OkO Karşılaşmaları!

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
oOoTeBeSSuMoOo
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak

Re: OkO Karşılaşmaları!

Mesaj gönderen oOoTeBeSSuMoOo »

5*4

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Atılan ws sonucunda Büyü Bozma II Tılsımı tarafıma verilmemiştir.
SmirnoffVODKA
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos
Lonca: Prisoner Of Dreams

Mesaj gönderen SmirnoffVODKA »

Öncelikle ilk attığımız 3 / 1 lik ws nin parasını aldın onun fotosunu atıp reklam yapmana gerek yok 2.cisi ben ws yi 3 el sanyodum 3/1 kazandım 2 dkka ne kıvırsam diye düşündünüz ve bana dediniz ki 5 el olcak bu ws bende ne yapim paramı vermicektiniz devam edim dedim 3 /1 öndeyim ya neyse şans sizden yana oldu bu sunucuya yeni geldim geldiğim sunuculara sorun birisinin parasını tılsımını çaldımmı . mrdexter lada ws attım yenilince paramı verdim ama sen uyanıklık yapmaya kalktığın için yok sana para mara 5 el dedine dair kanıtım var diyosun bana attığın fotoda onayım yok dur bana attığın fotoyuda atayım
SmirnoffVODKA
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Klana yazmaya devam ederek sadece kendini rezil edersin bu ws den sonra tekrar ws dedim kabul etmedin neymiş tılsımını vermemişim siz o küçücük beyninizle milleti kandırmaya çalışırsanız hep aşalanan siz olursunuz tıpkı geçen günlerdeki gibi .
Kullanıcı avatarı
oOoTeBeSSuMoOo
İskele Babası
İskele Babası

Bazı arkadaşlara özgüven gelmiş ve yazmaya karar vermişler. Öncelikle eğer ws 3el ise 3 el de durur paranı istersin Sen kendin "5 te biter arkadaş, Alan kazansın" gibi ifadeler kullanıp üstüne böyle bir cevap yazması gerçekten gülünç bir durum ;) Bunları skyptede konuştun açıklama yaptın ama insanlar kimin ne kadar haklı ne kadar haksız olduğunuda düşünebiliyor. Öncekikle şöyle bir söz daha vardır "Yenilen pehlivan güreşe doymaz." Sen yenilmiş, üstelik ben 5 olduğunu bilmiyorum diye kıvırmış biri olarak hala daha bu konunun altında yorumların yasak olduğunu bile bile buraya yazmanda sanırım Suçluluk Psikolojisi.
Bu sunucuda yeniyim diyorsun, benimde bu sunucuda yaklaşık 3 senelik bir geçmişim var paramı vermiyecektiniz diye bir olay düşünülemez bile. Klandan adımı yazman bile bunu öğrenmene yeterli olacakken kıvırmak için bunu beklemende komik. :)
SmirnoffVODKA yazdı:bu ws den sonra tekrar ws dedim kabul etmedin neymiş tılsımını vermemişim siz o küçücük beyninizle milleti kandırmaya çalışırsanız hep aşalanan siz olursunuz tıpkı geçen günlerdeki gibi .

Seninle 2 kez ws attım diye sürekli atmak zorunda değilim, bir diğeri ise attığımız wsde karakter yapını ve nasıl 360derece dönülür bunu ispatladığın için gerek duymadım diyelim.
Oyunda Klandan Bölgeden sana hırsızdır yazmıyorsam bir Büyü Bozma II Tılsımına tenezzül etmediğimdendir. Demek ki senin değerinde Büyü Bozma II kadarmış. :D Gerekli her fotoğrafın burda olduğunu düşünüyorum. Konunun kuralı gereği tartışma içerikli söylemlerini burda değil gerek oyunda gerek skypte görmek isterim.
İyi forumlar :)
SmirnoffVODKA
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Madem o kadar güvenyosun kendine arkadaşlarına çarıma geçermisin gibi cümleler neden kullanyosun kendin atamıyomusun ws yi dediğim gibi bb 2 için ağladığınıda gördük skypede tenezzül etmemişsin benden tılsım istediğin günlerde oldu unutma bu oyunun kralı benim . bb 2 o kadar istiyosan gelip atarsın ws ni tekrar
SmirnoffVODKA
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Oyundaki servetim kimsede yoktur belki bb 2 için mi kıvırcam beyazköşkteki teşkilattaki kasa çarların fotosunu atsam zaten seni susturmaya yeter ayık ol ;)
SmirnoffVODKA
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Senin neden bu kadar ağladığını tüm sunucu bilyo :) klana yazmaya devam
Kullanıcı avatarı
oOoTeBeSSuMoOo
İskele Babası
İskele Babası

Yazdıklarının hepsi kaldırılacak istiyorum ki biraz beynini kullanıp bu konuda daha fazla yazmaman. Reklam yapmana gerek yok demişsin bana bu Konun açılmasının amacını söyler misin?
LatveriA yazdı:
Resim

Neferler!

Saklı türlerle olan mücadele bir yana, insanın insanla olan mücadelesinde ustalığını konuşturan her nefer şanını, zaferini bütün İstanbul'a duyurmalı!

Meydan okuduğunuz düşmanlarınızı nasıl alt ettiğinizi resmedin; bizlerle, tüm oyuncularla paylaşın ve zaferleriniz nam salsın!
[/color]

Resim
  • Meydan okuduğunuz, VS teklifinde bulunduğunuz oyuncularla yaptığınız mücadeleleri ekran görüntüsü veya video ile paylaşabilirsiniz.
  • Klan savaşları içeren paylaşımlar dahil edilmeyecektir.
  • Tartışmaya sebep olabilecek içerikte paylaşım ve yorumlar yapılmasına izin verilmeyecektir.
  • Kişi veya kişileri karalama, küçük düşürücü ve hakaret içerikli söylemlerde bulunmak yasaktır.
Sana hakaret etmek dahi istemiyorum ama gerçekten birazcık zekan olsa, gerizekalılık seviyesine yükseliceksin :) Servet felan demedim ama sen bir Büyü Bozma 2 tılsımı için bu kadar kıvırıyorsan o servetinde boştur :) Klandan bölgeden istesem her gün sana "Hırsızdır" diye klanı doldururum ama düşündüm ki senin gibi sözünde durmayan bir karaktersiz için tüm playerların Klan Sohbet Ve Bölge Sohbet alanını dolduramam. Hala daha gerekli fotoğraf isteyen arkadaşlar bana özel mesaj olarak ulaşabilirler.
İyi forumlar :D
SmirnoffVODKA
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Hakaret dahi etmek istemiyomuş arkadaşımız o kadar terbiyeliki :) Senin ne tür bi yaratık oldunu sonunda loncada anladı sana tekmeyi koydu hadi eyw
Kullanıcı avatarı
oOoTeBeSSuMoOo
İskele Babası
İskele Babası

SmirnoffVODKA yazdı:Hakaret dahi etmek istemiyomuş arkadaşımız o kadar terbiyeliki :) Senin ne tür bi yaratık oldunu sonunda loncada anladı sana tekmeyi koydu hadi eyw

Madem loncadan neden çıktığımı merak ediyorsun sana burdan açıklayayım Senin gibi bir karaktersizle aynı loncada olmak sadece benim adımı kirletir. Bende buna daha fazla göz yummamak için çıktım. Hı halen daha Lonca tekmeyi koydu demeye devam edersen o kadar beyin yoksunu olduğunu kanıtlarsan attığım linkten Loncada olan çarını seç
:arrow: http://www.istanbuloyun.com/LoncaMainPage.aspx
Linkine tıkla loncadan atılmış mı kendi mi çıkmış gör . :)