Azıcık duyarli olalim !

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
marasaldadas
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Hasta La Vista

Re: Azıcık duyarli olalim !

Mesaj gönderen marasaldadas »

exemelation yazdı:Lonca rahat bulurmuyum Lp ye bakarlarmı ?

Akşam saat 7 den sonra oyundayım pm at.
mArAşAldAdAş Dadaşdede Fikrimimincegülü Ramizkaraekşi
su gördüm düşümde
karanlıktı ve gürültüyle çağlıyordu
ceplerimde kül vardı ve yanıyordu
sonra sabah oluyor
ve bir ceylan kalbinde alem ağlıyordu
Kullanıcı avatarı
kralmusti
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen kralmusti »

öncelikle merhaba şifası 1500 olması lazım diyenlere sadece gülüyorum çemberlitaş ilk açıldığı zamanlarda bile 900 büyü şifayla girdiğimi biliyorum :D :D :D oyunda gelişmek istiyorsan oyuna para harcaman gerekiyor oyuna para harcarsan oyunun kralıda olursun veziride ;)

şimdi diyeceksinki o nasıl olacak akçe alıp Kondrit madenini çekersen Büyük Hol deki Gönüldü galiba ismi bayadır girmiyorum o zaman oyunda para sıkıntın olmaz şuan zaten geneli öyle yapıyor holde para kasıpta tılsım basan 1000 de 1 dir ya reel parayla yada dediğim gibi akçe çekip satarak veya kondrit alıp satarak oyun parası kazanıyor geneli oyunun
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Rasenganm »

Dostum ben şifacı olarak sıfırdan başladım oyuna. Kendi başına çabalamazsan pek grup bulamıyorsun. Youtubeden videoları izledim, migrat kenan fullemeye calıstım ama migodan ne pant ne zırhım düştü. Çt önünde saatlerce bekledim 1100 yada 1300 şifaydı hatırlamıyorum. Kudret pantolonu ve 33lv şifa ceketi vardı üstümde. Elimdeki bütün parayı kudret iksirine harcadım ve içerde hiçbir sıkıntı yaşatmadım güzelce oynadım. Zaten şifaya kolay item düşüyor. 2 kere girdim direk mev asa ceket eldiven düştü :) yani kendin iyi oynamaya çabala, kudret iksirin olsun. Görevleri yapmadığın için mi şifan 1000 onu anlamadım benim kesinlikle daha yüksekti
Resim
Kullanıcı avatarı
Herhangibiri
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Güçlü Kardeşler Birliği

Mesaj gönderen Herhangibiri »

exemelation yazdı: 20 Mar 2017 05:23 Eminönünde bi 49 level şifacim var ve 1000 büyü şifasi var ,bi de diyolar ki grup bölgelerine en kolay şifaci giriyor 2 gündür çt ye 1 kere bile giremedim ,etraftaki herkese pm atiyorum herseyi yaziyorum ama yok,ya sanki siz ananizin karninda mi öğrendiniz çt de şifa kullanmayi, yok 1500 şifa alti olmazmiş felan kimine diyorum ohoo diyo ben 500 şifa ile gaffara kadar takiliyorum diyo birisi diyo gözlük al direk alırlar felan kafayi yedim en son kendimi gözlük almak ıçin para kasarken buldum ya sırf iceri girmek icin ejderha iksir aldim olurda alirlarsa milleti ortada birakmiyim diye ama sonuç 0,oyunda saatlerimi harcarken hicbir yönden gelisememek çok canimi sıktı bi yazayim dedim.
Kardeşim Oyunda arz klanındayım bi ulaş bana beraber ne yapabiliriz bakalım < GençHanedaN
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
MoNeSa
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen MoNeSa »

Şifacılar grup bölgesine rahatlıkla girer sen mutlaka şifa kas
Bu düşünce eskiden olsaydı evet doğru bir düşünce yapısı denilirdi fakat attık hiçbir doğruluğu Yok
Oyunun lonca oyununa döndüğü aşikardır.

Oyuncular tanıdıklarıyla yani güvendijleri ile grup bölgelerine girmek istiyor haklılar aslında çünkü içeri giriyoruz yabancılarla mutlaka bir kavga çıkıyor ya da biri grup bölgesini mahvediyor gruptan çıkıyor yolun ortasında sizi bırakabılıyor ...bu tür olaylarla uğraşmaktansa kendi emin olduğun kendi grubunla girmek daha mantıklı ayrıca lonca nezdinde güçlenmek için lonca içinde bulunan gelişmemiş oyuncuları ya da yan Çarlarını geliştirmek nezdinde dışarıdan alım yapmıyorlar...gruplarında mutlaka kendilerinden bir güçsüz bulunduruyorlar.