Veda Vakti(KissMyShoeS)

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
mgm145
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları

Re: Veda Vakti(KissMyShoeS)

Mesaj gönderen mgm145 »

xMONSTROx yazdı:Mehmet'im tüm MİR'in sana tek cevabı var Allaha emanet olasın. :idea:
Eyv Samet'im MİR ailesine selamlarımı iletirsen sevinirim :)
KissMyShoeS
RayS
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Jan Ti

Mesaj gönderen RayS »

abovvv Gözlerim doğrumu okudu beee Mehmet kardeşim Kendine çok dikkatli bak ALLAH a emanet ol. Ama bu online bi oyun bence bırakılmaz ara verilir. en kısa zamanda seni aramızda Görmek Dileği ile hoşçakal (Eminönü RayS ŞİFACI KRALI )
Kullanıcı avatarı
mgm145
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen mgm145 »

RayS yazdı:abovvv Gözlerim doğrumu okudu beee Mehmet kardeşim Kendine çok dikkatli bak ALLAH a emanet ol. Ama bu online bi oyun bence bırakılmaz ara verilir. en kısa zamanda seni aramızda Görmek Dileği ile hoşçakal (Eminönü RayS ŞİFACI KRALI )
Yok be Engin ne arası yahu sen de yeter da bu kadar hep ben hep ben artık milletin önünü açmak gerek :D
KissMyShoeS
Kullanıcı avatarı
mgm145
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen mgm145 »

darkkniqht1 yazdı:Ahahaha hiç üzülmedim aksine sevindim uzun zaman sonra foruma girip senin vedanı görmek çok güzelmiş. ;)

Allah a emanet ol kardeşim kendine iyi bak çok teşekkür ediyorum emeklerin için :D

Bir dost :D
Len İso sensin dimi :D hayırdır ne oldu da bu kadar sevindin haaa? Anladık iyi bir şifacı değildik ama yüzüme vurmayaydın iyiydi :D
KissMyShoeS
Kullanıcı avatarı
Buminhan
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen Buminhan »

Bende Bu Mehmet nerede diyordum :D arama yapınca gördüm konuyu bir süre aynı loncadaydık güzel vakit geçirdik sıcak bir insandın hayatta başarılar Mehmet.
BuMiNHaN- DoĞuKaĞaN- XAlPaRsLaNX

Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Sana ve ailene huzur, sağlık ve mutluluk diler, başarılarının devamını temenni ederim.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası