OkO Karşılaşmaları!

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
RayS
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Jan Ti

Re: OkO Karşılaşmaları!

Mesaj gönderen RayS »

aaa Şimdi herkes Giderli Olmuş Ustalar ÖLMEZ RayS :)
Kullanıcı avatarı
combatfatigue
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: We Are The Best

Mesaj gönderen combatfatigue »

Güzel Bir Karşılaşmaydı :)

Not:Bilgisayarım Kastığı İçin Efekler Kapalı Atmıştım :)

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Resim
Resim

(Eskiler'den rotasızkaptan)

<We Are the Best>
Kullanıcı avatarı
xKABADAYI
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen xKABADAYI »

,,,
Kullanıcı avatarı
846can
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen 846can »

...
Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruat !!! Mustafa Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
xUSAKx
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos
Lonca: Return OfThe Kings

Mesaj gönderen xUSAKx »

Selamün aleyküm

Evet arkadaşlar uzun zamandır holde milletin işine salça olan herkese Vs teklif eden CANYAKAN eski adıyla QIIIatakanIIII çoğu kişiye saçma sapan o karakter çaldı, bu tılsım çaldı gibi saçma sapan ithamlarda bulunuyor. Ben hiç bir şekilde diyaloga girmek istemediğim halde kendisi ısrarla vs teklif etti kabul ettim. Üstüne nesine atıyoruz gibisinden saçma sapan şeyler söyledi vermeyeceğini bildiğim halde sırf çenesi kapansın diye vs'yi attım. Sonucu aşşağıdaki fotoğraflarda mevcut herkese hırsız diyorsun ama asıl hırsız kendinsin.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Gördüğünüz gibi sonunda sende para varmıydı gibi kıvırma çabalarına girdi bende genelde karakterlerimde para bulundurmadığım için banka çarımdan gösterdim. Bu durumda kim hırsız oluyor. :) ;)Fotoğrafta gözüken ifliss isimli şifada YürüyenECZANE'dir.
xUŞAKx
IxUŞAKxI
Külhanbey
Kullanıcı avatarı
Meqan
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen Meqan »

Eline sağlık Emrah kardeşim bunlar böyle işte. Fotoğraf istediler onu da attık bakalım ne cevap verecekler =) Aslında bir şey dememek lazım sonuçta çocuklar.
Resim
Kullanıcı avatarı
xUSAKx
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Return OfThe Kings

Mesaj gönderen xUSAKx »

Aslında ilk kestiğimde atacaktım, ama atmadım. Sırf rencide etmemek için ama haksız yere başkalarını hırsız yerine koymak da ne oluyor.? VS de kesilip parayı vermiyor ben hırsız demiyorum ama o başkalarına çok rahat bu kelimeyi kullanıyor. Neyse bırakın çocukluğunu yaşasınlar kardeşim biraz olgun olsalar her gün her gün tartışmaya girmezler. Bir kişi değil iki kişi değil herkesle sorunları var demek ki sıkıntı onlarda.
xUŞAKx
IxUŞAKxI
Külhanbey
Apple44
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Apple44 »

xUSAKx yazdı:Selamün aleyküm

Evet arkadaşlar uzun zamandır holde milletin işine salça olan herkese Vs teklif eden CANYAKAN eski adıyla QIIIatakanIIII çoğu kişiye saçma sapan o karakter çaldı, bu tılsım çaldı gibi saçma sapan ithamlarda bulunuyor. Ben hiç bir şekilde diyaloga girmek istemediğim halde kendisi ısrarla vs teklif etti kabul ettim. Üstüne nesine atıyoruz gibisinden saçma sapan şeyler söyledi vermeyeceğini bildiğim halde sırf çenesi kapansın diye vs'yi attım. Sonucu aşşağıdaki fotoğraflarda mevcut herkese hırsız diyorsun ama asıl hırsız kendinsin.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Gördüğünüz gibi sonunda sende para varmıydı gibi kıvırma çabalarına girdi bende genelde karakterlerimde para bulundurmadığım için banka çarımdan gösterdim. Bu durumda kim hırsız oluyor. :) ;)Fotoğrafta gözüken ifliss isimli şifada YürüyenECZANE'dir.
Bu CANYAKAN zaten vs atmayı bilmez ki :) Benimle vs atarken yanında ki büyücü arkadaşına daldırıyordu sonra arkadaşı alt f4 çekiyordu fotoğrafda çıkmamak için :) Bunlar böyle bi düzenbazlar :) Eö sunucusunda bir kaç tane daha böyle çocuk var bitmez bunlar :) Eline sağlık güzel bir vs olmuş
Kullanıcı avatarı
XCEZAX
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen XCEZAX »

Emrah suç sende çoluk çocukla vs atılır mı ? :) Ayrıca bunların İKV Facebook sayfalarında dolaşan bi sürü fotoları var onu bunu dolandırıp milletin tılsımlarını götürdüklerine dair :) sorsanda bunlar emekci,kral.Bunlar vs atmayımı bilir anca holde 3 4 kişi dolaşıp ufacık alanda Irk kesmeye çalışan tek adamlara dalarlar.
Ağa babanız kim lan sizin :) :)
XXCEZAXX
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Bu sunucuda hala iddialı kimseler kaldı mı?