Winter Is Coming - Tanıtım

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming

Winter Is Coming - Tanıtım

Mesaj gönderen zeynel55 »

Resim
Winter Is Coming

Winter Is Coming Loncası, Ülkemizin yerli yapımı en büyük online oyunu olan İstanbul Kıyamet Vakti'nin Eminönü Sunucusu'nda 03/07/2016 kuruluş tarihi ile birlikte Lodos Klanı mensubiyetine girmiş ve kurulduğu ilk günden bu yana saygı,sevgi,dostluk,hoşgörü,güvenilirlik ve dürüstlük ilkelerinden bir an olsun şaşmadan, İstanbul Kıyamet Vakti'nde her zaman enler arasında olmayı hedeflemiş olup,bu hedefinden hiçbir zaman şaşmadan oyun hayatına devam etmektedir.

Tüm Lonca üyelerimiz, Loncamızın amaç ve kurallarına uyarak, özveri içerisinde üzerine düşen görevleri yerine getirmektedir. Oyun içerisinde kenetlenen dostluk bağlarımız, reel hayatımıza da yansımakta olup,oyun içerisinde olduğu kadar reel yaşantımızda da bir araya gelerek,çeşitli etkinlikler düzenleyerek adeta büyük bir aile gibi hareket etmekteyiz.

KURALLARIMIZ

-Oyun içerisinde tarafına haksızlık,hakaret gibi söylemler bulunulmadığı müddetçe, Lonca içi veya Lonca dışı huzuru bozacak kavga,küfür,hakaret v.b. olaylara müsamaha gösterilmemektedir.Bu tarz bir eylemde bulunan Lonca üyemizden, ikazlar neticesinde olumlu sonuç alınmaması durumunda Lonca ile ilişiği kesilir.
-Milli ve Manevi değerlere,dini inançlara saygısızlıkta bulunmak yasaktır.
-Hırsızlık ve dolandırıcılık tarzı herhangi bir yoldan en ufak bir çıkar kazandığı tespit edilen Lonca üyesinin, lonca ile olan tüm bağlantısı kesilir.
-Meteor Lodos Sancak Bölgesi'nde modda savaşmak,zar atmak yasaktır.
-Lonca üyelerimizin, Lonca içi haberleşmenin daha sağlıklı sağlanabilmesi adına halihazırda bulunan WhatsApp,Skype ve Discord gruplarına katılmaları zorunludur.
-Lonca olarak daha önce yeri ve saati kararlaştırılan tüm etkinliklere,özel sebepler haricinde herkesin katılması zorunludur.(Özel sebepler yetkili kişilere daha öncesinde bildirilmelidir.)
-Ana Loncada bir kişinin en fazla 2 karakteri olabilir.(Özel durumlarda yetkililerin onayı dahilinde bu sayı 3'e çıkabilir.)

VİZYONUMUZ

Winter Is Coming Loncası olarak vizyonumuz,her zaman enler arasında bulunmak ve bulunduğumuz her ortamda saygı,sevgi,güvenilirlik ve başarı anlamında parmakla gösterilecek bir pozisyona sahip olmak.

MİSYONUMUZ

Bu yolda oyunun her mecrasında aktif olup,yardımsever,katılımcı ve iş bitirici bir oyun anlayışı ortaya koyarak, öncelikle kendimize,ardından dost ve rakiplerimize saygılı olarak,hiçbir çıkar gözetmeden ekip ruhuyla hareket etmek.

LONCA BAŞVURUSU

Loncaya katılım göstermek isteyen kişiler, oyun içerisinde Lonca yetkililerinden biriyle ön görüşme yapıp,bilgi alabilir. Alımlar Skype ve Discord uygulamaları üzerinden yapılmakta olup,bir lonca başvurusu gerekli görülen değerlendirmelerin ve analizlerin yapılması için ortalama 7-10 gün arasında değerlendirilip,sonuçlandırılır.

Saygı ve Sevgilerimiz ile...

BüyüBey
En son Delpize tarafından 25 Ara 2017 12:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Sebep: konu sahibi isteği üzerine düzenlendi
Resim
Kullanıcı avatarı
Lahza
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Re: Winter Is Coming - Tanıtım

Mesaj gönderen Lahza »

İstanbul Kıyamet Vakti tarihinin şüphesiz en iyi ekiplerinden birine sahip, her biri birbirinden kaliteli insanların bulunduğu bu güzide ortamın bir üyesi olduğum için her zaman gurur duydum, hep beraber nice yıllar geçireceğimize, nice başarılar kazanacağımıza zerrece şüphem yok; birlik, beraberlik ve başarılarımızın daim olması dileğiyle..
Kullanıcı avatarı
BVLGARI
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: < Winter Is Coming >

Mesaj gönderen BVLGARI »

Winter Is Coming ailesinin bir parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum.
İyi ki sizler gibi kaliteli insanlar tanımışım, İKV sizlerle güzel.
Birliğimizin ve beraberliğimizin hiç bozulmaması dileğiyle... :heart_eyes:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kskberkay
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Börteçin

Mesaj gönderen Kskberkay »

Bir senedir bu ailenin bir parçasıyım ve olmaktanda mutluluk duyuyorum.Güzel insanların olduğu ve güvenilirliğin sadakatin dostluğun maksimum derecede olduğu bir ortamda olmak gerçektende güzel.Birliğimiz daim olsun..
BerkayBey
StormRage
Beyazköşk sunucusu
YaKuZa54
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Winter İs Coming

Mesaj gönderen YaKuZa54 »

Her ne kadar yenide katılmış olsam bu Loncanın icine Hepimiz bir aile gibi sahiplendik her engelin üstesinden beraber geldik Bu oyunda tekrardan Aileyi Kardeşligi Saygıyı ve sevgiyi gördüm. Bu loncanın Bir üyesi olmak dan onur ve şeref duyuyorum

xxYAKUZAxx
xxxYAKUZAxxx
xxBYNYAKUZAxx
Kullanıcı avatarı
YektaBey
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Güçlü Kardeşler Birliği
İletişim:

Mesaj gönderen YektaBey »

Azmettiniz, çalıştınız çabaladınız ve başardınız.
Hak ettikleriniz şans değil, emeklerinizin karşılığıdır.
Güçlü Kardeşler Birliği loncamız adına sizleri tebrik eder,
gurur veren başarılarınızın ilelebet devamını temenni ederiz.
Resim
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
sametkyc52
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Winter is Coming

Mesaj gönderen sametkyc52 »

Böylesine güzel insanlarla tanıştığım için gerçekten çok şanslıyım. Beraberliğimizin bozulmaması dileğiyle
Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen zeynel55 »

YektaBey yazdı: 04 Ara 2017 20:28
Azmettiniz, çalıştınız çabaladınız ve başardınız.
Hak ettikleriniz şans değil, emeklerinizin karşılığıdır.
Güçlü Kardeşler Birliği loncamız adına sizleri tebrik eder,
gurur veren başarılarınızın ilelebet devamını temenni ederiz.
İyi dileklerin için Teşekkürler Yekta.Umarizki sizlerde her geçen gün olduğu gibi daha da iyiye gider, hedeflerinizinde üzerine çıkarsınız. :blush:
Resim
Kullanıcı avatarı
hopdedik29
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen hopdedik29 »

Uzun ve bir o kadar da meşakatli yollardan geçtik. Yılmadık. Bütünün ne demek olduğunu birlikte gördük. Oyuncu arkadaşlarımıza örnek olduk, saygıyı seviyeyi elden hiçbir zaman bırakmadık, kimi zaman yol olduk kimi zaman yol gösterdik. Birlikte çok daha güçlüyüz, mükemmel bir aileyiz. Birliğimizin daim olması dileğiyle...
Resim
Kullanıcı avatarı
astalavista9596
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen astalavista9596 »

Ben yaklaşık 1 ay önce Winter Is Coming üyesi oldum.Loncaya girmeden önce bu kadar iyi,dürüst,yardımsever insanların olabileceğini düşünmemiştim.Ancak buradaki aile ortamını bu saatten sonra hiç bir şeye değişmem.Bu yüzden Winter Is Coming ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.Birliğimizin beraberliğimizin bozulmaması temennisiyle ;)
ıTunaHan