&&& GÖKX LERDEN KİMLER VAR &&&

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
edirneli
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Sancak

Re: &&& GÖKX LERDEN KİMLER VAR &&&

Mesaj gönderen edirneli »

vayyyy totoşum benim ;) galiba bu taş bana geldi ;) ama olsun abiler aramıyo diye kardeşlerde aramıyo :D neyse seni gördüğüme sevindim yinede :D özlemişim lennn seni totoş loncaya gelince Gökx oyunu bana sevdiren bi lonca idi dostluk açısından.ama yakında dönüyom oyuna ilk işimde Gökx kurmak senide paspasçı alıcam len söz :D şaka bir yana dediğimde ciddiyim şu an oyun içinde bazı araştırmalarım devam ediyo en kısa zamanda aktif olucam burdan eski arkadaşlara duyrulur :D en yakın zamanda görüşmek dileği ile hoşkalın...
IıISINyORIıI IıIxSİNyORxIıI Gökxsinyor
Kullanıcı avatarı
kokoreckoray
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen kokoreckoray »

GÜZEL GÜNLERDİ BE REİSLER ;)
TEK BİLDİĞİM HİÇ BİR ŞEY BİLMEDİĞİMDİR

GÖKxEmBeRMooN
Doktordoctor
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen Doktordoctor »

yarar yazdı:
edirneli yazdı:vay anıl ;) evet kimse kalmamış doğru ama yinede cvp veren eski arkadaşları görünce sevindim ömer yok piyasada tel nosuda yok bende ulaşırsam ona ............. ;)
Burdayım Burda ama sen unuttun tabi evet GÖK TAKIMI GÜZEL bir loncaydı ama zamanında. Ben bazılarını abim diye kardeşim diye değer verdim ama bazıları kardeşleri ve abileri olarak sadece oyunda görmüş hayat oyundan ibaret değildir.

kalın sağlıcakla...
Bana ulas 8-)
IHeaveNI & IIHeaveNII ®
(GÖKxHaZan) (GÖKxKaTy)
Kullanıcı avatarı
Blood
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Anka
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Blood »

Hepiniz Cansınız Değerlisiniz Benim için ne olursa olsun En yakın zamanda Tekrar birleşmek dileğiyle :)
Fenic35
Ewespeck
Kullanıcı avatarı
edirneli
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Çok az kaldı yakında aktif olucam. Tekrar eski dostlarımla görüşmek dileği ile ;)
Kullanıcı avatarı
daimon
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen daimon »

Selamün aleyküm ..
Ses deneme 1-2-3-4-5 :)
Caner abiiiiii (ulen yazarken bile çok düşündüm , o kadar olmuş oyunu bırakalı :D , alınma abi ;) ), Ömer abii , diğer genç arkadaşlar ve oradan Sinan abiyi de gördüm sankim :) ..
Oyun artık 1 gram ilgimi çekmiyor , arada ne yenilikler gelmiş diye bakınıyorum o kadar. Hoş günlerdi ama çok faydasız geçen günlerde olmadı değil.. Ara ara bakınırım yine buralara hadi Allah'a emanet olsun bakalım :)
>>Gökxdaimon

Ps: Umarım yöneticiler kapatmaz konuyu uzun süreden sonra cevap verildi diye, gerçi eskiden olsa garip garip yöneticiler vardı kapatırlardı , bakalım artık :)
Sancak-AkaDeMisYeN
Anka-KoPCazZ

İlim ilim bilmektir, İlim kendin bilmektir.
Ya sen kendini bilmezsen bu nasıl okumaktır.

Hak yolunda ölmekse kaderim, kaderimin ellerinden öperim.
Kullanıcı avatarı
edirneli
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

bu oyun daha var yani vallahi helal olsuun :D en son 1 yıl olmuştur bakalı heralde tesadüf bakayım dedim daha duruyo helal valla :D ikv zenginmiş demek bu kadar dayandığına göre bravo :D neyse tanıyan herkeze kucak dolusu selamlar
Kullanıcı avatarı
talenss
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen talenss »

edirneli yazdı:bu oyun daha var yani vallahi helal olsuun :D en son 1 yıl olmuştur bakalı heralde tesadüf bakayım dedim daha duruyo helal valla :D ikv zenginmiş demek bu kadar dayandığına göre bravo :D neyse tanıyan herkeze kucak dolusu selamlar

Aleyküm selam.
Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacağız.Onun için sevdiklerimize 'Seni seviyorum.' demekten çekinmeyin
[url=https://resmim.net/preview/U7Dfcg.gif[/url]
Kullanıcı avatarı
Barbarosbrusk
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Barbarosbrusk »

hoş geldın gardaşım
skyteam
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: G K B

Mesaj gönderen skyteam »

Selam olsun abilere arkadaslara . Sırf konuyu gorunce bile ozluyor insan ))Oyunu birakali cook oldu be. Ama unutulmaz gunlerdi. Girmeyecektim oyunu biraktim ama sizleri gördüm baslayacam belkide :D ... ha bu arada GÖKxByBoLD ;))Ömer abiye selam. bide savaşçım vardı da adını ben bile hatirlamadim..

BU loncayla neler yaptik bee. Ilk gbmx biz kestik hatirladigim şeylerden :)) Başlıyosaniz oyuna kacirmam bu Şansı dönerim valla geriye :D