Güçlü Kardeşler Birliği - Etkileşim ve Tanıtım

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
BerraBinMalik63
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Güçlü Kardeşler Birliği

Re: Güçlü Kardeşler Birliği - Etkileşim ve Tanıtım

Mesaj gönderen BerraBinMalik63 »

La davut senin icin hesap actim
Resim
Kullanıcı avatarı
Herhangibiri
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Herhangibiri »

Dada Özlettin kendini oğlum (lonca konusunu mesgl ediyoruz idare edin dada dan kıymetli mi)
sen gidince sarı kız sütten kesildi :) toprak mahsul vermedi ekinler dize kadar az gel hele bize kadar :)))
saka bi yana yokluğun çok belli Y... bile senden sonra özgür bi birey oldu bir de dövüşü vardı diğer kız haşat etmiş bunu :))
bu ara da umarım bizim burası cıkarda kank evinde gibi geçmesini sağlarız baska bi yere yazmadım Allah yar ve yardıncın olsub dikkat et kendine gıybetten uzak ip..likten ırak bi askerlik geçirmeni temenni ediyorum (yoksa olacakları biliyon) Allaha emanet.
Resim
Resim
Justice
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Justice »

Davut askerdesin diye cümlelerimi seçerek yazmaya çalışıyorum. Komutandan azar işittikten sonra benim söylediklerim de aklına gelip iyice dünya başına yıkılmasın diye. Gelelim emanetlere, her şey oyunun suçu olamayabiliyor ;) Bir daha bir şey almam senden olur biter (şakaydı) Neyse emanetlere gerek kalmadı zaten, düşünmen yeter. Görüşmek üzere, kendine dikkat et :)
muvaffak
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen muvaffak »

YektaBey yazdı: 24 Nis 2017 16:13 Davut Kardeşim çok duygulandım. Hepimiz çok iyiyiz.
Askerliğinin kolay geçmesine de çok sevindim.
Gönlün ferah olsun bıraktığından daha iyi durumdayız.
Bazı oyunculardan kaynaklı aksamalarımız elbette oldu.
Her şeye rağmen yılmadık, kışı geçirdik diyebilirim. Ancak yediğimiz ayazı da unutmayacağız..!
Ayrıca, tabi ki yerini kimse dolduramaz >:)
İdare etmekten başka çaremiz yok.. Sağ salim dönmeni bekliyoruz.
Sağlığına çok dikkat et. Burada bir ailen var.
Hayırlı teskereler. (Şafak doğan güneş)
Sen varken gözüm arkada kalmaz ;) Bizimle hep uğraşan olur ona yapacak bir şey yok biz zeval görmeyelim o bize yeter
Piglet yazdı: 24 Nis 2017 17:18 Öncelikle Davut. I'm everywhere ;)
Dedikoduyu bıraktığına inanmam imkansız. Kendini böyle kabullen ve sev. Neyse sağ salim dön de ben senin için yeni gıybet malzemeleri toplarım. Aklın burda kalmasın.

Şaka bi yana kendine dikkat et :) Hadi çinçin. ;)
Sağolasın yaa bende ilk başta inanamadım ama gerçekler acıdır artık dedikodu yapamıyorum. Belkide dedikodu yapacak adam yok ondan olabilir :upside_down_face:
BerraBinMalik63 yazdı: 24 Nis 2017 22:37 La davut senin icin hesap actim
Kral adamsın amca ne deyim değer verdiğin buradan belli oluyor. Sizin oradan gelen çok kişi var buraya ama hiç biri seni tanımıyor :') Dedim büyük hata yapıyorsunuz gidin öğrenin elini öpün.
Herhangibiri yazdı: 25 Nis 2017 23:38 Dada Özlettin kendini oğlum (lonca konusunu mesgl ediyoruz idare edin dada dan kıymetli mi)
sen gidince sarı kız sütten kesildi :) toprak mahsul vermedi ekinler dize kadar az gel hele bize kadar :)))
saka bi yana yokluğun çok belli Y... bile senden sonra özgür bi birey oldu bir de dövüşü vardı diğer kız haşat etmiş bunu :))
bu ara da umarım bizim burası cıkarda kank evinde gibi geçmesini sağlarız baska bi yere yazmadım Allah yar ve yardıncın olsub dikkat et kendine gıybetten uzak ip..likten ırak bi askerlik geçirmeni temenni ediyorum (yoksa olacakları biliyon) Allaha emanet.
Bunu yazsa yazsa kim yazar diye düşündüm direk okan aklıma geldi. Nick aklıma gelince hemen tanıdım haklıymışım. Sende Allah a emanetsin...
Justice yazdı: 26 Nis 2017 14:04 Davut askerdesin diye cümlelerimi seçerek yazmaya çalışıyorum. Komutandan azar işittikten sonra benim söylediklerim de aklına gelip iyice dünya başına yıkılmasın diye. Gelelim emanetlere, her şey oyunun suçu olamayabiliyor ;) Bir daha bir şey almam senden olur biter (şakaydı) Neyse emanetlere gerek kalmadı zaten, düşünmen yeter. Görüşmek üzere, kendine dikkat et :)
Öyle demeyeydin iyiydi en kısa sürede çözeceğim inş. Bana ilerde avukat lazım olacak o tılsımları almak zorundasın :yum:
Justice yazdı: 26 Nis 2017 14:04(şakaydı)
Kullanıcı avatarı
YektaBey
İskele Babası
İskele Babası
İletişim:

Mesaj gönderen YektaBey »

Resim
ResimResimResim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

GKB Bildiri(03.05.2017):
Selamlar,

Ekibimize başvuru yapmış olup, uzun bir ara geçmesine rağmen geri dönüş alamayan kullanıcıların özel mesaj yolu ile bizlere ulaşıp WhatsApp veya Skype adreslerini paylaşmaları rica olunur.

GKB, var olan aktifliğini devam ettirmeye ve gün geçtikçe yeni adımlar atmaya devam ediyor. Arz ve Lodos Klanlarında failiyet gösteren ekibimiz, ileri ki dönemlerde 'Klansız Lonca' olarakta failiyete geçeceğini belirtmek isteriz.

Tüm ekip ruhlu arkadaşlarımızı aramızda görmek isteriz. Geniş bilgi ve başvuru için verilen link üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Loncamıza katılım için başvuru yapmak isteyen oyuncuların öncelikle bu formu okumaları rica olunur.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

GKB Bildiri(21.05.2017):
Selamlar,

GKB Ekibi olarak, Lodos Klan'ında üye sayımızı yükseltmeye devam ediyoruz. Lonca kurallarında belirlenen kriterlere uygun her kullanıcıyı ekibimize bekleriz.

Tüm ekip ruhlu arkadaşlarımızı aramızda görmek isteriz. Geniş bilgi ve başvuru için verilen link üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Loncamıza katılım için başvuru yapmak isteyen oyuncuların öncelikle
bu formu okumaları rica olunur.
Kullanıcı avatarı
YektaBey
İskele Babası
İskele Babası
İletişim:

Mesaj gönderen YektaBey »

YektaBey yazdı: 02 May 2017 16:49
Resim
ResimResimResim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

GKB Bildiri(28.07.2017):
Selamlar,

GKB Ekibi olarak, Lodos Klan'ında üye sayımızı yükseltmeye devam ediyoruz. Lonca kurallarında belirlenen kriterlere uygun her kullanıcıyı ekibimize bekleriz.

Loncamıza katılım için başvuru yapmak isteyen oyuncuların öncelikle
bu formu okumaları rica olunur.
YektaBey yazdı: 02 May 2017 16:49
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

GKB Bildiri(10.08.2017):
Selamlar,

10.08.2017 tarihi itibari ile lonca listemiz güncellenmiştir. Güncel lonca listemize buradan ulaşabilirsiniz.

Listede bulunmayan karakterlerin mesuliyetini GKB Ekibi karşılamamaktadır.

Bilginize arz ederiz,
GKB Yönetim Ekibi
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası