Selamün Aleyküm

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
YusufK34
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Selamün Aleyküm

Mesaj gönderen YusufK34 »

Merhaba arkadaşlar.
Charlarımı devretmem sebebiyle 2007 de teşkilatta başlayan maceram 2016 Kasım ayında son buldu.
Herşeye dün arkadaşlarımdan birinin bana devredip bıraktığı hesapla 0 a 0 yeniden başlamış bulunuyorum.

Çt den çoğu itemini dizmiş lonca lisansı bulunan hesabımla; kendime yaş ortalaması yüksek, sunucu tarafından saygı kazanmış dostluk ve muhabbet, hiç bir çıkarı olmadan kurulmuş bir lonca aramaktayım.

Bana önerebiliceğiniz lonca var mı lodos klanında ?
Yada dediğim özelliklere sahip lonca başkanı görürse özelden veya konu altından ulaşabilir mi ?

2007 de Lanetxx olarak başlayan, yusuF olarak 2014 de ve YusuFK olarak 2016 kasım ayına kadar Beyazköşk sunucusunda ve teşkilat sunucusunda şuan oturup sayamicağım kadar dost, yoldaş, kefiller kazandım fakat artık eminönü sunucundayım.
Umarım anlaşabiliceğim bir lonca bulurum çünkü oyun yanlız çekilmiyor =)
İsmim Yusuf Kaan, Yaşım 21 ve İstanbul Üsküdardanım. İMÜ İnşaat Teknolojisi bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim =)

Dediğim gibi burdan ulaşabilirseniz veya önerirseniz çok sevinirim =)
Ekim 2007 den beri

Yusuf Kaan ÖZKAYNAK
Kullanıcı avatarı
YektaBey
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Güçlü Kardeşler Birliği
İletişim:

Re: Selamün Aleyküm

Mesaj gönderen YektaBey »

Bana ulaşmanı istiyorum.
Karakter adı ıNeyzeNı.
En son AhiEvran tarafından 12 Şub 2017 17:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İleti sahibin isteği üzerine içerik düzenlenmiştir.
Resim
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Aleykum selam, lonca alımlarımız kapalı diye biliyorum ancak klan olarak Arz olmanı öneririm. Kafan rahat olur ;)
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Arz ol keyfini çıkart.Hem gözlemlerime göre Arz'larda pek yaşı düşük,rahatsızlık verecek oyuncular görmedim.
Resim
Kullanıcı avatarı
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

YusufK34 yazdı:Merhaba arkadaşlar.
Charlarımı devretmem sebebiyle 2007 de teşkilatta başlayan maceram 2016 Kasım ayında son buldu.
Herşeye dün arkadaşlarımdan birinin bana devredip bıraktığı hesapla 0 a 0 yeniden başlamış bulunuyorum.

Çt den çoğu itemini dizmiş lonca lisansı bulunan hesabımla; kendime yaş ortalaması yüksek, sunucu tarafından saygı kazanmış dostluk ve muhabbet, hiç bir çıkarı olmadan kurulmuş bir lonca aramaktayım.

Bana önerebiliceğiniz lonca var mı lodos klanında ?
Yada dediğim özelliklere sahip lonca başkanı görürse özelden veya konu altından ulaşabilir mi ?

2007 de Lanetxx olarak başlayan, yusuF olarak 2014 de ve YusuFK olarak 2016 kasım ayına kadar Beyazköşk sunucusunda ve teşkilat sunucusunda şuan oturup sayamicağım kadar dost, yoldaş, kefiller kazandım fakat artık eminönü sunucundayım.
Umarım anlaşabiliceğim bir lonca bulurum çünkü oyun yanlız çekilmiyor =)
İsmim Yusuf Kaan, Yaşım 21 ve İstanbul Üsküdardanım. İMÜ İnşaat Teknolojisi bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim =)

Dediğim gibi burdan ulaşabilirseniz veya önerirseniz çok sevinirim =)

Bu konuya Academy Of Utopia [Genel Duyuru & Davet] göz atmanı tavsiye edebilirim. ;)

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim