Yeniden Başlama Firkirleriniz ??

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
KaraKartaL28
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Yeniden Başlama Firkirleriniz ??

Mesaj gönderen KaraKartaL28 »

Öncelikle merhabalar arkadaşlar oyunu bırakalı tam 4 sene oldu uzun bir zaman geçti ama nostalji amaçlı oyuna tekrar başlamak istiyorum öncesinde kuklacıda oynuyordum ama gördümki kuklacıda in cin top oynuyor kimseler kalmamıs karakterlerimi buraya taşımayı düşünüyorum savaşcı şifacı ve büyücü olmak üzere 3 tane karakterim var sizce oyuna tekrar başlamalımıyım eminönünde güzel bir ortam yakalayabilirmiyim kuklacının eskileri beni tanır ama tanıdığım kimse oyunda göremedim çoğu sanıyorum oyunu bırakmış ek olarak gördüğüm en kalabalık suncuda şuanda sanıyorum eminönü aktiflik durumu nedir gördüğüm gibi en kalabalık sunucu eminönümüdür ? Bundan 9 ay sonra da askerim askere gidene kadar tekrar işten geldikten sorna zaman öldürmek için başlamak istiyorum akşamları fikirleriniz nelerdir sizce geri dönsem umduğum eğlenceyi yaklayabilirmiyim birde arkadaşalar 3 karakter aktarma toplam kaç akçeye ve ne kadar patlar sunucular arası onuda iletirseniz sevinirim iyi forumlar ...
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Lonca: Kök Tengri

Re: Yeniden Başlama Firkirleriniz ??

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Merhaba

Öncelikle oyuna başlamanızı öneririm vakit geçirmek için ve oyunu oyun olduğu için oynayanlardan olduğunuzu düşünüyorum.

Daha önce isim değiştirmediyseniz aktarım ücreti 59 tl gibi bir şey oluyor 4995 akçe 5500 çekeceksiniz haliyle.

Önerim büyücü karakterinizi aktarıp bir kaç tılsım yardımı ile çemberlitaş ve holde takılıp klan savaşları ile vakit öldürmeniz kanaatindeyim.

Gelirseniz eminönüne görüşmek dileği ile.
Resim
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Akşamları gireceksen epey yoğun bir sunucu ile karşılaşacaksın. Ortam konusunda kimse peşin konuşamaz keza önce tanışmalısın insanlar ile daha sonra sunucu derya ortam deniz ;)
Kullanıcı avatarı
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

KaraKartaL28 yazdı: 20 Kas 2017 11:15 Öncelikle merhabalar arkadaşlar oyunu bırakalı tam 4 sene oldu uzun bir zaman geçti ama nostalji amaçlı oyuna tekrar başlamak istiyorum öncesinde kuklacıda oynuyordum ama gördümki kuklacıda in cin top oynuyor kimseler kalmamıs karakterlerimi buraya taşımayı düşünüyorum savaşcı şifacı ve büyücü olmak üzere 3 tane karakterim var sizce oyuna tekrar başlamalımıyım eminönünde güzel bir ortam yakalayabilirmiyim kuklacının eskileri beni tanır ama tanıdığım kimse oyunda göremedim çoğu sanıyorum oyunu bırakmış ek olarak gördüğüm en kalabalık suncuda şuanda sanıyorum eminönü aktiflik durumu nedir gördüğüm gibi en kalabalık sunucu eminönümüdür ? Bundan 9 ay sonra da askerim askere gidene kadar tekrar işten geldikten sorna zaman öldürmek için başlamak istiyorum akşamları fikirleriniz nelerdir sizce geri dönsem umduğum eğlenceyi yaklayabilirmiyim birde arkadaşalar 3 karakter aktarma toplam kaç akçeye ve ne kadar patlar sunucular arası onuda iletirseniz sevinirim iyi forumlar ...

Hoş geldin tekrardan oyuna... Akşam saatlerinde muazzam klan savaşları var, Grup Bölgeleri her gece ful çekiyor, sunucumuzda diğer sunuculara göre çok çok kalabalık. ortam konusu meçul kimin ne olacağı belli olmuyor. :relaxed: İyi dostlar, Arkadaşlar edinmen dileğiyle.

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Karakterlerin full ise akşamları keyifli savaşlar oluyor, can sıkıntısına birebir. Ben de işten geldikten sonra 1 saat kadar takılıyorum, mutluyum :D
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
KaraKartaL28
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

SPIEGLEIN yazdı: 20 Kas 2017 22:05 Merhaba

Öncelikle oyuna başlamanızı öneririm vakit geçirmek için ve oyunu oyun olduğu için oynayanlardan olduğunuzu düşünüyorum.

Daha önce isim değiştirmediyseniz aktarım ücreti 59 tl gibi bir şey oluyor 4995 akçe 5500 çekeceksiniz haliyle.

Önerim büyücü karakterinizi aktarıp bir kaç tılsım yardımı ile çemberlitaş ve holde takılıp klan savaşları ile vakit öldürmeniz kanaatindeyim.

Gelirseniz eminönüne görüşmek dileği ile.
Yani full değil ama full e yakın diyebilirim şifacı ve büyücüm var .
KaraKartaL28
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

SeRRuh yazdı: 21 Kas 2017 18:20 Akşamları gireceksen epey yoğun bir sunucu ile karşılaşacaksın. Ortam konusunda kimse peşin konuşamaz keza önce tanışmalısın insanlar ile daha sonra sunucu derya ortam deniz ;)
İsmin çok tanıdık geliyor daha önce kuklacı sunucusunda oynadın mı ?
KaraKartaL28
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

LethieN yazdı: 22 Kas 2017 09:45
KaraKartaL28 yazdı: 20 Kas 2017 11:15 Öncelikle merhabalar arkadaşlar oyunu bırakalı tam 4 sene oldu uzun bir zaman geçti ama nostalji amaçlı oyuna tekrar başlamak istiyorum öncesinde kuklacıda oynuyordum ama gördümki kuklacıda in cin top oynuyor kimseler kalmamıs karakterlerimi buraya taşımayı düşünüyorum savaşcı şifacı ve büyücü olmak üzere 3 tane karakterim var sizce oyuna tekrar başlamalımıyım eminönünde güzel bir ortam yakalayabilirmiyim kuklacının eskileri beni tanır ama tanıdığım kimse oyunda göremedim çoğu sanıyorum oyunu bırakmış ek olarak gördüğüm en kalabalık suncuda şuanda sanıyorum eminönü aktiflik durumu nedir gördüğüm gibi en kalabalık sunucu eminönümüdür ? Bundan 9 ay sonra da askerim askere gidene kadar tekrar işten geldikten sorna zaman öldürmek için başlamak istiyorum akşamları fikirleriniz nelerdir sizce geri dönsem umduğum eğlenceyi yaklayabilirmiyim birde arkadaşalar 3 karakter aktarma toplam kaç akçeye ve ne kadar patlar sunucular arası onuda iletirseniz sevinirim iyi forumlar ...

Hoş geldin tekrardan oyuna... Akşam saatlerinde muazzam klan savaşları var, Grup Bölgeleri her gece ful çekiyor, sunucumuzda diğer sunuculara göre çok çok kalabalık. ortam konusu meçul kimin ne olacağı belli olmuyor. :relaxed: İyi dostlar, Arkadaşlar edinmen dileğiyle.
Yani doğru söylüyorsun sonuçta kalbalık bir ortama giricez illaki güzel dostluklar ediniriz İnşALLAH :)
KaraKartaL28
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

FiratCakiroglu yazdı: 22 Kas 2017 11:24 Karakterlerin full ise akşamları keyifli savaşlar oluyor, can sıkıntısına birebir. Ben de işten geldikten sonra 1 saat kadar takılıyorum, mutluyum :D
Kafamı oyalasın yeter kardeş :)
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

KaraKartaL28 yazdı: 27 Kas 2017 19:55
SeRRuh yazdı: 21 Kas 2017 18:20 Akşamları gireceksen epey yoğun bir sunucu ile karşılaşacaksın. Ortam konusunda kimse peşin konuşamaz keza önce tanışmalısın insanlar ile daha sonra sunucu derya ortam deniz ;)
İsmin çok tanıdık geliyor daha önce kuklacı sunucusunda oynadın mı ?
Oynadım lakin öyle uzun bir zaman değil. 1 veya 2 hafta kalmıştım sanırım.