Oyuna tekrar basliyacagim

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
06Imparator06
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Yok

Oyuna tekrar basliyacagim

Mesaj gönderen 06Imparator06 »

Selamin alykum arkadaslar ben daha onceden oynamistim ve birakmistim oyunu tilsimdaydim ve simdi tekrar basliyacagim sunucu olarak eminonu ve karakter olarak buyucudwn basliyim diyorum sizce nasil ve ne yapmaliyim ??

[*]BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİZ[/u][/i][/color][/b]
Kullanıcı avatarı
kurtcuozii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Re: Oyuna tekrar basliyacagim

Mesaj gönderen kurtcuozii »

06Imparator06 yazdı: Selamin alykum arkadaslar ben daha onceden oynamistim ve birakmistim oyunu tilsimdaydim ve simdi tekrar basliyacagim sunucu olarak eminonu ve karakter olarak buyucudwn basliyim diyorum sizce nasil ve ne yapmaliyim ??

Aleyküm Selam. Eminönü sunucusunda başlaman isabet olur grup bölgeleri için ideal bir sunucu. Büyücü için çemberlitaş grup bölgesinde biraz sorun oluyor artık yüksek hasar+ meteorit 1 ve meteorit II(III) tılsımı olana öncelik veriliyor istersen bir şifa kas onun işi daha kolay ;)
Resim

Afanesiyevo
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi

Mesaj gönderen Retaliation »

Özkan Ağabeyin de dediği gibi kolaydan zora doğru gitmelisin.Şifacı açarak oyunu,bölgeleri ve görevleri tanımalı,ilerleyen zamanlarda savaşçı açarak maden ile para toplamalı ve büyücü açarak da vuslatına kavuşmanı öneririm. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen Rasenganm »

dostum bende tekrar oyuna döndüm. Eğer uzun bi süre para kasarım ticaret yaparım dersen direk büyücüyle başla. Ama ben kendime güvenemediğim için direk şifacı başladım. Büyücü biraz fazla emek istiyor, uğraştığında da en güzel karakter oluyor gerçi :) Asa üretmen hatta zırh üretmen gerekiyormuş. Oyuna başlıyosan zaten kolay olmasını beklemen yanlış olur her oyunda emek lazım. şifacının faydası iifacıyı grup bölgelerine 43 levelde almaya başlıyorlar hiç itemin olmasına gerek de yok ck , direnç, bb kullanıyosun sadece. Sığınakta genelde can bile basmıyosun çok nadir :) 4 Günde 49 oldum , sana tavsiyem 43 ol direk sığınağa gir, zaten 4-5 sığınaktan sonra 49 level olursun baya exp geliyor. Şifacı en sevdiğim karakter ve ne üretim gerektiren ne para kasma gerektiren bir sınıf. Gruplarda full dizildikten sonra tılsıma para harcarsın sadece. O zamana kadar da görev itemleri vsvs para yapabilirsin. Ama çemberlitaş kutu şart. Savaşçı hakkında birşey bilmiyorum ondan bahsedemem. En önemlisi hangi sınıfı oynamak istediğin, ben şifacı sevmesem inan açmazdım. Büyücüyüm ben kardeşim dersen aç kas güzel güzel. Level atlarken bir yandan da insanlarla konuş para kasmanın yollarını öğren, arada sırada para kasmaya uğraş. Ve tavsiyem 30tlye çemberli kutu al gerçekten faydasını göreceksin.
Resim
Kullanıcı avatarı
LoNeLyWoLf
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Lodos
Lonca: Return Of The Kings

Mesaj gönderen LoNeLyWoLf »

06Imparator06 yazdı: Selamin alykum arkadaslar ben daha onceden oynamistim ve birakmistim oyunu tilsimdaydim ve simdi tekrar basliyacagim sunucu olarak eminonu ve karakter olarak buyucudwn basliyim diyorum sizce nasil ve ne yapmaliyim ??

Git işine bak kardeş boşuna oyunla uğraşma vaktine yazık eski ikv yok
Saygılarımla
Zeroberto
LoNeLyWoLf