arkadaşlar şuan 36 seviye bir büyücüyüm büyücü için çöp tılsımınız 30-39 arası fizik ve buz ile alakalı itemleriniz varsa lütfen esirgemeyin bir kaç görevim var onlarda yalnız yapılabilecek gibi değil karakürk, taş kanat, gözde, gibi görevlerim var fakat bu kadar bolluk içinde hiç yardım göremiyorum şuraya kadar tek kasarak geldim yardımlarınızı esirgemeyin yeni başlayanlar için lütfen

Bende yardımcı olabilirim. Akşam 7den sonra oyunda oluyorum. xMASSAKAx adım oyunda olursan pm at bekliyorum.
Resim

Massaka, piyasaya soğuk rüzgar essin.
Sokaklar sussun,aynalara sordum.
Vereceğimiz tek can, olacaksa olsun.