Sözümüz Senettir.

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
karakutu223
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Sözümüz Senettir.

Mesaj gönderen karakutu223 »

Karakterim ve Adıma kefilimdir. Hiçbir zaman maddiyattan kacmadim ama bazı kardeşlerim kalbimi kırdı yaptığım iyilikleri kötüye kullanarak diyeceğim şudur ki yaşım 23 dost gibi görünüp kazık atmaya gerek yok ihtiyacı olana her zaman bı adım ben atarım zaten unutmayalım ki bu sadece vakit geçirmek için bı oyun büyütmeyin gözünüzde üç beş kuruş u yada tilsimi görünce ihanet etmeyin dostum kardeşim dediğiniz adamlara.
LuciuS
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Re: Sözümüz Senettir.

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Nasıl hırslandıysalar gözleri kör olmuş, dost kardeş tanımıyorlar artık.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

karakutu223 yazdı: 29 Nis 2017 01:55 Karakterim ve Adıma kefilimdir. Hiçbir zaman maddiyattan kacmadim ama bazı kardeşlerim kalbimi kırdı yaptığım iyilikleri kötüye kullanarak diyeceğim şudur ki yaşım 23 dost gibi görünüp kazık atmaya gerek yok ihtiyacı olana her zaman bı adım ben atarım zaten unutmayalım ki bu sadece vakit geçirmek için bı oyun büyütmeyin gözünüzde üç beş kuruş u yada tilsimi görünce ihanet etmeyin dostum kardeşim dediğiniz adamlara.
Forumdan biri bir hırsızlık yaşamıştı.Adama 'Yukarıda Allah var.' demiş.Adam 'Allah'ı oyuna karıştırma' diyerek çaldığı malı çatır çutur yemiş.Yani kiminin öyle gözü dönüyor ki,öbür tarafta vereceği hesabın farkında dahi olmuyorlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Yalnız Krallık

Mesaj gönderen byalone38 »

Retaliation yazdı: 29 Nis 2017 11:22
karakutu223 yazdı: 29 Nis 2017 01:55 Karakterim ve Adıma kefilimdir. Hiçbir zaman maddiyattan kacmadim ama bazı kardeşlerim kalbimi kırdı yaptığım iyilikleri kötüye kullanarak diyeceğim şudur ki yaşım 23 dost gibi görünüp kazık atmaya gerek yok ihtiyacı olana her zaman bı adım ben atarım zaten unutmayalım ki bu sadece vakit geçirmek için bı oyun büyütmeyin gözünüzde üç beş kuruş u yada tilsimi görünce ihanet etmeyin dostum kardeşim dediğiniz adamlara.
Forumdan biri bir hırsızlık yaşamıştı.Adama 'Yukarıda Allah var.' demiş.Adam 'Allah'ı oyuna karıştırma' diyerek çaldığı malı çatır çutur yemiş.Yani kiminin öyle gözü dönüyor ki,öbür tarafta vereceği hesabın farkında dahi olmuyorlar.
Kötü bir durum ama adam ironi yapmış Allah'ı karıştırma oyuna ha baya güldüm 😂
Göster
Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Gerek forum üzerinden, gerekse oyun içerisinde sıklıkla bu durumları belirtin, yazın, duyurun.. Son dönemlerde taktikleri artmış ve çok zayiat veriliyor.

Sizlere gelen pm'lere dikkat etmenizi öneririm. Arkadaş listesine ekleyin, gerekirse tanıdığınız arkadaşınız ise sesli görüşüp onay alın.

Geçmiş olsun kardeşim. Bir daha olmama dileğiyle..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: