EMİNÖNÜ SUNUCUSUNUN ENLERİ

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Brainiac
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Biizn İ Hüda

Re: EMİNÖNÜ SUNUCUSUNUN ENLERİ

Mesaj gönderen Brainiac »

En iyi,sağlam şifacı LordChaos
Oksijen alıp tiner mi veriyonuz napıyonuz herkesin kafa güzel.
Kullanıcı avatarı
IIxYAVUZxII
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen IIxYAVUZxII »

McCaqLaR yazdı:Herkese selamlar iyi oyunlar,
Ahh ahh... Şu oyun yıllarımı aldı. Değdi ama gerçek hayatta bir çok dost arkadaş abi edindim evlerinde misafir oldum misafir ettim. Çok özlüyorum..
Arz klaninda byonur, sirkost,GERILLA,kinqdoom (çok havaliydi rutbesi ile :)) ) Romeo ve Juliet DEVRIMtanrisi afrodizyak vs 2013 de bıraktım bir çok ismi hatirliyamiyorum

Lodoslarda ise, konfucyus,Hardoctor,ZehirZemBereK,xxcezaxx, YAVUZ
Ysnozk, pirasasapi, CaNimsiN hatirlayamadiklarim kusura bakmasinlar :(

DADSORHAN liderimiz benim yakışıklı abim :)tuzlucalı suleyman abim herseyi ile bambaşka bir insandı. SAVAŞsanatı hatem için birsey söylemeye gerek yok :) Beykent kişiliği ile muhteşem bir insan yeri bambaska hepimizde :) xKralBuffx etipufum canim :) SARIYER buragim aslan kardeşim FENOMEN artist kardeşim benim :) Gentle ayhan kardeşim, buraya sayfalarca yazmak istiyorum oyun bana gerçek hayatta çok arkadaş dost kazandirdi unuttuklarım kusura bakmasinlar. Saygı ve sevgilerimle..
Hey gidi Dostum çok güzel günlerimiz oldu birlikte skypelerden konuştuğumuz zamanlar muhabbetlerimiz Süleyman abi ben halen devam etsekde arada gözler eski dostları aramıyor değil. Bir gün dönmenizi sabırsızlıkla bekliyorum yeterki geleceğim diyin. O zaman ki ortam dostluklar şimdi nadir de olsa var. Her zaman baş tacısın her zaman bekleriz kardeşim benim. Antep Buluşmasında yaşadığımız güzel günler gibi bir ara yine toplanmak kısmetiyle...
Kullanıcı avatarı
Brainiac
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi

KLASMAN GERİ Mİ DÖNÜYOR ?
Kullanıcı avatarı
adresbu
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Lonca: Sanki Sene 2008

Mesaj gönderen adresbu »

Ahh ahh... Şu oyun yıllarımı aldı. Değdi ama gerçek hayatta bir çok dost arkadaş abi edindim evlerinde misafir oldum misafir ettim. Çok özlüyorum..
Arz klaninda byonur, sirkost,GERILLA,kinqdoom (çok havaliydi rutbesi ile :)) ) Romeo ve Juliet DEVRIMtanrisi afrodizyak vs 2013 de bıraktım bir çok ismi hatirliyamiyorum

DADSORHAN liderimiz benim yakışıklı abim :)tuzlucalı suleyman abim herseyi ile bambaşka bir insandı. SAVAŞsanatı hatem için birsey söylemeye gerek yok :) Beykent kişiliği ile muhteşem bir insan yeri bambaska hepimizde :) xKralBuffx etipufum canim :) SARIYER buragim aslan kardeşim FENOMEN artist kardeşim benim :) Gentle ayhan kardeşim, buraya sayfalarca yazmak istiyorum oyun bana gerçek hayatta çok arkadaş dost kazandirdi unuttuklarım kusura bakmasinlar. Saygı ve sevgilerimle..
Eyvallah kanka :) keşke eski günlere dönebilsek
"İnsanlar sizi eskisi gibi kullanamadıklarında değiştiğinizi söylerler."
Kullanıcı avatarı
Brainiac
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi

EMİNÖNÜ SUNUCUSUNUN ENİ BENİM ÇÜNKÜ MEKANIN SAHİBİ BENİM DAĞILABİLİRSİNİZ.
FablousHudson
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Yok

Mesaj gönderen FablousHudson »

Herkes kendisince güçlüdür, güç kavramı bana göre çok geniş bir kavram bence oyunun en güçlüsü sadece vs ile seçilemez
Çünkü oyunda haksız kazanç sağlayan adamlar olabilir . Örneğin hırsızlar . Birde zatıf karakterlere destek olan adamlar bence daha güçlü. Unutmayın herkes bir gün yenilir vs de
Kullanıcı avatarı
TheChucky
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: The One Mafia
İletişim:

Mesaj gönderen TheChucky »

TheChucky yazdı: 17 Haz 2015 13:26 Savaşçı: IIDanDıRLoPpII

Büyücü: RoCknCooke

Şifacı: TheChucky
TheChucky

Resim

Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen xANARCHYx »

ozaerdenn yazdı: 28 Haz 2015 18:06 Oldum olası sevmedim bu tarz konuları. Küçükken seviyorduk bu tarz sidik yarıştırmacaları :)

Ne amaçlanıyor bu konularla bilmiyorum ama beğendiklerinizi, "ulan iyi tılsım dizmiş hee" dediklerinizi burada pohpohlamak size zevk veriyor olsa gerek. "Neye göre? Kime göre?" diye bir sormak lazım önce. Açıklayıcı bir şekilde kimlerin neden iyi olduğunu yazayım da tılsımcı yeni nesil biraz idrak etsin bakalım. :)

Kesinlikle sıralama yapmayacağım, sadece aklıma gelen birkaç ismi buraya yazmak istiyorum. Konu içinde ismi geçen Dandırlop Mustafa ile nedenini bile hatırlamasam da dargınlığım vardır. Oyunu bırakmamdan önce eski samimiyetimizi kaybetmiştik. Kendisiyle bölge atmışlığım bile yoktur ama turnuvalarda vesaire ne kadar başarılı olduğunu herkes biliyordur sanırım. Kurtadamları tokatlayan adam FreDDy abimizi yazmayanlar zaten az önce bahsettiğim gibi tılsımlıları pohpohlayanlardır. :) xAFRODİZYAKx Sinan yine iyidir (ve tabi abisi Mehmet Abi). SouLPoweRBeTa Erhan Abi'nin tanklığı zaten dillere destan :) Oyunu bırakalı çok oldu, haliyle hatırlanmıyor çoğu nick, vardı daha niceleri.. Birçoğunuz Shadouf'un tanklığı ile Hidra kesme fırsatı olmamış insanlarsınız sonuçta :P

Büyücü deyince aklına Fihgter, Sirkots falan gelmeyenler de yine yeni yetmedirler :) HEZAE Zehra Abla'nın sığınaklar yeni çıkmışken tek başına slotları peşine takıp koşturmasını kim unutur? :) nmfm Nihat Abi ile çt attınız mı? GüNüNDoĞuşu Rohat vs atarken izlediniz mi? xXSANATKARXx Metin Abi'nin tüm bölge atarken 1 kez hata yapmaması?

Şifacı deyince aklımıza konfüçyüs Alper Abi geliyor tabi. Ardından Eşrefpaşahospital olsun Etolford (veya Fierce :) ) olsun Hayalxgayya, Hardoctor vs. gibi birçok sağlam şifacı gördüm. Şifacıxhezae'yi iyileştirmese de severdik be <3

Bu konuyu görünce eski konulara bakındım ve gözüme çarpan birkaç ismi yazayım dedim. Çoğuyla tek kelime konuşmuşluğum bile yoktur, hatta XXCEZAXX gibi sürekli kavga ettiğim kişiler bile vardır :) Ama bu hanımlar ve adamlar oyunu hakkıyla oynayan kişilerin sadece bir parçasıdır, aklıma gelenlerdir.

Antimelehq, VBMaSTeR, ReGiSTeR, altinkalp, Beşmilannoonline, okeanos, xSAFABEYx, Krospower, DANGEROUS, Returnednuhyec, innocent, frankoJ, sahinhilebaz, HAMMERHEAD, harunyus, aeor, ogezen, rdous, SAVAŞsanatı, surrender, DjNaDo, toretto, Rehabet, Emooo, Bymamisho, Zeroberto, ViceroY, kızılyangın, SVINDLARE, RADQN, Gergerlee, bennu , ForGaDDaRLorD, McCaglar, Sirkots, RAINBLACK, kralbuff, XXCEZAXX, gezginler, Ysnözk, Fordehseat, fatihfatsalı-lordmast, mrnikotin, tuzlucalı, beykent, xKeRTeNKeLeBeKx, Kinqdom, canım Okan Abim Ispartali, DoNotDisturb DunA, kimler kimler be.. Siz Naz'ı MAVİ bilirdiniz ama biz Mmavi iken sevdik onu :D

Özel nedenlerden dolayı iletişim halinde olduklarımla (facebook) bağlantımı kesmek zorunda kalmıştım. O yüzden bu efsanelerden muhabbetim olanlar bana ulaşırlarsa büyük memnuniyet duyarım. Sevgilerimle..

Pırasasapı - Ozan Erden

Eski isimleri burada görmek çok güzel heleki savaşSANATI'nı eğer görürseniz Anarchyx in size selamı var derseniz hiç güzel karşılayacağını söyleyemeyeceğim :) Onunla bir çok iddalı ws miz oldu. Vakat kendisi inatla bana hile kullandığımı söyledi üzüyordu beni.

Böyle bir konu açıp bizi eskilere döndürdüğün için teşekkürler :)
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

Bu listedekilere ek olarak. Mrnikotin, Tuzlucalıyı da eklerim ben ayrıca şuanki sistemde ise MaGuSaDVoKaT şifacı karakterini on numara oynuyor.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
BJERQSEN
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Arzın Çocukları