Oyuna geri dönüş..

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Empatie
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Yolculuk
İletişim:

Oyuna geri dönüş..

Mesaj gönderen Empatie »

Herkese selamlar, iyi bayramlar...
Oyuna başladığımda 11-12 yaşlarındaydım. Çocukluğum bu oyunla geçti diyebilirim. O zamandan beri gerek sunucu olsun gerek tanıdığım çevre olsun çok değişti. Beyazköşk sunucusunda başlayan maceram en sonunda Sancak sunucusunda sonlandı. 2014-2015 yılları içerisinde oyuna ara vermiştim. O eski 29 lvl sınırı olan zamanları, arz ve lodosların dost oldukları zamanları, o zamanki muhabbetleri çok özlüyorum. Hala o zamanlardan tanışıp da görüştüğüm arkadaşlarım var. Bu benim için bir oyundan biraz daha öteye geçmişti çünkü gerçekten kaybetmek istemeyeceğim insanlar kazandırdı bana. Tabi ki düşmanlarım da oldu, ama artık geçmişi bir kenara bırakmanın vakti geldi. İstanbul Kıyamet Vakti'nde asla o eski dostluklar, o eski sıcak ortam olmayacak. Bunu biliyorum ve bu konuda çok üzülüyorum. Ama biz, bana bu oyunun kazandırdığı arkadaşlarla, kardeşlerle, genişleme paketi duyurusunun yayınlanması haberinin verdiği heyecanla, oyuna geri dönme kararı aldık.

Eski dostlarımızdan oyuna devam eden varsa hepsine selam olsun. Eski düşmanlarımızdan oyuna devam eden varsa, biz barış için burdayız ama asla beyaz bayrak asmayız. Hepinize keyifli oyunlar diliyorum..
IIHeRaII - HorseSteal - Persie - IIDarKII - ByDIRECT - IxeReSBoSsxI
Furkan "IBayBarlasI" Barlas

İKV Discord Kanalı : https://discord.gg/8W5QmFU

Resim