Meran

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos
Lonca: Kabile
İletişim:

Re: Meran

Mesaj gönderen Kabile »

SeRRuh yazdı:Aldığım özel mesajda gördüğüm kadarıyla cümlelerim yanlış anlaşılmış. Beş parmağın tabii ki de hepsi aynı değil lakin ben tanıdığım insanlara ithafen yazdım. Bu herkes için aynı anlamı taşımaz neticede beş parmak mevzusu...

Yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için memleket ismi kullanmadım bahsettiğim şey ŞEREF-BİZ ve SİZ ile alakalı umarım anlatabilmişimdir. Kimseyi kırmak incitmek gibi bir niyetim yok her memleket benim memleketimdir diye her zaman söylemişimdir.
Meran yazdığın yazın halen aynı meran en ufak bi değişim yk :) özel msj yazmışsın cok özel değilse paylaşırmısın burdan ?
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
Barbarosxhizir
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen Barbarosxhizir »

Serruh
Takip ettiğim kadariyla şu ana kadar yanlış bir şey yazdığını görmedim düşünce yapina gerçekten saygı duyuyorum
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
oLmazSaoLmaz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: We Are The Best

Mesaj gönderen oLmazSaoLmaz »

Nelerini gördük nelerini ah meran ah :-D
• xSinyoR #

Resim
Resim
Resim
reel
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen reel »

Oyuna ilk başladığım sunucu olmasından mı kaynaklı bilmem ama
Meran ı bu sunucuya göre daha çok beğeniyorum
hırsız diye suçlama ve küfür konusunda pek fark göremiyorum hemen hemen aynı düzeyde
Şu an bu sunucuyu tercih etmem deki en büyük etken de tabi ki meranda ki oyuncu sayısının çok az olmasındandır
Vardık, varız, varolacağız.
Kullanıcı avatarı
oLmazSaoLmaz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: We Are The Best

Mesaj gönderen oLmazSaoLmaz »

reel yazdı:Oyuna ilk başladığım sunucu olmasından mı kaynaklı bilmem ama
hırsız diye suçlama ve küfür konusunda pek fark göremiyorum hemen hemen aynı düzeyde
Şu an bu sunucuyu tercih etmem deki en büyük etken de tabi ki meranda ki oyuncu sayısının çok az olmasındandır
.

Buralarda mısın sen daha :-) Meran b'aşk'adır candır can maalesef ki oyuncu kalmadı.
• xSinyoR #

Resim
Resim
Resim
reel
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen reel »

oLmazSaoLmaz yazdı:
reel yazdı:Oyuna ilk başladığım sunucu olmasından mı kaynaklı bilmem ama
.

Buralarda mısın sen daha :-) Meran b'aşk'adır candır can maalesef ki oyuncu kalmadı.
Evet
Reel karekterim çalındı Ercan a ait olan geberten karekteri ile giriyorum su anlık :)
Vardık, varız, varolacağız.
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Kabile yazdı:
SeRRuh yazdı:Aldığım özel mesajda gördüğüm kadarıyla cümlelerim yanlış anlaşılmış. Beş parmağın tabii ki de hepsi aynı değil lakin ben tanıdığım insanlara ithafen yazdım. Bu herkes için aynı anlamı taşımaz neticede beş parmak mevzusu...

Yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için memleket ismi kullanmadım bahsettiğim şey ŞEREF-BİZ ve SİZ ile alakalı umarım anlatabilmişimdir. Kimseyi kırmak incitmek gibi bir niyetim yok her memleket benim memleketimdir diye her zaman söylemişimdir.
Meran yazdığın yazın halen aynı meran en ufak bi değişim yk :) özel msj yazmışsın cok özel değilse paylaşırmısın burdan ?
İçeriği paylaşmam fakat memleket kısmı yanlış anlaşılmış.
Barbarosxhizir yazdı:Serruh
Takip ettiğim kadariyla şu ana kadar yanlış bir şey yazdığını görmedim düşünce yapina gerçekten saygı duyuyorum
Teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Kabile
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Lonca: Kabile
İletişim:

Mesaj gönderen Kabile »

Tmm
Dünyada En Büyük kabadayılık EFENDİLİKTİR .
AHMET ÖZ
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆TETİKÇİ ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

ÖLÜM
Ne Zaman ?
Nerde ?
Nasıl ?
Kullanıcı avatarı
xKABADAYI
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen xKABADAYI »

SeRRuh yazdı:Ah Meran ah :)

Çok güzel ortamlar vardı fakat herkesin giremeyeceği türden... en ufak şeyde hırsız diye iftira atıp küfürler edenlerin çoğunluğunu barındırıyordu adı lazım değil bir memleketin neredeyse tamamı o sunucudaydı biri ikisi değil çoğu aynı düzenbazlığı güdüyordu. Sanırım Meran'dan ayrılma sebeplerimin arasında bu da vardı :) Meran'da oynayıp da Eminönü sunucusuna geçenlerin bir çoğu yine aynı değişmiyorlar öyle ki 2011 yılında ayrıldığım Meran sunucusundan güya milletin tılsımlarını gasp edip de kaçmışım ne kadar ironik neyse değişmeyecek o insanlar...Bu vesileyle Meran'dan gelenlere hoşgeldin demiş olayım :)

Şu konuya hala gülerim :)
SENE 2010 TIKLA
2011 tılsımmı vardı yoksa benmı yanlış bılıyorum ?
Kullanıcı avatarı
xKABADAYI
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen xKABADAYI »

xKABADAYI yazdı:
SeRRuh yazdı:Ah Meran ah :)

Çok güzel ortamlar vardı fakat herkesin giremeyeceği türden... en ufak şeyde hırsız diye iftira atıp küfürler edenlerin çoğunluğunu barındırıyordu adı lazım değil bir memleketin neredeyse tamamı o sunucudaydı biri ikisi değil çoğu aynı düzenbazlığı güdüyordu. Sanırım Meran'dan ayrılma sebeplerimin arasında bu da vardı :) Meran'da oynayıp da Eminönü sunucusuna geçenlerin bir çoğu yine aynı değişmiyorlar öyle ki 2011 yılında ayrıldığım Meran sunucusundan güya milletin tılsımlarını gasp edip de kaçmışım ne kadar ironik neyse değişmeyecek o insanlar...Bu vesileyle Meran'dan gelenlere hoşgeldin demiş olayım :)

Şu konuya hala gülerim :)
SENE 2010 TIKLA
2011 tılsımmı vardı yoksa benmı yanlış bılıyorum ?
değişmiyorlar öyle ki 2011 yılında ayrıldığım Meran sunucusundan güya milletin tılsımlarını gasp edip de kaçmışım ne kadar ironik neyse değişmeyecek o insanlar...Bu vesileyle Meran'dan gelenlere hoşgeldin
cevap yazarmısın ?