PreNsx Lonca Üye Alımlar

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
JoeyJordison
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
İletişim:

Re: PreNsx Lonca Üye Alımlar

Mesaj gönderen JoeyJordison »

XxTayfunxX yazdı:
ROckStarGAMES yazdı:
THEghost yazdı:Ya arkadasım bu bos ıslere kafanı yorma sen..sen dedıgın olayı yap bız senın yalancı oldugunu ıftıra attıgını her sekılde yıne yıne kanıtlarız okı onun ıcın sen daha once de dedıgım gıbı don oyununu oyna bu bos ıslere derın mevzular gırme okı...Sımdı aklında gecıordur nası yapacaksınız dıye..Orasıda bıze kalsın..Kalsın kı farkımız olsun..Bu arada kendı soledıgıne bu kadar guvenıyorsan yap gorelım ama rezıl olmayıda goze al sana tavsıyem okı ....
tamam bölgeye galatarasayfc yi nasıl bilirsiniz de klana bakalım :)
dostum bırak kendılerı guvenılır goruyosa aLsınLar bıze gıren cıkan yok oLan onLara oLacak :D
Sana ne oluyor??? Hem beni hırsız gören bi sen varsin bide hayatabakış 2nizinde kanıtı yok adama soruyom kimden bişe çaldım bilmiyorum mumyanın laneti öle diyor dio o adam yalan sölemez diyor :)) hahahah gülüyorum diyosunya hani girmiyodun çara bu kastettiklerim 3-4 ay önceki olaylar diyon beni lodos sancaktan yer6 tına kovalamışın ben hiç arz olmadım kendim arz asla olmam senide arz görmedim :))) sana acıyorum çamur at izi kalsın bi amele bu adam hırsız der diğerleri hemen inanır aktarım hırsızıymışım bide şuana kadar aktarım yaptıgım çarlardan bitek servet abinin itemlerini yanlışlıkla 22 lvl bi savaşçıya verdim ama asla o ızdırapla yaşayamam gittim yançara girdim itemleri sattım o adamdan geri aldım
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ROckStarGAMES
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ROckStarGAMES »

Akıllı kabadayı modu diye birşey var :) He bide sana aktarım hırsızı diye bir şey dedimmi ? Niye hemen üstüne alındın :) Ben çarlara halan daha girmiyorum ikv artık benim için bitti korkma bi daha seni kesicek ben yokum ama forumda rahat bırakmıcak ben varım ;)
Kullanıcı avatarı
JoeyJordison
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

ROckStarGAMES yazdı:Akıllı kabadayı modu diye birşey var :) He bide sana aktarım hırsızı diye bir şey dedimmi ? Niye hemen üstüne alındın :) Ben çarlara halan daha girmiyorum ikv artık benim için bitti korkma bi daha seni kesicek ben yokum ama forumda rahat bırakmıcak ben varım ;)

hadi abisi yaylan ben kabaya geçiyomuşum hahahahaahahahahahahhaahhaahah ben savaşçımla 39 lvlle kadarken 1 kere geçtiysem geçtim bidahada asla geçmedim hep büyümlee geçiyom diyor seni kescem gel hadi kabada görürsen kesersin hadi 2 le
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ROckStarGAMES
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ROckStarGAMES »

JoeyJordison yazdı:
ROckStarGAMES yazdı:Akıllı kabadayı modu diye birşey var :) He bide sana aktarım hırsızı diye bir şey dedimmi ? Niye hemen üstüne alındın :) Ben çarlara halan daha girmiyorum ikv artık benim için bitti korkma bi daha seni kesicek ben yokum ama forumda rahat bırakmıcak ben varım ;)

hadi abisi yaylan ben kabaya geçiyomuşum hahahahaahahahahahahhaahhaahah ben savaşçımla 39 lvlle kadarken 1 kere geçtiysem geçtim bidahada asla geçmedim hep büyümlee geçiyom diyor seni kescem gel hadi kabada görürsen kesersin hadi 2 le
kapak olunca zeytinyağ gibi üste çıkarsın devam et 44 levelde seni bilmeyen yok banka yanı hep kabadasın sussun :)
Kullanıcı avatarı
JoeyJordison
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

ROckStarGAMES yazdı:
JoeyJordison yazdı:

kapak olunca zeytinyağ gibi üste çıkarsın devam et 44 levelde seni bilmeyen yok banka yanı hep kabadasın sussun :)

=))) yalanın ortaya çıktı ben oyuna tekrardan başlayalı 5.5 ay oldu ondan önce 3 ay oyunu bırakmıştım 49 lvl yaptım bıraktım 3 ay sora tekrar başladım aynı çardan hadi dewam et
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

PreNsxTheGhost (yanlış hatırlamıyorsam ismi Anıl idi) en son havuza gidiyorum gidip tsden ayrılmıştı ve ondan sonra da hiç bir yerde göremedim onu.Öldü mü kaldı mı tanıyan bilen birileri var mı?
JazzBats
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: xDxDxD

Mesaj gönderen JazzBats »

vay be postta ki joey jordison benim :D ne ergenmişim o zamanlar kaç yıl geçmiş üstünden oyunu yıllardır oynamıyorum foruma gireyim dedim ve bu konuyla karşılaştım ne günlermiş :D hırsızlıkla suçlanmamı bile hatırlıyorum şimdi ki aklım olsa kendimi daha iyi bi şekilde savunabilirdim ama şimdi mesajlarımı okuyunca ben bile kendimi acaba hırsızlık felan mı yaptım dedim çünkü hiç mantıklı bişey yazmamışım ergenlikten :D ama kendimi iyi biliyordum o zamanlar hırsızlık yapmadığımı vs. bana o günlerde güvenen PreNsx loncasına teşekkür ediyorum
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

JazzBats yazdı: 29 Ağu 2017 20:58 vay be postta ki joey jordison benim :D ne ergenmişim o zamanlar kaç yıl geçmiş üstünden oyunu yıllardır oynamıyorum foruma gireyim dedim ve bu konuyla karşılaştım ne günlermiş :D hırsızlıkla suçlanmamı bile hatırlıyorum şimdi ki aklım olsa kendimi daha iyi bi şekilde savunabilirdim ama şimdi mesajlarımı okuyunca ben bile kendimi acaba hırsızlık felan mı yaptım dedim çünkü hiç mantıklı bişey yazmamışım ergenlikten :D ama kendimi iyi biliyordum o zamanlar hırsızlık yapmadığımı vs. bana o günlerde güvenen PreNsx loncasına teşekkür ediyorum
Ooooo Hasan :grinning:
JazzBats
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: xDxDxD

Mesaj gönderen JazzBats »

CHAPPIE yazdı: 29 Ağu 2017 21:06
JazzBats yazdı: 29 Ağu 2017 20:58 vay be postta ki joey jordison benim :D ne ergenmişim o zamanlar kaç yıl geçmiş üstünden oyunu yıllardır oynamıyorum foruma gireyim dedim ve bu konuyla karşılaştım ne günlermiş :D hırsızlıkla suçlanmamı bile hatırlıyorum şimdi ki aklım olsa kendimi daha iyi bi şekilde savunabilirdim ama şimdi mesajlarımı okuyunca ben bile kendimi acaba hırsızlık felan mı yaptım dedim çünkü hiç mantıklı bişey yazmamışım ergenlikten :D ama kendimi iyi biliyordum o zamanlar hırsızlık yapmadığımı vs. bana o günlerde güvenen PreNsx loncasına teşekkür ediyorum
Ooooo Hasan :grinning:
tanıyamadım sen kimsin :D