Winter Is Coming - Tanıtım

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
SalihDemir
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter İs Coming

Re: Winter Is Coming - Tanıtım

Mesaj gönderen SalihDemir »

Sunucuya ilk geldiğimde bu sunucunun en iyi, en yardımsever, en saygı değer üyelerinin bulunduğu ve birbirinden kaliteli insanların bir araya geldiği loncanın bir üyesi olacağımı düşünmemiştim. Ama başta Zeynel olmak üzere Salih Junior 😉, Harun lar 😊, Onur lar, Musa, Pınar, Bilal, Samet, Tunahan, Furkan, Şamil, Enes ve daha ismini sayamadığım tüm loncadaşlarım... (Yeğenlerim Hüsamettin ve Mustafa' yıda söylemezsem olmaz... 😁 Sizleri tanımanın ve bu topluluğun bir üyesi olmanın haklı gururunu yaşıyorum. İyiki varsınız iyiki beraberiz. Birlik ve beraberliğimizin daim olması dileklerimle...

Salih DEMİR..

Nam-ı diğer
SandorClegane
Seyhsamil
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Seyhsamil »

Loncamızın açıldığı günden bu yana lonca içerisindeyim. Gerçek arkadaşlığı, dostluğu ve kardeşliği bu Lonca içerisinde buldum. Oyunu sadece lonca içindeki arkadaşlarım için oynuyorum. Onlar olmasa bu oyun diye bir şey kalmaz hayatımda. En önemlisi oyun değil, oyunun içinde birlikte vakit geçireceğim arkadaşlarımın olmasıdır. Winter İs Coming loncasına 2018 yılında başarılar diliyorum. Burada olmaktan çok mutluyum, bütün değerli lonca arkadaşlarıma buradan selamlarımı yolluyorum.
Göster
ŞEYHSAMİL
Göster
Seyhşamil
Göster
Blackstar
ATESBEYI
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Iı Ateş Iı

Mesaj gönderen ATESBEYI »

Tebrik ediyorum inşallah birlik ve beraberliğiniz uzun yıllar devam eder.
Kullanıcı avatarı
LORD7
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Winter is coming

Mesaj gönderen LORD7 »

Öncelikle loncamızı heryer de en iyi şekilde temsil eden arkadaşlara teşekkür ederek konuya giriş yapmak isterim. İstanbul Kıyamet Vakti'nin sadece oyundan ibaret olmadığını, hissettiren nadir loncalarından olan Winter İs coming Ailesinin bir bireyi olmaktan gurur duymaktayım. Hep birlikte her zaman en iyi yerlerde devamlılığımızı sürdüreceğimizden şüpheniz olmasın.
Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen zeynel55 »

ATESBEYI yazdı: 05 Ara 2017 00:32 Tebrik ediyorum inşallah birlik ve beraberliğiniz uzun yıllar devam eder.
Teşekkürler kardeşim,hep birlikte inşallah.
Resim
Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Sağolasın kardeşim benim.Oyuna döndüğünde etkinliklerimize 'Misafir Oyuncu' olarak katılabilirsin. :') :')
Ama sonra 'Misafir Oyuncu' olduk deyip sağa sola video atmak yok ona göre. :')
En son Delpize tarafından 08 Ara 2017 17:45 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Kaldırılan ileti sebebiyle mesaj düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Bilol
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Winter İs Coming
İletişim:

Mesaj gönderen Bilol »

Oyuna uzunca bir süre ara verdikten sonra geri döndüğümde şans eseri Zeynel ile tanışmam sonrası katıldığım için mutlu olduğum bir lonca. Aslında lonca demek yanlış olur aile demek daha uygun olacaktır. Çok kısa sürede sanki yıllardır tanışıyormuşçasına herkes tarafından samimiyetle karşılanmak çok iyi bir his. Oyunu oynadığım zamanlarda tek tabanca takılmayı daha çok seviyordum ama şimdi loncam olmadan adım atasım gelmiyor. İyi ki varsınız dostlarım sizinle birlikte takılmak bir şeref benim için. Başarılarımızın devamında birlikte olmak dileğiyle.
Bilol
Maryjuana
Sakınma
Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Sağolasın kardeşim benim.Oyuna döndüğünde etkinliklerimize 'Misafir Oyuncu' olarak katılabilirsin. :') :')
Ama sonra 'Misafir Oyuncu' olduk deyip sağa sola video atmak yok ona göre. :')

Sen yeter ki dön,gerçek 'Misafir Oyuncu' nasıl olunur onu göstereceğinden şüphemiz yok..
En son Delpize tarafından 08 Ara 2017 17:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Kaldırılan ileti sebebiyle mesaj düzenlendi.
Resim
KaraKartaL28
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen KaraKartaL28 »

Her ne kadar ailenizin bir parçası olmadıysamda başarılarınızın devamını dilerim :) JanTii ...
Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

KaraKartaL28 yazdı: 06 Ara 2017 13:51 Her ne kadar ailenizin bir parçası olmadıysamda başarılarınızın devamını dilerim :) JanTii ...
İyi dileklerin için Teşekkürler JanTii. Lonca konusunda ise şimdilik nasip değilmiş diyelim ama unutma herşey aynı Lonca adı altında bulunmak değildir.Kim bilir belki bir gün...
Resim