herşey bitti veletlerle ugraşıyorum.

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
AnTePLiKiNG
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: H I T

herşey bitti veletlerle ugraşıyorum.

Mesaj gönderen AnTePLiKiNG »

iyi günler oyunda millete beni kefil gösterip akçe satışına kalkan milletten para isteyen kişi meydana çıktıktan sonra küfürle ugraşmaya başladım milletten parayı çalan beni kefil gösteren karakter DaDaOqLU dur bi geregi yapılmalı küfürle ugraşıcak vaktim yok.

[İçerik Düzenlendi.]
En son KRABBY tarafından 05 Şub 2014 10:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: Küfür içerikli resim kaldırıldı.
AnTePLiKiNG
IIAnTePLıKıNGII
IIAnTePLiKiNGII
KRABBY
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
İletişim:

Re: herşey bitti veletlerle ugraşıyorum.

Mesaj gönderen KRABBY »

Merhaba;

Bu tür durumlarda küfür içerikli yazıya sağ tıklayarak şikayet edebilir küfür eden şahsın ceza almasını sağlayabilirsiniz.Forumda küfür içerikli resim paylaşımı yasak olduğu için resminiz kaldırıldı.

İyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
AnTePLiKiNG
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

resmi kaldırmayında görsünler ben bunlarla mı ugraşıcam ettirmeyin adamlara küfrü o zaman niye kaldırıyosunuz oyuna alın 15 yaşında çocuk bizde ugraşalım o zaman ?
[İçerik düzenlendi]
En son KRABBY tarafından 05 Şub 2014 10:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: Küfür içerikli resim kaldırıldı.
AnTePLiKiNG
IIAnTePLıKıNGII
IIAnTePLiKiNGII
Kullanıcı avatarı
AnTePLiKiNG
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

benim resimleri kaldırmakla ugraşıcağınza gidip oyundaki kişiye ceza verseniz daha mantıklı olmazmı ? o kadar yetkiniz sadece resim kaldırmaksa bi gücünüz yok demektir.

[İçerik düzenlendi]

Küfür içerikli resimler kaldırıldı.Tekrarı halinde moderasyon uygulanacaktır.
En son KRABBY tarafından 05 Şub 2014 11:17 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: Küfür içerikli resimler kaldırıldı.
AnTePLiKiNG
IIAnTePLıKıNGII
IIAnTePLiKiNGII
Kullanıcı avatarı
zabat07
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Pressaltfdört

Mesaj gönderen zabat07 »

Üyelik alımları çok kolay olduğu için 1 level çharlarla uğraşıyoruz arkadaşımız haklı bir çözüm gerek. :?:
Resim
ResimResim
Resim
ReHaBeT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Yin V Yang

Mesaj gönderen ReHaBeT »

AnTePLiKiNG yazdı:resmi kaldırmayında görsünler ben bunlarla mı ugraşıcam ettirmeyin adamlara küfrü o zaman niye kaldırıyosunuz oyuna alın 15 yaşında çocuk bizde ugraşalım o zaman ?[/color]
Kendisi emekli memur 15 yaşında çocukları almayın diyor işin ilginç yanı Konu başlığı Veletlerle uğraşıyorum Konu içeriği ise ayrı bi komedi uğraşacak vakti yok. peki ya senin gibi olmadık yalanları ortaya kusanlara ne yapmalı ? Amaçsız, embesilce, tatava yapan gereksizlerle ( ŞEKİL A =AnTePLiKiNG ) uğraşmak inan daha sıkıcı.Yanına 3-5 eleman (Şıracı) alıp ona buna dil uzatmak, olmamışları olmuş gibi göstermek daha mı gösterişli ve namüsait ?
Unutma Armut'un olgunu tatlıdır henüz toysun.[/i]
Kullanıcı avatarı
Aeoroea
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia !

Mesaj gönderen Aeoroea »

ReHaBeT yazdı:
AnTePLiKiNG yazdı:resmi kaldırmayında görsünler ben bunlarla mı ugraşıcam ettirmeyin adamlara küfrü o zaman niye kaldırıyosunuz oyuna alın 15 yaşında çocuk bizde ugraşalım o zaman ?[/color]
Kendisi emekli memur 15 yaşında çocukları almayın diyor işin ilginç yanı Konu başlığı Veletlerle uğraşıyorum Konu içeriği ise ayrı bi komedi uğraşacak vakti yok. peki ya senin gibi olmadık yalanları ortaya kusanlara ne yapmalı ? Amaçsız, embesilce, tatava yapan gereksizlerle ( ŞEKİL A =AnTePLiKiNG ) uğraşmak inan daha sıkıcı.Yanına 3-5 eleman (Şıracı) alıp ona buna dil uzatmak, olmamışları olmuş gibi göstermek daha mı gösterişli ve namüsait ?
Unutma Armut'un olgunu tatlıdır henüz toysun.[/i]

../Katıl
Resim

Eminönü
FelicitaNascosta '