Sağ örste xenotim kasmak.(Sancak halkına kıyağım olsun.)

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Üstadlar

Sağ örste xenotim kasmak.(Sancak halkına kıyağım olsun.)

Mesaj gönderen vahdet »

Tılsım üretmek isteyen fakat param yok diyen arkadaşlar; Size güzel takikler vererek tılsım üretmenize yardımcı olacağım.

Vereceğim bu para kasma yöntemi ile kolayca para kasarak tılsım üretebileceksiniz. Y2 veya M1 tılsımınızın olması gerekmiyor.Hatta hiçbir tılsımınızın olması gerekmiyor. Benim sizden tek isteğim ise şu gariban abinize dua etmeniz.

Gerekli olan karakter özelliklerini yazayım:
:arrow: 1___1500 veya üzeri hs'li büyücünüz olmalı.(Daha düşük hs ile zorlanırsınız.)
:arrow: 2___Meditasyonun 1 puan olması gerekiyor.(2 dakika süre tutabilmek için.)
:arrow: 3___ Tesla gözcünüzün olması gerekiyor.Ona da 1 puan yeterli. Sadece bu kadar.

Fraps programını indirdim ve yakında videoda çekecem.Resimli anlatım mevcut fakat video daha anlaşılır olacagı için video çekmeyi düşünüyorum. Benimle irtibata geçmek isteyene özelden mesaj bırakabilir yada bu konudan.

part1

http://www.youtube.com/watch?v=yKJebA9fnRw

part2

http://www.youtube.com/watch?v=hlNNFGe5 ... e=youtu.be

Sıraya dizilmiş halde 8 slot kesimi.

http://www.youtube.com/watch?v=Ie7y6TxmP8o
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Re: Sağ örste xenotim kasmak.(Sancak halkına kıyağım olsun.)

Mesaj gönderen vahdet »

Part_1 ' deki videonun sonunda kutup açıp alt f4 çekerek kaçtım. Eğer kp'niz yeterli ise alt f4 çekmek yerine donduran öldükten sonra (2 kılıcı olan bayan suikastçi) savas 3'e de kaçabilirsiniz. Ben alt f4 çekerek kaçmayı tercih ettim. Kp'si az olanlarda olabilir sonuçta.

Alt f4 çektiğimden dolayı video bölündü ve 2. partı çekmek zorunda kaldım.

Yine aynı şekilde sol taraftakı donduranı öldürerek de sol tarafı sıraya dizebilirsiniz. Kapı tarafındaki donduran slotun yeri sol ön taraftır.

Solu da kestikten sonra hemen geriye geliniz ve -10-15sn arası belirttiğim yere gözcüyü koyarak donduranın canlanmasını bekleyiniz.

Böyle böyle devam ediniz.

Slotları kendinize sakın değirmeyin. Eğer kanatma yerseniz bütün sistem bozulur ve tekrar başa part_1 e dönersiniz slotları sıraya dizmek için.

İşinizi garantiye almak için sağ örse şifacı park edebilirsiniz.Öldüğünüz zaman kendinizi kaldırırsınız.
Sandboxie yüklü ise hemen kaldırırsınız kendinizi. Hatta pcniz hızlı ise 2 ikv açarak birisi şifa birisi büyücü olacak şekilde sağ örste kasarsınız.

sandboxie programı yoksa çift oturum açarak diğer oturumdan şifacınıza girersiniz ve kendinizi kaldırırsınız.

Sandboxie programı yoksa kanatma yediğiniz anda hemen duvara yanaşın ve bozmaya çalışın kendinizi.(Duvara yanaşmanın sebebi duvarın güvenli olmasıdır. Yoksa tekrar giripte oyuna eger donduran canlanmışsa donarak ölürsünüz.) Eğer bozamassanız hemen kutup açıp alt f4 çekerek kaçınız.

Bu şekilde ölmemiş veyahut ölsenizde tekrar canlanmış olursunuz. Vakit kazanmış olursunuz. Diyelim gece oynuyorsunuz ve öldünüz başta canlandınız. O vakitte saate giden kimse olmayabilir ve carınızı sag orse goturemeyebilirsiniz.
1 saatiniz boş durmakla gecebilir. O boş vakitte kim bilir oynasanız xenotımler düşecek yani kardeşim.
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Re: Sağ örste xenotim kasmak.(Sancak halkına kıyağım olsun.)

Mesaj gönderen vahdet »

Yoğun istek üzerine Sağ örste xenotim kasma ile ilgili yeni bir video geliyor. Bu video için bayağı uğraştım. Video üzerine gerekli açıklamaları yazdım. Elimden geldiğince net ve kolay anlaşılır olmasına dikkat ettim.

Arkadaşlar yeni bir video hazırladım. Yeni Video'ya buradan ulaşabilirsiniz.(Açılan sayfadaki 5. ileti.). Bu arada günlüğümü de okuyabilirsiniz.

Anlamadığınız hususlar olursa buradanyazabilirsiniz