Veda Vakti(KissMyShoeS)

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
BLACKDEWIL
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia

Re: Veda Vakti(KissMyShoeS)

Mesaj gönderen BLACKDEWIL »

Mehmet aramız bı surelıgıne acılsada senın her zaman ıyı bı ınsan oldugunu bılıyordum , hıc bı zaman karakterınden ve kendınden odun vermedın, bunu gercek hayatta da surdurmen ve basarılı olmanı dılıyorum :) Emınonu Sunucusu senın gıbı bı ınsanı / oyuncuyu kaybettıgı ıcın uzulmelı , bız daha onceden uzulduk zaten :) Umarım cok ozletmessın kendını , arada bır o tuhaf ısımlı karakterınle gelıp bıze selam verırsın :)
Kullanıcı avatarı
mgm145
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen mgm145 »

BLACKDEWIL yazdı: Mehmet aramız bı surelıgıne acılsada senın her zaman ıyı bı ınsan oldugunu bılıyordum , hıc bı zaman karakterınden ve kendınden odun vermedın, bunu gercek hayatta da surdurmen ve basarılı olmanı dılıyorum :) Emınonu Sunucusu senın gıbı bı ınsanı / oyuncuyu kaybettıgı ıcın uzulmelı , bız daha onceden uzulduk zaten :) Umarım cok ozletmessın kendını , arada bır o tuhaf ısımlı karakterınle gelıp bıze selam verırsın :)
Oyun açısından tamamen bıraktım be Fatih. Yeterli bu kadar yapmak istediğim yapamadığım birşey kalmadı. Tabii arada selam vermek için yoklama yaparım. Kaybolmayın :D
KissMyShoeS
Kullanıcı avatarı
tedashii
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen tedashii »

Tamda sizin için eminönü sunucusuna gelmeyi planlarken bu veda nerden çıktı be mehmet :( Bu olmadı.
WesTSooN
Kullanıcı avatarı
BilgeTonyukuk
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen BilgeTonyukuk »

Selamun aleyküm;

Kâh ticaretimiz, kâh sohbetimiz olmuştur seninle. Bırakmana üzüldüm, kendine iyi bak. Sevgilerimle, esen kal.
Resim
Kullanıcı avatarı
soulpowerbeta
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Bin Yetmiş Bir

Mesaj gönderen soulpowerbeta »

duygulandırdın lan memet.bu oyun bole 49 levelde kaldıkca daha niceleri gidecek. askere gıttım geldım,işe girdim,evlendim,çocugum oldu hala 49 level gerçek hayatında mutluluklar en mantıklı işi yapmışşın
SouLPoweRBeTa
Kullanıcı avatarı
hakan6767
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: DİRENİŞ

Mesaj gönderen hakan6767 »

Zengin; çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir. Kalbi zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahib olursa olsun yine fakirdir. Tamamı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir. Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir.Seninle tanışmamız çok uzuna dayanıyor.Tanıdığım kadarıyla şu oyunda en yakın olduğum kişiler arasındasın.Ne diyeyim üzüldüm doğrusu oyun senin gibi kaliteli bir oyuncu kaybetti.Neyse canın sağolsun kardeşim daha cok görüşeceğiz seninle.Real hayatındada başarılar.Seni rahat bırakıcam sanma he :) :)
ηzαвυℓαм

Büyücü'nün zırhı Beynidir...!

HAKAN KARAHAN...

Resim
Kullanıcı avatarı
mgm145
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen mgm145 »

Ah be sedat bu şimdi mi söylenir:) İsterdim birlikte zaman geçirmeyi ama nasip değilmiş, sağlık olsun
A.slm İhsan ve teşekkürler güzel vakitler, hoş sohbetlerin için
Erhan Erhan Erhan :D Belki senin izinde giderim yahu :D
Ne demişler Hakan: Hayat bir oyun oynamasını bilene :) Herşeyin bir oyundan ibaret olmadığı kesin. Dostluk sonsuza kadar olsun yeter ;)
KissMyShoeS
Kullanıcı avatarı
SOVMENII
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen SOVMENII »

Öncelikle bende bu veda'na üzüldüğümü belirtmek isterim , fakat bir yandan da sevindiğimi ( Yanlış anlama kanka senin gibisini bulamam ) bu oyunda hayatımızdan bir çok dost , arkadaş , kardeş , kanka , can , ciğer diyebileceğimiz bütün insanlara göre sen en değerlisiydin . Seninle tanışmakta ne kadar geç kalsamda senin gibi bir '' DOST '' a sahip olmak keyif ve gurur verici bir şey , reel yaşantında başarılarının devamını dilerim çok şey yazmak isterdim . Fakat seninle oyunda vedalaşmakda kötü olsun senin benim reel yaşantımda ki yerin gayet belli iyi ki tanımışım seni '' ADAM '' ın DİBİ ! :arrow:

]
Vedalar ne kadar kötü olsada '' DOSTLUKLAR '' bakii kalıyor . ;) Hakkında hayırlısı olması temennisiyle güzel kardeşim yolun bahtın açık olsun . Bize bana yaşattığın bütün güzelliklerden dolayı özelikle teşekkür ederim .. ;)

'' Mehmet GÖKÇE vs Ferdi SİNAN '' Savaşçı vs'inde beni yenebilen tek insansın nadirende olsa bu ihtimal oldu ne yapalım hayırlısı ..'' :D
Resim

Asla Eğilmedik , Çünkü Asla Kaybetmedik , Ne Varsa Kaderimizde Onu Yaşayıp Gördük ...

'' ŞOVMEN ''

....... Ferdi SİNAN .......
Kullanıcı avatarı
xMONSTROx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Lodos
Lonca: M İ R

Mesaj gönderen xMONSTROx »

Mehmet'im tüm MİR'in sana tek cevabı var Allaha emanet olasın. :idea:
MONSTRO
MONSTROII
MONSTROIII
Kullanıcı avatarı
mgm145
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen mgm145 »

SOVMENII yazdı:Öncelikle bende bu veda'na üzüldüğümü belirtmek isterim , fakat bir yandan da sevindiğimi ( Yanlış anlama kanka senin gibisini bulamam ) bu oyunda hayatımızdan bir çok dost , arkadaş , kardeş , kanka , can , ciğer diyebileceğimiz bütün insanlara göre sen en değerlisiydin . Seninle tanışmakta ne kadar geç kalsamda senin gibi bir '' DOST '' a sahip olmak keyif ve gurur verici bir şey , reel yaşantında başarılarının devamını dilerim çok şey yazmak isterdim . Fakat seninle oyunda vedalaşmakda kötü olsun senin benim reel yaşantımda ki yerin gayet belli iyi ki tanımışım seni '' ADAM '' ın DİBİ ! :arrow:

]
Vedalar ne kadar kötü olsada '' DOSTLUKLAR '' bakii kalıyor . ;) Hakkında hayırlısı olması temennisiyle güzel kardeşim yolun bahtın açık olsun . Bize bana yaşattığın bütün güzelliklerden dolayı özelikle teşekkür ederim .. ;)

'' Mehmet GÖKÇE vs Ferdi SİNAN '' Savaşçı vs'inde beni yenebilen tek insansın nadirende olsa bu ihtimal oldu ne yapalım hayırlısı ..'' :D
Teşekkürler Ferdiciimm savaşçı vs'sini öğrendiğin zaman belirtirsen eğer bi vs atmak için girerim belki 57 canla kesemem bu kez ama kaybetmeyeceğime eminim :D
KissMyShoeS