İKV H.K

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
LoNeLyWoLf
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Return Of The Kings

İKV H.K

Mesaj gönderen LoNeLyWoLf »

Öncelikle herkese iyi oyunlar.
İstanbul kıyamet vakti isimli güzel oyunumuza beta döneminden beri güzel bir bağla bağlı kaldım. İlk başlarda oyun çok sürükleyici ve etkileyiciydi. MOMT TKG1 :) GM arkadaşlar Zwartan'lar ile iç içe devam ede geldi bu günümüze kadar, oyunumuzun son durumu çoğu arkadaşlarımız için eski durumundan daha iyidir. Ancak bu konuda formla ilgilenen arkadaşların fikirlerini sormak istiyorum eskiden nasıldı, şimdi nasıl ? insan fikirleri her zaman değerlidir.
Örnek vereyim, eskiden Demir Madenin başında 15 kişi olur ve sadece sohbet edilirdi. Şuan bu oyun için geçerli midir ?
Arkadaşlar elinizi vicdanınıza koyun cevap verin.
Burada binlerce adam sayarım, oyunu bırakmış insanları, Bizim zamanımızda bu oyunda tanışıp evlenenler vardı şuan ancak kavga ediyorsunuz. Eski İKV böyle miydi. Eskiden şimdiye ne değişti ?

Düşüncelerinizi beklyorum. 4 gün önce attığım mesajlar hala duruyor.

Forma giren kişi sayısı son 5 dk içinde 51 kişi yarıdan fazlası da bottur.
KİMLER ÇEVRİMİÇİ
Toplam 51 kullanıcı çevrimiçi :: 8 kayıtlı, 0 gizli ve 43 misafir (son 5 dakika içinde aktif olan kullanıcılara dayanmaktadır.)
En çok 1038 kullanıcı 25 Haz 2012 13:51 tarihinde bir arada bulundu

Kayıtlı kullanıcılar: ABERTHOL, AFRASiYAB, AnakinLandWalker, Bing [Bot], FiratCakiroglu, Google [Bot], LoNeLyWoLf, Yahoo [Bot]

DOĞUM GÜNLERİ
Tebrikler: IIxDarkxII (32), IxPaSaxI (32), Whatareyoudoing (25), Mehmetclskn07 (24), Sheffinq (21), IIHeRaII (21)

İSTATİSTİK
Toplam ileti 971550 • Toplam konu 112225 • Toplam üye 43469 • Son kayıt olan dunfiato
Saygılarımla
Zeroberto
LoNeLyWoLf
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Re: İKV H.K

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Eskiden şimdiye patronlardan gelen açıklamalar değişti. Tutarsız her açıklama yaralanmasına sebep oldu caanım oyunumuzun
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
materyalist3
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen materyalist3 »

Boşver knk gel lol atak yha evine arabasına
MrdexteR
- "Mehkan"
Kullanıcı avatarı
LoNeLyWoLf
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Return Of The Kings

Mesaj gönderen LoNeLyWoLf »

materyalist3 yazdı:Boşver knk gel lol atak yha evine arabasına

Kanka kralsın ama benim ev de arabada yok gg yani .
Çok mal haramsız çok laf yalansız olmazmış
Saygılarımla
Zeroberto
LoNeLyWoLf
Kullanıcı avatarı
HARBILAZ
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen HARBILAZ »

Öncelikle Selamlar iyi forumlar dilerim,

Haklısın bende senin gibi düşünüyorum oyunda eskiden saygı vardı, tartışmalar bile belli bir seviyede idi şimdi ise hırsızlık, çirkeflik gibi şeyler neredeyse gayet normal karşılanıyor malesef. Menekşenin 40 m olduğu zamanlarda Elmas, osmiridyum ve Topaz Maden'lerinin başında kim önce topluyacak yarışları veyahut Banka önünde yaptığımız Klan savaşları unutulmuyacak anılar. Oyun hernekadar hala oynansada ve daha bi 3 4 Yıl oynanacak olsada eski tadı kesinlikle yok malesef.
AcademiciaN
HARBILAZ
DoctorDre

Çiçeğin dikeni var diye üzüleceğimize, dikenin çiçeği var diye sevinelim.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Şimdi forumun ziyaret sayısını atmışsın, ben daha önce forumda Google Bot'la yalnız kalmıştım. Gece bugün doğum günüm diye ileti yazıyordum. Bir baktım şimdi kimsenin görme ihtimali var mı? Bir baktım forumda benden başka kimse yok. Böyle doğum günü mü olur dedim, tüm insanlıktan nefret ettim ve gidip yattım.

Asıl konuya gelecek olursak, genel etkileşimde en çok ileti alan konuları sorguladığımızda açıldığı gün kilitlenen iki ileti bulunuyor. Oyun sunucuları kapanmıştı. Hiç foruma girmeyenler bile girmişti ama sonuçta bir günde tüm forumun en popüler konusu olabilecek derecede yoğunluk potansiyeli varmış. Şimdi oyun sunucularının fişi çekilse 10 ileti anca gelir. Normal konuya kim cevap yazsın.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: