Tılsımsız çt Girmek için Yeni bir Ekip Ergx Yeni Hali :D

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
IIxSoulflyxII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Tılsımsız çt Girmek için Yeni bir Ekip Ergx Yeni Hali :D

Mesaj gönderen IIxSoulflyxII »

Neden Konuyu Kaldırıp Yorum olarak Başkasının Konusuna Koydunuz ki ne Gerek var Onun Ekibinde Şart Yok Fakat Benimkisinde var ne yazık ki. Kaldırmazsanız Sevinirim

Selamlar Beni Belki Bazı kişiler tanır Bir kaç ay önce Ergx Taglı bir ekip Kurmuştuk fakat bazıları oyunu bıraktı bazıları ise sürdürmediler bile. o Zaman ki Hedefimiz Aynen şu Şekildeydi;

- 1'den 49 a kadar Hesap kasacağız (Hiç bir Şekilde Plus Almayacağız)

- İsimlerimizin Başına Tag Almak Zorundayız Örnek Veriyorum ErgxReznow Gibi Zorunluydu

-Ana Hedefimiz şu Tabi Yardımlaşarak Kitlemizi Büyültmek Kitleden Kastım İkv Çapında bu yardımseverliliğimizi Sunucudaki Herkese Tanıtmak Yardım eli uzatmak :) İnsanlara Bölge Hakkında sorun yaşayanlar var

-Ve Son olarak Kalıcı olup oynamak Yani 49 olduğumda falan ben bırakıyorum diyecekler lütfen ama lütfen gelmesinler çünkü bu sefer yeni bir arkadaş alıp onu kasmak zorunda kalıyoruz :/

Şuanda Eski Şartlar bu Şekildeydi Hedefimizde Aynı Şuanda Aynısı Olacak Sadece Tag Değişecek

Mkaxisminiz olarak düşündüm. Tagın Açılımını Merak edenler olacaktır elbet onuda buraya yazayım

Mustafa Kemal Atatürk'ün Baş Harfleri

Neyse Katılacak Arkadaşlar Özelden Telefon Numarası ve Buradan İsimlerini yazarlarsa Sevinirim. Lütfen dediğim gibi Kalıcı Olun lütfen :D Oyundaki İsminiz ve Gerçek İsminiz Yaşınızıda Yazarsanız Sevinirim
Birde Son olarak Başlayacağımız Sunucu ''EMİNÖNÜ''
Resim
GÜNLÜK İÇİN REZNOWA TIKLA :)
Resim