AhiEvran ile buluşma (Düzenlenmiş Hali)

Anka sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü

AhiEvran ile buluşma (Düzenlenmiş Hali)

Mesaj gönderen therose »

Sunucumuzun sorunlarını dinlemek için gelen AhiEvran'a müteşekkiriz.

İsimleri belli etmek istemediğimizden dolayı görüntüdeki isimler kaldırılmıştır.

Güzel anılar;

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: So Real

Re: AhiEvran ile buluşma (Düzenlenmiş Hali)

Mesaj gönderen LethieN »

Fotoğraflar, ve üslubun ile AhiEvran'nın size özel bir buluşma yapmış gibi forumda algı yaratmaya çalışmışsın ama yapma! Dürüst olmanı tavsiye ederim. Eminönü sunucusuna ait anıları, hatıraları yine yeniden Eminönü Sunucusu, Genel Sohbet kanalından paylaşımlarını yapabilirsin. Anka sunucusu değil. :grin:

Oyuncuların fotoğraf isteklerine Game master/ler kayıtsız kalmıyor. Tesadüfen bende oradaydım. AhiEvran'da sizin isteğinize kayıtsız kalmadı. Bir atasözümüzü, şuraya bırakıyorum.

Yalancının mumu yatsıya kadar yanar...

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen therose »

LethieN yazdı: 20 Eyl 2019 19:29 Fotoğraflar, ve üslubun ile AhiEvran'nın size özel bir buluşma yapmış gibi forumda algı yaratmaya çalışmışsın ama yapma! Dürüst olmanı tavsiye ederim. Eminönü sunucusuna ait anıları, hatıraları yine yeniden Eminönü Sunucusu, Genel Sohbet kanalından paylaşımlarını yapabilirsin. Anka sunucusu değil. :grin:

Oyuncuların fotoğraf isteklerine Game master/ler kayıtsız kalmıyor. Tesadüfen bende oradaydım. AhiEvran'da sizin isteğinize kayıtsız kalmadı. Bir atasözümüzü, şuraya bırakıyorum.

Daha yeni gördüm, bildirim garip bir şekilde yeni geldi. Gerçi oyunda onca sorun varken burada sorun olmaması şaşırtıcı olurdu.
Evet güzel arkadaşım güzel yazına yanıt vermek istedim. Sadece yorum yapmak için yorum yaptığın o kadar aşikar ki...

Arkadaşım o zamanlar bulunduğumuz sunucuda oynayan oyuncular bizlerdik ve fazla kişi yoktu. Ve o sıra oyunda olduğum bir sırada kendisinin geldiğini gördük bazı kişiler bir takım diyaloglar ve gerginlik yarattı ve sonrasında adaya geçtik.

Zaten ben çağırmadım, gelin demedim buyurun demedim ve kimse de böyle bir şey iddia etmedi neyin davasını güttüğünü anlayamadım.

O sırada görüntüler alıp bunu forumda paylaşmak istedim (Anı olarak kalsın böyle gün bir bildirim gelir yada geçmişe bakar görürüz diye). Ben nereden bileyim her gördüğüne yorum yazma gereği duyan olayları saptıran insanların olduğunu. Düşüncelerin hoşuma gitmedi her insan diğerleri gibi değildir.

Bende size güzel bir atasözü bırakmak yerine herkese karşı ön yargılı olmamanız konusunda bir hatırlatma yapayım.

Sağlıcakla kalın.
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Luxury Exclusive

Mesaj gönderen ECHO »

Güzel bir buluşma olmuş ayrıca hepinizin üstü de kıyak görünüyor :relaxed: ws de o kadar iyi misiniz peki meraktan soruyorum sadece yanlış anlaşılma olmasın..
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Jimyosef
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Jimyosef »

Ne zaman oldu bu yılbaşındamı ?
Kullanıcı avatarı
CaNBeY
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen CaNBeY »

LethieN yazdı: 20 Eyl 2019 19:29 Fotoğraflar, ve üslubun ile AhiEvran'nın size özel bir buluşma yapmış gibi forumda algı yaratmaya çalışmışsın ama yapma! Dürüst olmanı tavsiye ederim. Eminönü sunucusuna ait anıları, hatıraları yine yeniden Eminönü Sunucusu, Genel Sohbet kanalından paylaşımlarını yapabilirsin. Anka sunucusu değil. :grin:

😂