SANCA'ĞIN ONLİNE EN'ENLERİ..

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
SeRRuHHx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Keep Under Control

SANCA'ĞIN ONLİNE EN'ENLERİ..

Mesaj gönderen SeRRuHHx »

SUNUCUDA EN İYİ BÜYÜCÜ :
SUNUCUDA EN İYİ SAVAŞÇI :
SUNUCUDA EN İYİ ŞİFACI :
SUNUCUNUN EN İYİSİ :

arkadaşlar herkes polemik yaratmadan güzel bi şekilde görüşlerini ve nedenlerini ifade ederse sevinirim
GBT GÜNCELLEME BEKLİYEN TAYFA
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Re: SANCA'ĞIN ONLİNE EN'ENLERİ..

Mesaj gönderen SeRRuh »

Heh bi sahte forum hesabı eksikti. Farkında mısın bilmiyorum lakin SeRRuh şahsıma ait bir nick ve herhangi bir ünlü,kurum,şirket veya marka ismi değil. (şimdilik) Yani tesadüf olması veya bilindik bir markayı senin de beğenir olman ile alakalı olamaz. Şimdi sebebini mantıklı şekilde açıklayıp hesabı kapatmanı rica edeceğim.
SeRRuHHx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Keep Under Control

Mesaj gönderen SeRRuHHx »

SeRRuh yazdı:Heh bi sahte forum hesabı eksikti. Farkında mısın bilmiyorum lakin SeRRuh şahsıma ait bir nick ve herhangi bir ünlü,kurum,şirket veya marka ismi değil. (şimdilik) Yani tesadüf olması veya bilindik bir markayı senin de beğenir olman ile alakalı olamaz. Şimdi sebebini mantıklı şekilde açıklayıp hesabı kapatmanı rica edeceğim.

ULA BU BNİM İSMİM SANCAKLTA OYUNUYORDUM ESKİDEN YAKLAŞIK 7 SENE ÖNCE OYUNU BIRAKTIM SADECE FORUMA BAKNDIM SENİN İSMİN NERDEN OLUYOR KİMLİK GÖSTER MADEM
GBT GÜNCELLEME BEKLİYEN TAYFA
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

7 yıl önce eminim sen portakalda vitamindin. Özelden ettiğin hakaretlere ve saygınbey diye hedef göstermene bakılırsa onursuz ve şeref yoksunu olduğunu anlamak zor olmuyor. Konu içeriğine de baktığımda benim hırslı yanımı taklit ediyorsun. Bu bir yandan eskiyi anımsattığı için hoşuma gitse de taklit isim kullananlardan her daim nefret etmişimdir. Senin gibi sefiller ancak başkalarının başarılarıyla yetinir. Keza başarı için zeka gerekir, o da senin gibilerinde bulunmaz. Şimdi o hesabı kapat ve bir daha böyle terbiyesizliklere yeltenme o küçük kafan umarım algılamıştır demek istediğimi!