Azıcık duyarli olalim !

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
exemelation
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Sontürk

Azıcık duyarli olalim !

Mesaj gönderen exemelation »

Eminönünde bi 49 level şifacim var ve 1000 büyü şifasi var ,bi de diyolar ki grup bölgelerine en kolay şifaci giriyor 2 gündür çt ye 1 kere bile giremedim ,etraftaki herkese pm atiyorum herseyi yaziyorum ama yok,ya sanki siz ananizin karninda mi öğrendiniz çt de şifa kullanmayi, yok 1500 şifa alti olmazmiş felan kimine diyorum ohoo diyo ben 500 şifa ile gaffara kadar takiliyorum diyo birisi diyo gözlük al direk alırlar felan kafayi yedim en son kendimi gözlük almak ıçin para kasarken buldum ya sırf iceri girmek icin ejderha iksir aldim olurda alirlarsa milleti ortada birakmiyim diye ama sonuç 0,oyunda saatlerimi harcarken hicbir yönden gelisememek çok canimi sıktı bi yazayim dedim.
Kullanıcı avatarı
Ankaxforum
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Re: Azıcık duyarli olalim !

Mesaj gönderen Ankaxforum »

çt girmek gerçekten zor en iyisi ortam yapıp öyle girmek
EMİNÖNÜ SUNUCUSU
Ankaxsavaşçı
Ankaxbüyücü
Ankaxşifacı
exemelation
İskele Babası
İskele Babası

Valla dün ne kafayla yazdım bilmiyorum ama çok sinirlenmiştim artık ,ama yine unutmamak lazım şu oyunda yeni oyuncular ,eskiden oynayıp dönenler oyunda tutunamazsa ne olacak bu işin sonu :)
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Funditores itemlerini tamamladın mı, özellikle takıları?
Funditores itemlerin tam ise bölgelerde sorun yaşamazsın teknik olarak ama artık şekilcilik ön planda olduğu için bu durumlar normal karşılanıyor.
Ama Migrat zırhını yoksa 1 tane düşürmeni tavsiye ederim. Şeklini düzeltmiş olursun :)
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
exemelation
İskele Babası
İskele Babası

Fundi takılar tam üstümde miğrat zırhıda var ama ilginç ,para kasayım dedim büyücü ile cin mağarasına gittim plus var 1 saatte 1m anca kasılıyor maden yapayım dedim para eden hiçbişey çıkmadı ne yapacam bilemedim.
Kullanıcı avatarı
Ostankino
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ittihat Ve Terakki
İletişim:

Mesaj gönderen Ostankino »

Bendede 1370 şifa var. Kenan-Junon full. Ama işte oyun artık lonca oyunu olduğu için bizim gibiler oyun oynayamıyor. Diğer sunucuları bilmem ama, Teşkilattaki oyuncu ve loncalardan bir cacık olmaz.
Senior Software Engineer
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Önerebilceğim tek birşey var artırıclı loncaya girip hem çevre hemde maden çekersin ? böyle daha sağlıklı olur fıkrımce
İyi Eğlenceler ;)
exemelation
İskele Babası
İskele Babası

Lonca rahat bulurmuyum Lp ye bakarlarmı ?
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

exemelation yazdı:Fundi takılar tam üstümde miğrat zırhıda var ama ilginç ,para kasayım dedim büyücü ile cin mağarasına gittim plus var 1 saatte 1m anca kasılıyor maden yapayım dedim para eden hiçbişey çıkmadı ne yapacam bilemedim.
Ostankino yazdı:Bendede 1370 şifa var. Kenan-Junon full. Ama işte oyun artık lonca oyunu olduğu için bizim gibiler oyun oynayamıyor. Diğer sunucuları bilmem ama, Teşkilattaki oyuncu ve loncalardan bir cacık olmaz.
Selamlar,
Sizlerin en büyük hatası " Birileri bize yardım etmeli " düşüncesini güdüyor olmanızdır. Birileri yardım etmeden Çemberlitaş'a giremeyeceğinizi kim soktu kafanıza bilmiyorum ama 6 kişi bir araya gelirseniz siz de o bölgeye girebilirsiniz. Siz 10 dakikada kesip çıkamazsınız ama kimseye de minnet etmek zorunda kalmazsınız. Çevremdeki arkadaşlarım ile elimizden geldiği kadar ihtiyacı olanları götürmeye çalışıyoruz fakat bunu yapmak zorunda değiliz. Öyleymişiz de yapmıyormuşuz gibi bir algı dolaşıyor bunun da farkındayım. Bahsettiğim şey ben ve arkadaşlarımla sınırlı değil, genel bir düşünceden bahsediyorum. Kimse size yardım etmek zorunda değil, herkes yardımsever olmak zorunda da değil. Genel toplum ahlakı ve etiğine baktığımızda yardımlaşmanın güzel bir şey olduğunu çoğumuz biliyoruz zaten. Ama insanlar oyuna " birilerini bulayım da yardım edeyim " düşüncesiyle girmiyor olabilirler. Bunları da göz önünde bulundurarak şu yardım bekleme olayından bir an önce kurtulmanızı isterim. Bölgeye girmek isteyen 6 kişi bulmak çok zor değil, ama onca saat neden uğraşayım diyorsanız işte tam kilit noktadasınızdır. Kim, niye sizinle gruba girerek vakit kaybetmek istesin ki? O yüzden bu konuyu ele alıp kendi başınıza bir şeyler yapmanızı ve yaşadığınız durumları tecrübe edip diğer ihtiyaç sahiplerine daha sıcak kanlı yaklaşmanızı dilerim. Bol şans.
Kullanıcı avatarı
Ostankino
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ittihat Ve Terakki
İletişim:

Mesaj gönderen Ostankino »

SeRRuh yazdı:
exemelation yazdı:Fundi takılar tam üstümde miğrat zırhıda var ama ilginç ,para kasayım dedim büyücü ile cin mağarasına gittim plus var 1 saatte 1m anca kasılıyor maden yapayım dedim para eden hiçbişey çıkmadı ne yapacam bilemedim.
Ostankino yazdı:Bendede 1370 şifa var. Kenan-Junon full. Ama işte oyun artık lonca oyunu olduğu için bizim gibiler oyun oynayamıyor. Diğer sunucuları bilmem ama, Teşkilattaki oyuncu ve loncalardan bir cacık olmaz.
Selamlar,
Sizlerin en büyük hatası " Birileri bize yardım etmeli " düşüncesini güdüyor olmanızdır. Birileri yardım etmeden Çemberlitaş'a giremeyeceğinizi kim soktu kafanıza bilmiyorum ama 6 kişi bir araya gelirseniz siz de o bölgeye girebilirsiniz. Siz 10 dakikada kesip çıkamazsınız ama kimseye de minnet etmek zorunda kalmazsınız. Çevremdeki arkadaşlarım ile elimizden geldiği kadar ihtiyacı olanları götürmeye çalışıyoruz fakat bunu yapmak zorunda değiliz. Öyleymişiz de yapmıyormuşuz gibi bir algı dolaşıyor bunun da farkındayım. Bahsettiğim şey ben ve arkadaşlarımla sınırlı değil, genel bir düşünceden bahsediyorum. Kimse size yardım etmek zorunda değil, herkes yardımsever olmak zorunda da değil. Genel toplum ahlakı ve etiğine baktığımızda yardımlaşmanın güzel bir şey olduğunu çoğumuz biliyoruz zaten. Ama insanlar oyuna " birilerini bulayım da yardım edeyim " düşüncesiyle girmiyor olabilirler. Bunları da göz önünde bulundurarak şu yardım bekleme olayından bir an önce kurtulmanızı isterim. Bölgeye girmek isteyen 6 kişi bulmak çok zor değil, ama onca saat neden uğraşayım diyorsanız işte tam kilit noktadasınızdır. Kim, niye sizinle gruba girerek vakit kaybetmek istesin ki? O yüzden bu konuyu ele alıp kendi başınıza bir şeyler yapmanızı ve yaşadığınız durumları tecrübe edip diğer ihtiyaç sahiplerine daha sıcak kanlı yaklaşmanızı dilerim. Bol şans.
Bu noktada biz değil oyun kilitleniyor. Ama genel olarak oyunun lonca oyunu olduğu ortada. Yeni başlayanlara sabırlar
Senior Software Engineer