EMİNÖNÜ SUNUCUSUNUN ENLERİ

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
vedat296
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Meran

Re: EMİNÖNÜ SUNUCUSUNUN ENLERİ

Mesaj gönderen vedat296 »

Savaşcı = LYSANDER, Volkanöz

Büyücü = BeJnaTe ,

Şifacı = cCcÜLküCüTÜRKcCc

:ugeek: :ugeek: :ugeek:
Kullanıcı avatarı
hakan6767
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: DİRENİŞ

Mesaj gönderen hakan6767 »

Savaşcı = ysfSAVCI

Büyücü = BeJnaTe

Şifacı = cCcÜLküCüTÜRKcCc , ASPİRİNE

Tabi birkaç iyi oynayan arkadaşlarım daha vardır...
ηzαвυℓαм

Büyücü'nün zırhı Beynidir...!

HAKAN KARAHAN...

Resim
Kullanıcı avatarı
xRapismylife
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen xRapismylife »

Latte yazdı:Bence herkes kendi yörüngesinde iyidir :)

savaşçı olarak bence en iyisi xxxMARAŞLIxxx :)

Oyuna yoğunlaştığım sıralar, rakip göremiyordum ben belki sende çok görmüşündür. Bölgeden yazılarımı avans verdiklerimi ama artık bizden geçti bu olaylar, meydanı yeni cengaverlere bıraktık ;)
Resim
Resim
IIDanDıRLoPpII
IIRaPiSMYLiFeII
DontJazzMe
Kullanıcı avatarı
ANOTHER
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: Lonca Efsaneler

Mesaj gönderen ANOTHER »

xRapismylife yazdı:
Latte yazdı:Bence herkes kendi yörüngesinde iyidir :)

savaşçı olarak bence en iyisi xxxMARAŞLIxxx :)

Oyuna yoğunlaştığım sıralar, rakip göremiyordum ben belki sende çok görmüşündür. Bölgeden yazılarımı avans verdiklerimi ama artık bizden geçti bu olaylar, meydanı yeni cengaverlere bıraktık ;)
Meydan gençlerin olsun :D
ANOTHER
AYSİ
Kullanıcı avatarı
xXxAkiFxXx
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen xXxAkiFxXx »

Savaşcı : BronSHT

Büyücü : RocNCooKe (onu uzun zamandır oyunda goremesemde :) )

Şifacı : cCcÜLkÜCuTÜRKcCc
MatheuS
Kullanıcı avatarı
ibraM
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ibraM »

Öncelikle herkese iyi oyunlar

Savaşcılar da 25 Mart tan bu yana Defansif ve Ofansif Olarak bulundum .

Bu zamana Kadar Defansif de , Bir el dahi Alan olmadı ,Vs atmayan olunca dogal olarak Tılsımlarımı sattım.

Eğer İsteğe göre vs teklifi gelirse (DEFANSİF) Tekrar Dizerim.

Savaşçılar da (DEF) / BALTASAPI / BronSHT
Savaşçılar da (OF) / Darkdevil / tunaII / THEMIS / RamoI / SVINDLARE
daha niceleri.
Büyücüler de / RoCknCooke / AKİF
Şifacılar da / cCcÜLküCuTÜRKcCc / Sağlam denilebilen başka şifacı görmedim vs atmadım varsada affola , Meditasyon ve iyileştirme çember setleri olan Şifacı
Zaten benim gözümde Yenilmezdir.

Iıı Klasman Iıı Loncasın da iken yapmış olduğum vs ler aşağı da ki gibidir. iyi seyirler. Tekrardan Hatırlatıyorum Def Rakip Varsa Söylemesi Yeterlidir.
Şifacılarla yapmış oldugum vs.[youtube]http://youtu.be/4rZuw9N9FEo[/youtube]
Sunucu Şampiyonu ile atmış oldugum Def vs.[youtube]http://youtu.be/1RsgZjLf0OA[/youtube]
Kullanıcı avatarı
RyuKSeL64
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Return Ofthe Kings

Mesaj gönderen RyuKSeL64 »

Selamün aleyküm

Büyücü : VeRyJacKsoN
Şifacı : ZeHiRZeMBeReK

Kral tökezleyince soytarılar gülermiş.

Resim
Resim
Resim

Not : 1. ve 2. VS'leri bulamadım arşiv oldukça dolgun bunlar yeterli olur sanırım :)

RyuKseL
VeRyJacKsoN
WatchAndLeaRn
Kullanıcı avatarı
ANOTHER
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Lonca Efsaneler

Mesaj gönderen ANOTHER »

En iyi büyücü sifacı savascı ayrı ayrı kim aklma gelen bkaç kişi var ama tüm karakterleri.bütün bölgelerde 4 4 lük oynayan bi kişi varsa o da XXXXCEZAXXXX dır. Bütün karakterlerin hakkını veriyor gerek bölgelerde gerek savaşlarda
ANOTHER
AYSİ
Kullanıcı avatarı
ozaerdenn
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen ozaerdenn »

Oldum olası sevmedim bu tarz konuları. Küçükken seviyorduk bu tarz sidik yarıştırmacaları :)

Ne amaçlanıyor bu konularla bilmiyorum ama beğendiklerinizi, "ulan iyi tılsım dizmiş hee" dediklerinizi burada pohpohlamak size zevk veriyor olsa gerek. "Neye göre? Kime göre?" diye bir sormak lazım önce. Açıklayıcı bir şekilde kimlerin neden iyi olduğunu yazayım da tılsımcı yeni nesil biraz idrak etsin bakalım. :)

Kesinlikle sıralama yapmayacağım, sadece aklıma gelen birkaç ismi buraya yazmak istiyorum. Konu içinde ismi geçen Dandırlop Mustafa ile nedenini bile hatırlamasam da dargınlığım vardır. Oyunu bırakmamdan önce eski samimiyetimizi kaybetmiştik. Kendisiyle bölge atmışlığım bile yoktur ama turnuvalarda vesaire ne kadar başarılı olduğunu herkes biliyordur sanırım. Kurtadamları tokatlayan adam FreDDy abimizi yazmayanlar zaten az önce bahsettiğim gibi tılsımlıları pohpohlayanlardır. :) xAFRODİZYAKx Sinan yine iyidir (ve tabi abisi Mehmet Abi). SouLPoweRBeTa Erhan Abi'nin tanklığı zaten dillere destan :) Oyunu bırakalı çok oldu, haliyle hatırlanmıyor çoğu nick, vardı daha niceleri.. Birçoğunuz Shadouf'un tanklığı ile Hidra kesme fırsatı olmamış insanlarsınız sonuçta :P

Büyücü deyince aklına Fihgter, Sirkots falan gelmeyenler de yine yeni yetmedirler :) HEZAE Zehra Abla'nın sığınaklar yeni çıkmışken tek başına slotları peşine takıp koşturmasını kim unutur? :) nmfm Nihat Abi ile çt attınız mı? GüNüNDoĞuşu Rohat vs atarken izlediniz mi? xXSANATKARXx Metin Abi'nin tüm bölge atarken 1 kez hata yapmaması?

Şifacı deyince aklımıza konfüçyüs Alper Abi geliyor tabi. Ardından Eşrefpaşahospital olsun Etolford (veya Fierce :) ) olsun Hayalxgayya, Hardoctor vs. gibi birçok sağlam şifacı gördüm. Şifacıxhezae'yi iyileştirmese de severdik be <3

Bu konuyu görünce eski konulara bakındım ve gözüme çarpan birkaç ismi yazayım dedim. Çoğuyla tek kelime konuşmuşluğum bile yoktur, hatta XXCEZAXX gibi sürekli kavga ettiğim kişiler bile vardır :) Ama bu hanımlar ve adamlar oyunu hakkıyla oynayan kişilerin sadece bir parçasıdır, aklıma gelenlerdir.

Antimelehq, VBMaSTeR, ReGiSTeR, altinkalp, Beşmilannoonline, okeanos, xSAFABEYx, Krospower, DANGEROUS, Returnednuhyec, innocent, frankoJ, sahinhilebaz, HAMMERHEAD, harunyus, aeor, ogezen, rdous, SAVAŞsanatı, surrender, DjNaDo, toretto, Rehabet, Emooo, Bymamisho, Zeroberto, ViceroY, kızılyangın, SVINDLARE, RADQN, Gergerlee, bennu , ForGaDDaRLorD, McCaglar, Sirkots, RAINBLACK, kralbuff, XXCEZAXX, gezginler, Ysnözk, Fordehseat, fatihfatsalı-lordmast, mrnikotin, tuzlucalı, beykent, xKeRTeNKeLeBeKx, Kinqdom, canım Okan Abim Ispartali, DoNotDisturb DunA, kimler kimler be.. Siz Naz'ı MAVİ bilirdiniz ama biz Mmavi iken sevdik onu :D

Özel nedenlerden dolayı iletişim halinde olduklarımla (facebook) bağlantımı kesmek zorunda kalmıştım. O yüzden bu efsanelerden muhabbetim olanlar bana ulaşırlarsa büyük memnuniyet duyarım. Sevgilerimle..

Pırasasapı - Ozan Erden
pırasasapı
Kullanıcı avatarı
XCEZAX
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen XCEZAX »

Yeni sistemde ve oyun açıklarından sonra OkO'ları bırakmış olmamızla birlikte bir çok kişinin kendini en iyi görmesi çok saçma.Konu başlığı Sunucu Enleri ama herkes OkO-savaş enleri anlamış.Konu başlığını bir kere çok yanlış anlayanlar olmuş.
Bu oyunda maalesef VS dönemi Grup Bölgeleri paketiyle sona ermiştir.Buna Sığınak-Migrat'ı dahil edemem çünkü o dönemde tüm eşyalarımız Nadide-Şaheser olamıyordu fakat ben savaşçı olarak Işık Hanım set ve Yücelen Solucak Ceket,Ayakkabı ile yine bir kombinasyon kurabiliyordum fakat şuan durum öyle bir noktadaki bir kere ıska vurmak veya kritik atmak vs yi değiştirebiliyor.Malum gün geçtikçe yaş ortalamasının bu kadar yerlerde olması nedeniyle rakiplerde küçük hareketlerde bulunabiliyor.8 tılsım takmak gibi saçma bir oyun açığı halen düzeltilmiş değil.İksir açığı düzeltilmiş değil.Bu sunucunun çok eski bir tarihi vardır sunucuda yeni olan arkadaşlarımız kusra bakmasınlar fakat bi üstteki yorumda bu sunucuyu sunucu yapan kişileri yazılıdır.Yok ben bunu yendim al video,yok ben şunu şöyle yaptım bunlar basit konular.
Herkes objektif olmak yerine arkadaşlarının isimlerini yazmış gibi duruyor.
Bu arada Pırasasapı Ozan kardeşim oyun içerisinde elbet kavgalaşmalarımız,sataşmalarımız olmuştur bunlar seneler öncesinden olan olaylar önemli olan konuyu orada bırakmaktır.Benim seninle kişisel hiç bir sorunum yok hatta ne konuda kavga ettik onu dahi hatırlamam.Bir yanlışımız olmuş ise hakkını helal et :)
XXCEZAXX