Geri Dönüş

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
MORDuMan
Ufkabakan Sakini
Ufkabakan Sakini
Sunucu: Meran

Geri Dönüş

Mesaj gönderen MORDuMan »

Arkadaşlar herkese merhaba uzun zamandır arkadaşımla beraber oyuna dönmeyi planlıyorduk daha önce meran sunucusunda teşkilat sunucusunda vakit geçiriyorduk fakat eskisi kadar aktif değil bu sunucular bugün oyunu indirdik kalabalık görünen tek sunucu eminönüydü. Eminönü sunucusunda oyuna yeniden dönüş yapmayı planlıyoruz fakat bu sunucudada ortam nedir oynayan aktif oyuncu sayısı nedir hiçbir fikrimiz yok bu bakımdan bu konuyu açma gereği duydum ayrıyettende dönsekde tutunabilceğimiz destek alabilceğimiz insanlara ihtiyacımız var umarım hayalini kurduğumuz gibi olur herşey bu konu başlığı altında yorum yapan yapcak olan herkese şimdiden teşekkürler önerilerinizi yardımlarınızı bekliyorum.
ResimResim
Kullanıcı avatarı
IFonQzrail
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Re: Geri Dönüş

Mesaj gönderen IFonQzrail »

Selam, eski günler yok tabi oyunda artık. Eminönü , beyazköşk , teşkilat sunucuları kalabalık diğer sunucular sinek avlıyor diyebilirim. Oyundaki ortam, arkadaşın varsa ya da kendine güzel arkadaşlıklar edinebileceğin bir loncan olursa güzel ortamın olur.
Görevlerde destek alabileceğin insan sayısı malesef çok az. Çt önünde cevriye sultan kesmeye adam arayan bir kişi görmüştüm 5 6 tur gaffar kestik halen birisini bulamamıştı gittim en sonunda ben yardımcı oldum. Yeni bir karakter ile oynayacağınızı varsayarak tan büyücü açmanızı tavsiye etmem. Grup bölgelerine tılsımınız var ise girebilirsiniz. Aksine şifacı açarsanız biraz daha grup bulmada rahatlayabilirsiniz. Seçim sizindir tabi. İyi oyunlar dilerim :+1_tone1:

Resim
Kullanıcı avatarı
MORDuMan
Ufkabakan Sakini
Ufkabakan Sakini

IFonQzrail yazdı: 25 May 2017 00:48 Selam, eski günler yok tabi oyunda artık. Eminönü , beyazköşk , teşkilat sunucuları kalabalık diğer sunucular sinek avlıyor diyebilirim. Oyundaki ortam, arkadaşın varsa ya da kendine güzel arkadaşlıklar edinebileceğin bir loncan olursa güzel ortamın olur.
Görevlerde destek alabileceğin insan sayısı malesef çok az. Çt önünde cevriye sultan kesmeye adam arayan bir kişi görmüştüm 5 6 tur gaffar kestik halen birisini bulamamıştı gittim en sonunda ben yardımcı oldum. Yeni bir karakter ile oynayacağınızı varsayarak tan büyücü açmanızı tavsiye etmem. Grup bölgelerine tılsımınız var ise girebilirsiniz. Aksine şifacı açarsanız biraz daha grup bulmada rahatlayabilirsiniz. Seçim sizindir tabi. İyi oyunlar dilerim :+1_tone1:
teşekkür ederim kardeşim çemberlitaşa girdim yeterince itemde dizdim zaten merandaki savaşcımı buraya taşımayı planlıyorum arkadaşıma yeni hesap açcaz düşüncemiz bu yönde umarım kendimize ve kafa yapımıza uygun insanlar ve bi lonca bulabiliriz
ResimResim
Kullanıcı avatarı
HARBILAZ
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen HARBILAZ »

Selam hoşgeldin,

artık oyunun eskisi gibi olmadığını söylüyebilirim. Şu zamanda Tılsım'ın yoksa arkadaşın dahi olmuyor malesef, ama yardımcı olabilicek illa 2 3 kişiye denk gelirsin. Ama başkalarından yardım almak yerine kendi emeğinle biyere ulaşmanı tavsiye ederim, daha sonra seni ben dizdim gibi saçma sapan konuşmalar olabiliyor. Şifacı karekteri açman daha iyi olur bencede, grup bölgelerine daha rahat girebilirsin ve tabi Şifacı diğer karektelere göre daha basit item alıyor. Bu arada Eminönü çook kalabalık bi sunucu olduğu için hırsızıda çok kimseye güvenme. Bu arada Lodos olmanı tavsiye ederim tekrardan hoşgeldin. :)

DÖNME !!!
AcademiciaN
HARBILAZ
DoctorDre

Çiçeğin dikeni var diye üzüleceğimize, dikenin çiçeği var diye sevinelim.
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Gel gel, buralar eski Meran gibi seversin sen ;)
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Hoş geldin dostum.
kedi
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Siz tecrübeli oldukça ortam sıkıntı yaratmayacaktır.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
MORDuMan
Ufkabakan Sakini
Ufkabakan Sakini

SeRRuh yazdı: 26 May 2017 23:41 Gel gel, buralar eski Meran gibi seversin sen ;)
vay vay kimleri görüyorum eski meran ortamı varsa buralar tadından yenmez ;)
ResimResim
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Geldiğinde ulaş bana gerekeni yapalım :)
Kullanıcı avatarı
RevoX
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos
Lonca: İKV Organize Şube

Mesaj gönderen RevoX »

Selam herkese.Halil ile birlikte oyuna dönme kararı aldık,o arkadaş benim😄 Ben 49 oldum bile bu adam hala Meran'dan char aktaracak da oyuna gelecek her neyse😄 Eminönü gerçekten çok canlı ve Lodos cephesinde çok iyi insanlar var.Oyunu özlemişiz bu zamana kadar hiç foruma girmemiştim biraz geç dahil oldum ama olsun.En eski oyunculardan biri olarak oyunu daha güzel yerlerde görmek isterdim ama sağlık olsun,şuan hala hayatta olması bir umut bizim için.Çok yaşa İKV😁
Resim