Ekip Arıyorum

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
berkdagdelen
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Ekip Arıyorum

Mesaj gönderen berkdagdelen »

Selamlar oyuna gelecek güncelleme söz konusu olunca oyuna tekrar başlama kararı aldım genellikle büyücü karakterimle aktifim şifacı karakterim de mevcut samimi,hoş ve sohbet dolu,gblerde aktif ekip arıyorum.M1 tılsımımı bırakırken arkadaşa vermiştim zamanla tekrar alırım.
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Re: Ekip Arıyorum

Mesaj gönderen Seven »

Öncelikle oyuna hoş geldiniz. Görevleriniz olduğunuz veyahut yardıma ihtiyacınız olduğunda imzamdaki nikola tesla nickine oyun içinde ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Re: Ekip Arıyorum

Mesaj gönderen Esadullah »

Selamlar,

GKB Ekibi olarak, Lodos Klan'ında üye sayımızı yükseltmeye devam ediyoruz. Lonca kurallarında belirlenen kriterlere uygun her kullanıcıyı ekibimize bekleriz.

Tüm ekip ruhlu arkadaşlarımızı aramızda görmek isteriz. Geniş bilgi ve başvuru için verilen link üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Loncamıza katılım için başvuru yapmak isteyen oyuncuların öncelikle bu formu okumaları rica olunur.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: