TETİKÇİ

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos
Lonca: Kabile
İletişim:

TETİKÇİ

Mesaj gönderen Kabile »

ben meran sunucusundan eminönüne savaşçı karekterimi aktardım buraya beni tanıyanlarda olabilir tranfer etmemin sebebi sunucunun çok tenha olması bunu zaten merandan ayrılan kişiler çok iyi biliyorlar neyse asıl konuya geliyim ben meranda yaklaşık 5 6 seneden beri bu isimle oynadım TETİKÇİ diye bu isme karşı biraz zafım var diyebilirim ben bu ismi daha önce almış olabilirim fakat hesapları kontrol ettiğim halde bulamadım belkide hatırlamadığım hesap vardır bide eminönü sunucusundaki loncadaki sıralamaya isimlere baktım bu ismi kullananı bulamadım eğer kullanan kişi yani belkide 1 lwllik duruyor bilemem ama bana ulaşırsa burdan değeri neyse kaŕşılamaya hazırım zaten şuan sunucuda TETIKÇİ ismini kullanıyorum anca bu kadar yapabildim umarım bulurum son olarakta eminönü sunucusu oyunun başını çeken sunucu diyebilirim çok kalabalık :)
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
knees2faces
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gondor
İletişim:

Re: TETİKÇİ

Mesaj gönderen knees2faces »

Demek sen de geçtin ha e.ö ye hayırlısı bakalım, herşey gönlünce olsun. Savaşmak zevliydi senle :mrgreen:
There is good guys and there is bad guys in this world and make no mistake about it ladies and gentlemen, ım a bad bad man.
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
İletişim:

Mesaj gönderen Kabile »

knees2faces yazdı:Demek sen de geçtin ha e.ö ye hayırlısı bakalım, herşey gönlünce olsun. Savaşmak zevliydi senle :mrgreen:
eyvallah aynen mecburen geçtik meranda kimse kalmayınca sanada tavsiye ederım baya güzel sunucu :)
AHMET ÖZ

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
İletişim:

Mesaj gönderen Kabile »

klan savaşına önem veren th8_8.5 ve th9_9.5 aranıyor. savaş günlüğümüze bakıp ciddiyeti anlayan kişileri bekleriz. + yenı oyuna başlayan arkadaşlarımız var ise her türlü destek vermeye hazırız meran sunucusunada yazdım fakat oraya kımse bakmadığı için burayada atma gereği duydum
Resim
not. bucuk muhabbetınden anlayan kışıler gelsın ks için :)
AHMET ÖZ

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?