Görevler..

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Ultraslan67
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: <Bozoklar>

Görevler..

Mesaj gönderen Ultraslan67 »

Yaklaşık 2 hafta önce başladığım oyunda,45 lvle gelene kadar yardımcı olan yinede birçok arkadaş oldu,hepsı sağolsun,bazıları gerçekten çok yardımcı oldu.Ancak bunun dışında oyunda bazı oyuncular öyle umursamazlar ki,kibar bir şekilde yardım talep ettiklerimin değil yardımdan geçtim,"hiç cevap vermemesi" gerçekten canımı sıkmakta.Tabiki müsait olmayabilirsin anlıyorum ancak bunu bile söylemeyenler,adam yerine koyupta 2 kelam etmeyenler var,ben mi çok iyi yaklaşıyorum konuya bilmiyorum ancak şimdiye kadar yardım isteyen kimseyide ne cevapsız bırakmışımdır,nede edemediysem bile sebepsiz.Ki elimde imkan olursa neden yardım etmeyeyim düşüncesinde oldum hep.

Yardımsever hayrına görevlere yardımcı olabilecek birilerini aramaktayım,yardımcı olacak birileri çıkarsa ne mutlu bana,iyi insanları bulmak zor ama bulucam,herkese iyi oyunlar iyi eğlenceler.
Hesap taşınmıştır 》》ASİLKAN
Kullanıcı avatarı
oLmazSaoLmaz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: We Are The Best

Re: Görevler..

Mesaj gönderen oLmazSaoLmaz »

oLmazSaoLmaz yazdı:Merhaba,

Holde zaman geçirmekten hoşlanmıyorum boğuyor beni eğer görev yaparak kasacak olursanız akşam 21:00 / 05:00 kadar oyundayım xSinyoR karakterinde oluyorum genelde. Pm atarsanız görevlerinize memnuniyetle yardımcı olmak isterim hayırlı forumlar :)
Merhaba,

Diğer bir arkadaşın konusundada belirttiğim gibi karakter ismim ve oyunda olduğum saatler orada yazılıdır pm atarsan yardımcı olmaya çalışırım hayırlı forumlar.
• xSinyoR #

Resim
Resim
Resim