Oyuncuların TAV olduğu KONU.

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
RayS
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Jan Ti

Oyuncuların TAV olduğu KONU.

Mesaj gönderen RayS »

Herkese merhaba,

Ceza sistemi hepimizin nefret ettiği konu =) hep duyuyoruz tehlif hakkı , Uygunsuz hareket , hesap hakları ihlali ? lütfen bize yazdığımız cümleyi kopyalayıp işte bunu yazdığın için bunu dediğin için şu cezayı aldınız gibisinden cevaplar verin. Oyundaki arkadaşlarımız çoğu acaba neden ceza yedim diye düşünüyor Kimin şikayet ettiği önemli değil ama hangi yazıdan dolayı şikayet almışız bunu istiyoruz. Oyundaki son gelişmeleri görüyoruz beraber el birliği ile desteğe gönderdiğimiz maillerin karşılığını alıyoruz. Oyunda Ufak tefek iyileştirmeler oluyor. Lonca puanlama sisteminede lütfen bir el atın. LONCA kelimesinin anlamını harfi harfine yerine getiren oyuncular var ve bu emekler bir sorun yüzünden gözükmüyor. Kimsenin çakallık çukallık değilde normal verdiği emeği karşılığını verseler kafi. bu oyunda savaşçı , şifacı , büyücü karakterlernin gerçekten hakkını veren oyuncular var ama Tılsım bugu oyuncunun bütün emeklerini çöpe atıyor. TEK BEN YAZSAM NE ANLAM İFADE EDER DEMEYİN. gene beraber bir el birliği ile (ÖZELLİKLE CEZA KONUSU) bu sorunları çözeriz bu oyunu oynuyoruz sonuna kadar zevkini alalım. Herkese iyi eğlenceler.
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Lonca: Ütopia
İletişim:

Re: Oyuncuların TAV olduğu KONU.

Mesaj gönderen SeRRuh »

Kimin gönderdiğini boşver demişsin ama ceza yediğin kısım sana gönderilirse kime yazdığını hatırlarsın böylece dolaylı yoldan oyuncular arası husumet çıkar. Sen beni niye şikayet ettin ulan? diye sorarlar adama :upside_down_face:
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

SeRRuh yazdı: 31 Mar 2017 20:30 Kimin gönderdiğini boşver demişsin ama ceza yediğin kısım sana gönderilirse kime yazdığını hatırlarsın böylece dolaylı yoldan oyuncular arası husumet çıkar. Sen beni niye şikayet ettin ulan? diye sorarlar adama :upside_down_face:
Ortalık karışır... ':)

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
RayS
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen RayS »

hatalı bir örnek vermiş olablirim :relaxed: ama ceza sisteminin düzelmesi lazım Rahatsız edici davranış neleri kapsıyor , Hesap hakları neleri kapsıyor geçen gün grupta şöyle bir sohbete denk geldim Char satarsan mı akçe satarsa mı ne sus alıyormussun ama alırken veya ararken ceza almıyomussun ceza sisteminin değişmesi lazım. 1 T mevcut Pm yazdım 5 gün sus almışım bu ceza neye göre kesildi =)
Kullanıcı avatarı
aGeVoLTaGe
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos

Mesaj gönderen aGeVoLTaGe »

RayS yazdı: 01 Nis 2017 15:51 hatalı bir örnek vermiş olablirim :relaxed: ama ceza sisteminin düzelmesi lazım Rahatsız edici davranış neleri kapsıyor , Hesap hakları neleri kapsıyor geçen gün grupta şöyle bir sohbete denk geldim Char satarsan mı akçe satarsa mı ne sus alıyormussun ama alırken veya ararken ceza almıyomussun ceza sisteminin değişmesi lazım. 1 T mevcut Pm yazdım 5 gün sus almışım bu ceza neye göre kesildi =)
RayS evet dediğin gibi karakterlerin hakkını veren çok iyi oyuncular var tılsım bugu bir çok oyuncuyu kötü şekilde etkiliyor.
Ona bir çözüm getirilirse belki daha hoş bir şekilde karşılaşmalar olabilir.
Ceza sistemi konusunda bahsetmiş olduğun örnek biraz gülünç olmuş ama Şeruhh arkadaşımızın dediği gibi oyle bir sistem olsaydı oyunda her kes bir birine girerdi bidiğin ''KAOS'' yani :D :D
İnsan'ların yarattığı sahte paralar gibi paranında yarattığı sahte İnsan'lar vardır..!

aGeVoLTaGe
aGeVoITaGe
ReNaS KaYa
RayS
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen RayS »

aGeVoLTaGe yazdı: 01 Nis 2017 23:37
RayS yazdı: 01 Nis 2017 15:51 hatalı bir örnek vermiş olablirim :relaxed: ama ceza sisteminin düzelmesi lazım Rahatsız edici davranış neleri kapsıyor , Hesap hakları neleri kapsıyor geçen gün grupta şöyle bir sohbete denk geldim Char satarsan mı akçe satarsa mı ne sus alıyormussun ama alırken veya ararken ceza almıyomussun ceza sisteminin değişmesi lazım. 1 T mevcut Pm yazdım 5 gün sus almışım bu ceza neye göre kesildi =)
RayS evet dediğin gibi karakterlerin hakkını veren çok iyi oyuncular var tılsım bugu bir çok oyuncuyu kötü şekilde etkiliyor.
Ona bir çözüm getirilirse belki daha hoş bir şekilde karşılaşmalar olabilir.
Ceza sistemi konusunda bahsetmiş olduğun örnek biraz gülünç olmuş ama Şeruhh arkadaşımızın dediği gibi oyle bir sistem olsaydı oyunda her kes bir birine girerdi bidiğin ''KAOS'' yani :D :D

Şikayetlerimi sıraladım işte =)
Kullanıcı avatarı
cezateam06
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: yok
İletişim:

Mesaj gönderen cezateam06 »

Şikayet edecek okadar çok konu varki :face_with_thermometer:
Resim