Karakteriniz Bir Yönetici Tarafından Susturulmuştur Cezası

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kilitli
turksswar1
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Karakteriniz Bir Yönetici Tarafından Susturulmuştur Cezası

Mesaj gönderen turksswar1 »

Arkadaşlar 10.12.2009 saat 01.54 te (Karakteriniz bir yönetici tarafından susturulmuştur!)diye hiç bir yere yazı mesaj atamıyorum...Oyun ne herhangi bir kullanıcıyla kavga,küfürlü konuşma ettim neden başka birşey ama bi yönetici bana böyle bi ceza vermiş bu tür cezalar neden verilir.Ceza itiraz mail attım mesajı yanıtlamak için benim gönderdiğim mailin aynısını yanıtlamam istendi yanıtladım onun haricinde bişi gelmedi ve hiç kimse ile konuşamıyorum...Acil yardı medin lütfen
Kullanıcı avatarı
SirKots
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Re: Karakteriniz Bir Yönetici Tarafından Susturulmuştur Cezası

Mesaj gönderen SirKots »

Merhaba

Şikayet etme yöntemini kolaylaştırmak için oyuna eklenen şikayet et butonu sayesinde o anki şikayet eden ve şikayet edilenlerin sohbetleri yetkililere gitmektedir . Elbette ki sizinde bir yanlışınız olmuştur ki yetkili kişiler bu mesajlarınızı okuyup gerekli cezayı vermiştir. Ceza süreniz oyunu oynamak için giriş yaptığınız mail adresinize otomatik olarak yollanmıştır .
Dostlarınız bile olsa aranızdaki şakalaşmaları şikayet edenler olabiliyor. Artık daha tedbirli olmak gerek.
Sirkots
turksswar1
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Karakteriniz Bir Yönetici Tarafından Susturulmuştur Cezası

Mesaj gönderen turksswar1 »

İyide had ibeni şikayet etti birisi neysede bana ceza ile ilgili mail gelmedi ben sadece mail gönderdim ceza süresi kaç gündür ne yazaman yazabilirim...
Kilitli