EMİNÖNÜ SUNUCUSUNUN ENLERİ

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Mevsim Olmayan Mekanlar
İletişim:

Re: EMİNÖNÜ SUNUCUSUNUN ENLERİ

Mesaj gönderen SikayetVar »

İsim yazmak istemiyorum. Beraber başladığımız yolculukta bizi burada yalnız bırakan herkese ayrı ayrı kızıyorum. Biz ne eğlenceli bir sunucu idik evvelinde. Savaşmayı kenara bırakalım muhabbetler ile sabahları bulduğumuzu unuttunuz mu? Şimdi kumar ile para kazananların sunucusuyuz. Benimle masaya oturup şansını denemek ister misin?
Kendi halinde aksiyon arayan neferleri gerçekten üç isime sığdırmak ne kadar doğrudur? Bizim salona üç grup gittiğimiz günlerde çatlağın teki peşime takılın ben sizleri shift tuşuna basıp yavaş adımlarla götüreceğim demişti. Ve bunu başarmıştı. Bu kişi savaşmazdı, bu kişi sizce enlerden olmuyor mu? Devam edelim evvelinde zehir yeteneğine yirmi beş puan verip bize kan kusturan o ruh hastası şifacıyı kim unutabilir? Adada tek başına üç büyücü kovalayan hanım büyücümüzü kim unutabilir. Bu oyundan kimler geldi geçti. Sadece isim yapamadığı için unutacaksak bizlere ayıp. Dediğim gibi isim vermedim aklıma gelen üç olayı özetledim ve daha niceleri var yazarsam ve unuttuğum olursa, onlara ayıp etmiş olurum. Bu oyundan göçmüş güzel insanlarla bir yerde tekrar buluşmak dileğiyle.
Kıyamet Günlüğüm için görsele tıklayın.
Resim
darknightll
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen darknightll »

Arkadaşlar en başta belirtildiği üzere sohbet konusu veya eskiye özlem denilen bir konu söz konusu değil sizlerin gözünden sınıfının en iyi playeri yani karakterine hakim olan kişileri istedik sohbet için ayreten konu açabiliriz ancak bu konu 3 kelime savaşcı şifacı büyücü sınıfı . felsefe veya edebiyat parçalayan arkadaşlar lütfen burası bunun için uygun bi parkur değil sizlerden sadece EN ler istedik daha fazla bu tip konuşmalar devam ederse konuya kilit isteyeceğim
reel
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen reel »

3 sınıfın en kötülerini neden hiç sormuyorsunuz ? :D
Vardık, varız, varolacağız.
Kullanıcı avatarı
DisiSilahsor
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen DisiSilahsor »

Yıllar sonra ilk defa girdim ve gördüğüm manzara beni çok etkiledi. Sunucu'nun en'leri.
Şuan ki tabloya bakıldığında bunu söylemek zor.
Alakalı olması nedeniyle bana göre;

Savascı: SheyTan
Büyücü: edda
Şifacı: eşrefpaşahospital

2007 B E T A

DişiSilahşör - GizliGörev - DişiŞifacı
Kullanıcı avatarı
adresbu
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Lonca: Sanki Sene 2008

Mesaj gönderen adresbu »

ozaerdenn yazdı:Oldum olası sevmedim bu tarz konuları. Küçükken seviyorduk bu tarz sidik yarıştırmacaları :)

Ne amaçlanıyor bu konularla bilmiyorum ama beğendiklerinizi, "ulan iyi tılsım dizmiş hee" dediklerinizi burada pohpohlamak size zevk veriyor olsa gerek. "Neye göre? Kime göre?" diye bir sormak lazım önce. Açıklayıcı bir şekilde kimlerin neden iyi olduğunu yazayım da tılsımcı yeni nesil biraz idrak etsin bakalım. :)

Kesinlikle sıralama yapmayacağım, sadece aklıma gelen birkaç ismi buraya yazmak istiyorum. Konu içinde ismi geçen Dandırlop Mustafa ile nedenini bile hatırlamasam da dargınlığım vardır. Oyunu bırakmamdan önce eski samimiyetimizi kaybetmiştik. Kendisiyle bölge atmışlığım bile yoktur ama turnuvalarda vesaire ne kadar başarılı olduğunu herkes biliyordur sanırım. Kurtadamları tokatlayan adam FreDDy abimizi yazmayanlar zaten az önce bahsettiğim gibi tılsımlıları pohpohlayanlardır. :) xAFRODİZYAKx Sinan yine iyidir (ve tabi abisi Mehmet Abi). SouLPoweRBeTa Erhan Abi'nin tanklığı zaten dillere destan :) Oyunu bırakalı çok oldu, haliyle hatırlanmıyor çoğu nick, vardı daha niceleri.. Birçoğunuz Shadouf'un tanklığı ile Hidra kesme fırsatı olmamış insanlarsınız sonuçta :P

Büyücü deyince aklına Fihgter, Sirkots falan gelmeyenler de yine yeni yetmedirler :) HEZAE Zehra Abla'nın sığınaklar yeni çıkmışken tek başına slotları peşine takıp koşturmasını kim unutur? :) nmfm Nihat Abi ile çt attınız mı? GüNüNDoĞuşu Rohat vs atarken izlediniz mi? xXSANATKARXx Metin Abi'nin tüm bölge atarken 1 kez hata yapmaması?

Şifacı deyince aklımıza konfüçyüs Alper Abi geliyor tabi. Ardından Eşrefpaşahospital olsun Etolford (veya Fierce :) ) olsun Hayalxgayya, Hardoctor vs. gibi birçok sağlam şifacı gördüm. Şifacıxhezae'yi iyileştirmese de severdik be <3

Bu konuyu görünce eski konulara bakındım ve gözüme çarpan birkaç ismi yazayım dedim. Çoğuyla tek kelime konuşmuşluğum bile yoktur, hatta XXCEZAXX gibi sürekli kavga ettiğim kişiler bile vardır :) Ama bu hanımlar ve adamlar oyunu hakkıyla oynayan kişilerin sadece bir parçasıdır, aklıma gelenlerdir.

Antimelehq, VBMaSTeR, ReGiSTeR, altinkalp, Beşmilannoonline, okeanos, xSAFABEYx, Krospower, DANGEROUS, Returnednuhyec, innocent, frankoJ, sahinhilebaz, HAMMERHEAD, harunyus, aeor, ogezen, rdous, SAVAŞsanatı, surrender, DjNaDo, toretto, Rehabet, Emooo, Bymamisho, Zeroberto, ViceroY, kızılyangın, SVINDLARE, RADQN, Gergerlee, bennu , ForGaDDaRLorD, McCaglar, Sirkots, RAINBLACK, kralbuff, XXCEZAXX, gezginler, Ysnözk, Fordehseat, fatihfatsalı-lordmast, mrnikotin, tuzlucalı, beykent, xKeRTeNKeLeBeKx, Kinqdom, canım Okan Abim Ispartali, DoNotDisturb DunA, kimler kimler be.. Siz Naz'ı MAVİ bilirdiniz ama biz Mmavi iken sevdik onu :D

Özel nedenlerden dolayı iletişim halinde olduklarımla (facebook) bağlantımı kesmek zorunda kalmıştım. O yüzden bu efsanelerden muhabbetim olanlar bana ulaşırlarsa büyük memnuniyet duyarım. Sevgilerimle..

Pırasasapı - Ozan Erden
Ozan Benim ismimi yazdığın için teşekkür ederim , unutmamışsın demek ne güzel günlerdi o günler değil mi bitmeyecek dostlukların başlangıcı günler . Her gün bir tartışma bir hırsızlık olayı da olsa güzeldi be o günler varsa yoksa bi dostluğumuz vardı eğleniyorduk çocuktuk belki de ahh o günlere geri gitmeyi çok isterdim. Numaranı değiştirdin mi sen bende eskilerden kalma bir numaran var özelden yazarsan sevinirim ozancım :)
"İnsanlar sizi eskisi gibi kullanamadıklarında değiştiğinizi söylerler."
snapdragon
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen snapdragon »

eminönüne adını altın harflerle damgalayan tek bir kişi var o da GeceninGÖLGESİ
Kullanıcı avatarı
McCaqLaR
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Efsaneler

Mesaj gönderen McCaqLaR »

Herkese selamlar iyi oyunlar,
Ahh ahh... Şu oyun yıllarımı aldı. Değdi ama gerçek hayatta bir çok dost arkadaş abi edindim evlerinde misafir oldum misafir ettim. Çok özlüyorum..
Arz klaninda byonur, sirkost,GERILLA,kinqdoom (çok havaliydi rutbesi ile :)) ) Romeo ve Juliet DEVRIMtanrisi afrodizyak vs 2013 de bıraktım bir çok ismi hatirliyamiyorum

Lodoslarda ise, konfucyus,Hardoctor,ZehirZemBereK,xxcezaxx, YAVUZ
Ysnozk, pirasasapi, CaNimsiN hatirlayamadiklarim kusura bakmasinlar :(

DADSORHAN liderimiz benim yakışıklı abim :)tuzlucalı suleyman abim herseyi ile bambaşka bir insandı. SAVAŞsanatı hatem için birsey söylemeye gerek yok :) Beykent kişiliği ile muhteşem bir insan yeri bambaska hepimizde :) xKralBuffx etipufum canim :) SARIYER buragim aslan kardeşim FENOMEN artist kardeşim benim :) Gentle ayhan kardeşim, buraya sayfalarca yazmak istiyorum oyun bana gerçek hayatta çok arkadaş dost kazandirdi unuttuklarım kusura bakmasinlar. Saygı ve sevgilerimle..
IIYuRNeRoII
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen IIYuRNeRoII »

çemberlitaşta sıhhıyeler devriye olduğunda elektirik buzla yardıranlar, robot keserken ofans savaşcı ölmesin diye kutup açanlar, sıgınakta delileri azat asayla araya alıp kesenler, kenanı azat shen asayla kesenler vardı... Yıllar yıllar önce gece örse gidip 4 büyücü sırt sırta verip ayakta kalanın kazanacağı vs atanlar vardı.. En iyiler bence onlardı..

viewtopic.php?p=853012

ilkler unutulmaz :)
Resim
Kullanıcı avatarı
XCEZAX
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen XCEZAX »

McCaqLaR yazdı:Herkese selamlar iyi oyunlar,
Ahh ahh... Şu oyun yıllarımı aldı. Değdi ama gerçek hayatta bir çok dost arkadaş abi edindim evlerinde misafir oldum misafir ettim. Çok özlüyorum..
Arz klaninda byonur, sirkost,GERILLA,kinqdoom (çok havaliydi rutbesi ile :)) ) Romeo ve Juliet DEVRIMtanrisi afrodizyak vs 2013 de bıraktım bir çok ismi hatirliyamiyorum

Lodoslarda ise, konfucyus,Hardoctor,ZehirZemBereK,xxcezaxx, YAVUZ
Ysnozk, pirasasapi, CaNimsiN hatirlayamadiklarim kusura bakmasinlar :(

DADSORHAN liderimiz benim yakışıklı abim :)tuzlucalı suleyman abim herseyi ile bambaşka bir insandı. SAVAŞsanatı hatem için birsey söylemeye gerek yok :) Beykent kişiliği ile muhteşem bir insan yeri bambaska hepimizde :) xKralBuffx etipufum canim :) SARIYER buragim aslan kardeşim FENOMEN artist kardeşim benim :) Gentle ayhan kardeşim, buraya sayfalarca yazmak istiyorum oyun bana gerçek hayatta çok arkadaş dost kazandirdi unuttuklarım kusura bakmasinlar. Saygı ve sevgilerimle..
Ooo Çağlar kardeşim sen buralara gelir miydin ? Bu arada bende oyuna biraz ara verdim fakat insan o 2010'ları felan özlüyor.Şİmdi oyunun durumu ortada maalesef.Benide unutmayıp yazdığın için teşekkür ediyorum sana.Tekrar görüşürüz inşallah,kendine iyi bak :)
XXCEZAXX
Kullanıcı avatarı
snmz35
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen snmz35 »

Etolford iyi şifacıydı
Göster
Tahammül

Seviyoruz bu hayatı