Güzel Dostluklar ...

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
KaraKartaL28
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Güzel Dostluklar ...

Mesaj gönderen KaraKartaL28 »

Öncelikle iyi günler iyi forumlar dilerim bildiğiniz gibi yakın bir zamanda oyuna geri döndüm ve karakterlerimi kuklacı sunucusundan bu sunucuya aktardım JanTii JanTiiII adında şifacı ve büyücü karakterim var ama bilekis yeni 2 3 kişiyle tanıştım oyunda bir ortamım yok güzel sıcak bir ortamı olan lonca arıyorum güvenebilceğim güzel dostluklar yaşayacağım aile ortamı yakalayacağım lonca arıyorum bu ortamım kuklacıda vardı ama ne yazık ki hepsi oyunu bıraktı dediğim gibi bu ortamı yakalyabilceğimiz arkadaşlar varsa bana ulaşırlarsa sevinirim iyi forumlar ...
Kullanıcı avatarı
Ukde
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Mutlak Hüzün
İletişim:

Re: Güzel Dostluklar ...

Mesaj gönderen Ukde »

KaraKartaL28 yazdı: 06 Ara 2017 11:10 Öncelikle iyi günler iyi forumlar dilerim bildiğiniz gibi yakın bir zamanda oyuna geri döndüm ve karakterlerimi kuklacı sunucusundan bu sunucuya aktardım JanTii JanTiiII adında şifacı ve büyücü karakterim var ama bilekis yeni 2 3 kişiyle tanıştım oyunda bir ortamım yok güzel sıcak bir ortamı olan lonca arıyorum güvenebilceğim güzel dostluklar yaşayacağım aile ortamı yakalayacağım lonca arıyorum bu ortamım kuklacıda vardı ama ne yazık ki hepsi oyunu bıraktı dediğim gibi bu ortamı yakalyabilceğimiz arkadaşlar varsa bana ulaşırlarsa sevinirim iyi forumlar ...
Eminönü sunucusuna hoşgeldin öncelikle, böyle bir ortamlı lonca kolay kolay bulunmaz bulunsada alım yapmıyorlar pek.
Şuanki eminönü durumunda bu dediğiniz kavramda belki 1 belki 2 lonca anca ya çıkar ya çıkmaz.

Fakat ben böyle bir ortam kurmayı planlıyorum umarım kurabilirim ve şuanlık yoğun işlerimden ötürü lonca açmaya yönelemiyorum şuanlık için, eğer sıcak ve güvenilir bir aile ortamı düşünüyorsan beni oyundan ekleyebilirsin.. Tanışıp kaynaşırız gerisini zaman gösterir elbet önemli olan kadim dostluklar ;)

Oyundaki nickname's : UKDEMBüyüII , UKDEMSavaşçı , UKDEM , UKDEMBüyü , UKDEMŞifacı.. bilgine..

Görüşmek dileğiyle..
♦ Kıyametin son rüzgar ürperten, çınaraltı gölgesinde dinlenen yorgun bir UKDE..!

İKV Camiaasına'[Uzun bir ara verdi.] (18.07.2015)
İKV Camiaasına'[Geri döndü.] (01.12.2017)

Resim