Yeniden Başlama Hk.

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Wezzyxx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Yeniden Başlama Hk.

Mesaj gönderen Wezzyxx »

Arkadaşlarım abilerim selamlar ben Wezzy. 3-4 yıl aradan sonra çocukluğumun oyunu İKV’ye döneyim dedim. Daha önceden de iddialı değildim gerçi bir tane 37 lv.lik savaşçı vardı :) şu an oyun oynanmaya değer mi ve benim öyle çok zamanım olduğu söylenemez ne dersiniz başlamalı mıyım ? Eğer başlayacaksam savaşçı için seri kasılma ve ilerleme taktikleri nelerdir ? Şimdiden teşekkürler iyi günler.
Uzun zaman sonra selamlar...
Wezzy hesabıyla EÖ’deyim. :)
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: Yeniden Başlama Hk.

Mesaj gönderen BayTerapi »

Yakında gelecek olan '' Genişleme Paketi '' öncesi başlaman ideal, çünkü öncesinde tamamlaman gereken işlerin olacaktır.

Taktik konusunda ise, görev yaparak hızlı bir şekilde ilerleyebileceğini düşünüyorum.
kedi
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Bakıyorum da şimdi , sıfırdan başlayıp ilerlemek çok zor gibi oyunumuzda.Savaşçını kasacaksın , Çemberlitaş'tan itemler alacaksın.İtemler bitince para kasman gerek gerekli tılsımları alman için.Maden toplayıp satarak tılsım da alamazsın artık eksisi gibi.Piyasa felç.Bunun için büyücü gerekli , büyücünü de dizmen için pahalı tılsımlar ve asa ve kıyafet gerekli.Dizmesi de ayrı bir dert.Ooo bir ton iş.
Kolay gelsin , ne diyelim :)
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Wezzyxx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Wezzyxx »

BayTerapi yazdı: 19 Kas 2017 11:58 Yakında gelecek olan '' Genişleme Paketi '' öncesi başlaman ideal, çünkü öncesinde tamamlaman gereken işlerin olacaktır.

Taktik konusunda ise, görev yaparak hızlı bir şekilde ilerleyebileceğini düşünüyorum.
Desenize iş var. :) en iyisi ben bu başlama işine bol vaktim olduğu zaman döneyim. Şu anlık zaten kısıtlı bir zaman dilimindeyim. Çok teşekkürler bu arada :)
Kullanıcı avatarı
Wezzyxx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Wezzyxx »

FiratCakiroglu yazdı: 19 Kas 2017 12:31 Bakıyorum da şimdi , sıfırdan başlayıp ilerlemek çok zor gibi oyunumuzda.Savaşçını kasacaksın , Çemberlitaş'tan itemler alacaksın.İtemler bitince para kasman gerek gerekli tılsımları alman için.Maden toplayıp satarak tılsım da alamazsın artık eksisi gibi.Piyasa felç.Bunun için büyücü gerekli , büyücünü de dizmen için pahalı tılsımlar ve asa ve kıyafet gerekli.Dizmesi de ayrı bir dert.Ooo bir ton iş.
Çemberlitaş’a kadar gelsek yine iyi. :) 49 olması ve Çemberlitaş için dizilmesi de bir ayrı zor sanırım. Hızlı level için bir önerin var mı yoksa oyun akışı ( görevler ) sadece yeterli midir? Bu arada çok teşekkürler yanıtın için :)
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Wezzyxx yazdı: 19 Kas 2017 17:17
FiratCakiroglu yazdı: 19 Kas 2017 12:31 Bakıyorum da şimdi , sıfırdan başlayıp ilerlemek çok zor gibi oyunumuzda.Savaşçını kasacaksın , Çemberlitaş'tan itemler alacaksın.İtemler bitince para kasman gerek gerekli tılsımları alman için.Maden toplayıp satarak tılsım da alamazsın artık eksisi gibi.Piyasa felç.Bunun için büyücü gerekli , büyücünü de dizmen için pahalı tılsımlar ve asa ve kıyafet gerekli.Dizmesi de ayrı bir dert.Ooo bir ton iş.
Çemberlitaş’a kadar gelsek yine iyi. :) 49 olması ve Çemberlitaş için dizilmesi de bir ayrı zor sanırım. Hızlı level için bir önerin var mı yoksa oyun akışı ( görevler ) sadece yeterli midir? Bu arada çok teşekkürler yanıtın için :)
Görevleri mutlaka yapman gerekli, hem seviye hem de ilerleyiş için önemli.Ayrıca maddi imkanın da varsa başlangıç olarak Çemberlitaş Paketi almanı öneririm. Yeni başlayanlar için uygun ve güzel bir pakettir.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Ukde
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Mutlak Hüzün
İletişim:

Mesaj gönderen Ukde »

Wezzyxx yazdı: 19 Kas 2017 11:28 Arkadaşlarım abilerim selamlar ben Wezzy. 3-4 yıl aradan sonra çocukluğumun oyunu İKV’ye döneyim dedim. Daha önceden de iddialı değildim gerçi bir tane 37 lv.lik savaşçı vardı :) şu an oyun oynanmaya değer mi ve benim öyle çok zamanım olduğu söylenemez ne dersiniz başlamalı mıyım ? Eğer başlayacaksam savaşçı için seri kasılma ve ilerleme taktikleri nelerdir ? Şimdiden teşekkürler iyi günler.
Ayıracak zaman diliminin az olması söz konusuysa başlamanı önermem yani çok azda değildir herhalde?

Eğer orta seviyeli bi zaman ayırma akışın söz konusuysa başla tabii kide.. Eğlenmek seninde hakın..
Başlangıç olarak zorlansanda ilerledikçe kolaylaşacağına emin olabilirsin.
♦ Kıyametin son rüzgar ürperten, çınaraltı gölgesinde dinlenen yorgun bir UKDE..!

İKV Camiaasına'[Uzun bir ara verdi.] (18.07.2015)
İKV Camiaasına'[Geri döndü.] (01.12.2017)

Resim