Arkadaşlar bu iş size bağlı

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
EagLee
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Arkadaşlar bu iş size bağlı

Mesaj gönderen EagLee »

Öncellikle herkese Selamın Aleyküm diyerek sözlerime başlamak istiyorum beta dönmelerinden beri ikv ile aramda hep bir duygusal bağ olup zaman zaman oyunu bırakıp zaman zaman oyuna tekrar başladığım olmuştum ama oyunu en son bırakalı 3 sene belki daha fazla bir süre geçmiştir tam emin değilim daha önceden kuklacı'da oynuyordum kuklacıya girdiğimde orda hayat bitmiş eminönünde ortam nasıl eski tad varmı 2 karakteri eminönüne aktarmam bana kaç tl'Ye patlar gibi sorularımı cevaplarsanız sevinirim arkadaşlar :))
Kullanıcı avatarı
emrah1
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Arkadaşlar bu iş size bağlı

Mesaj gönderen emrah1 »

x2 5500 alır aktarırsın kardeşim Buda sana 100 tl ye patlar :D
Kullanıcı avatarı
YankeeGoHome
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Exile

Mesaj gönderen YankeeGoHome »

Merhabalar ,

Eminönü benim gözlemlerime göre diğer sunucular arasında en aktif olan sunucu . Gerek savaş yönünden gerek para kasma gerekse bölge atmak yönünden benim açımdan yeterince zevk veriyor diyebilirim ve tek bir klan değil iki klanda aktif . Ücrete gelirsek hesabınıza daha önce isim değiştirme ürünü aldıysanız karakter başı 3000 akçe , isim değiştirme ürünü almadıysanız 5000 akçe . Bu durum şunu gösteriyor isim değiştirme ürünü almışsanız önceden hesabınıza 60 tl ye almadıysanız 100 tl ye mal olucaktır . İndirim kodunuz varsa fiyatı düşer . Bu arada hat üzerinden alıcaksanız sanırım toplamda bi 10 tl de operatör ücreti ödüceksiniz .

İyi Forumlar .
Kullanıcı avatarı
EagLee
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen EagLee »

Evet yeni paketle toplamda 70 tlye aktarıyorum karakterlei fakat kararsızım dönsemmi dömesem mi çalısıyoruz haliyle pek bir vakit ayıramıyoruz ama içimde var kafa dağıtmak adına güzel dostluklar kurmak adına bilemiyorum neyse bilgiler için teşekkür ederim ...
Kullanıcı avatarı
TheCataLyTs
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Gülümse

Mesaj gönderen TheCataLyTs »

Merhaba arkadaşım, eğer kafa dagıtmak amacıyla oyuna dönmeyi düşünüyorsan sana tavsiyem oynamayı en çok sevdiğin karakteri aktar, zamanla işlerini oyun parasıylada cözebilirsin
ResimResimResimResim