tekrar dönüş

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
arzorpoppy
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

tekrar dönüş

Mesaj gönderen arzorpoppy »

uzun aradan sonra oyuna tekrar döndüm fakat hırslı bir şekil de değil sadece keyif ve vakit geçirme amaçlı, yeni bölgenin geleceği bir az heyecanlandırdı fakat bir o kadar da endişeliyim benim gibi tekrar oyuna dönen insanların çevresi yoksa ikv de genellikle bir hiç oluyorsunuz eskiden teşkilat oyuncusuydum eminönün de başlama sebebibim sanırım bütün sunucuların yavaş yavaş oraya toplanmış olduğu kanaat getirdiğim için burda başladım yaşım 24 oyunda ki ismim de Arzorpoppy eminönü sokakların da ağar ağar kasılırken denk gelebilirsiniz ara ara yardım da bulunmak isteyen arkadaşlara ihtiyacım var ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler, iyi oyunlar dilerim...
Kullanıcı avatarı
Kskberkay
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Börteçin

Re: tekrar dönüş

Mesaj gönderen Kskberkay »

Öncelikle hoşgeldin tekrardan.Oyunda TAZZ ve ıTAZZ karakterlerini arada bi pm ile yokla.Oyundaysam mutlaka yardım ederim görevlerine.
BerkayBey
StormRage
Beyazköşk sunucusu
Kullanıcı avatarı
arifemredemir29
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Lodos
Lonca: Reich

Mesaj gönderen arifemredemir29 »

Hoşgeldin kardeşim Oncelikle su 1 ay daha oyunda olamayacagim 1 ay sonra tekrardan donecegim tabi 1 aya sen gelisirsin bayağı ama Oyunad ismim "Fırtınalaz" oyuna dondugumde bi yardım gerektiğinde Pm lemen yeterli :) :relaxed: ;)
Resim
arzorpoppy
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

eyvallah ilginiz için sağ olun
MainPower
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen MainPower »

Hocam hoşgeldin ben de geri döndüm.Ama ekran kartım bozulduğu için giremiyorum.En kısa zamanda döneceğim.Girdiğim zaman birlikte oynayabiliriz :)
arzorpoppy
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

MainPower yazdı: 23 Ara 2017 19:50 Hocam hoşgeldin ben de geri döndüm.Ama ekran kartım bozulduğu için giremiyorum.En kısa zamanda döneceğim.Girdiğim zaman birlikte oynayabiliriz :)
geçmiş olsun dostum şansına doların yükselişte olduğu zaman denk gelip şuan bi ekran kartı almak can yakar tekrar büyük geçmiş olsun
MainPower
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen MainPower »

Hocam aslında bir kuruma burs başvurusu yapmıştım onu bekliyorum çıkarsa bir laptop var sağlam onu alacağım.Yapacak bir şey yok.Mühendislik programları için şart :) Eminönü'de geri dönenlerle ekip olmak keyif verir.