MUHABBETİMİZ DAİM OLSUN....

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Rescuer
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı
Klan: Lodos

Re: MUHABBETİMİZ DAİM OLSUN....

Mesaj gönderen Rescuer »

:relaxed: Mutlu olmaz mı. Tılsım'da oynamak ayrı bir güzel(di). :relaxed:
Resim
Bitmez görünen mücadelede bir adım daha ilerlemek için...
Tılmesa
Kullanıcı avatarı
BilgeTonyukuk
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen BilgeTonyukuk »

Numan gelmiş, hoş gelmiş. Yaşayan birilerini görmek güzel. :relaxed:
Resim
Kullanıcı avatarı
Cesurzade
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen Cesurzade »

Herkese merhabalar. Geçengün İkv yi indirip tekrar kurdum ve tılsım sunucusundan oyuna giriş yaptım.Gördüğüm manzara karşısında gerçekten şok oldum. İnanılır gibi değil ! Bir kişi bile göremedim. Ne olmuş bu oyuna ?
Ne halden ne hale gelmiş, çok üzüldüm gerçekten. Ne günlerdi ne zamanlardı ,sabahlara kadar oyun oynardık sohbet ederdik , ne arkadaşlıklar kurmuştuk ! Sanki herkes sözleşip sunucuyu terk etmiş bir Allahın kulu da mı olmaz ? Ne garip !.
Kullanıcı avatarı
Ender4216
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Raiders of Anatolia

Mesaj gönderen Ender4216 »

Cesurzade yazdı: 04 Ara 2017 22:02 Herkese merhabalar. Geçengün İkv yi indirip tekrar kurdum ve tılsım sunucusundan oyuna giriş yaptım.Gördüğüm manzara karşısında gerçekten şok oldum. İnanılır gibi değil ! Bir kişi bile göremedim. Ne olmuş bu oyuna ?
Ne halden ne hale gelmiş, çok üzüldüm gerçekten. Ne günlerdi ne zamanlardı ,sabahlara kadar oyun oynardık sohbet ederdik , ne arkadaşlıklar kurmuştuk ! Sanki herkes sözleşip sunucuyu terk etmiş bir Allahın kulu da mı olmaz ? Ne garip !.
Selamlar Veli abim, hoş geldin sefalar getirdin. Seni buralarda görmek nasıl güzel hissettirdi anlatamam. Bahsettiğin günler aynen gözümün önünde. Şu an az kalmış da olsak, o sohbet ortamları devam ediyor. Oyunun bir hikmeti herhalde bu kadar güzel insanla tanışmama vesile olması.
Vaktimiz olursa bir sohbet etmek isterim seninle abim. O zamana kadar görüşmek üzere, sağlıcakla kal.
Kardeşin Ender.
Resim
CAPITALIST
VedrosDaryS
Keynes
asim3428
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen asim3428 »

Cesurzade yazdı: 04 Ara 2017 22:02 Herkese merhabalar. Geçengün İkv yi indirip tekrar kurdum ve tılsım sunucusundan oyuna giriş yaptım.Gördüğüm manzara karşısında gerçekten şok oldum. İnanılır gibi değil ! Bir kişi bile göremedim. Ne olmuş bu oyuna ?
Sana da merhaba ağabey,
Maalesef ki Tılsım sunucusu olarak pek fazla kişi kalmadı oyunda kalanlarda hep farklı sunuculara geçti biz bir çekirdek kadro olarak Eminönü sunucusundayız bir kaç gün önce seninde kulağını çınlattık bunun üzerine buraya yazman güzel bir tesadüf olmuş hakkını helal ediver :)
YENİSAHRA
Asım Küçük
Kullanıcı avatarı
Rocnqpung
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Rocnqpung »

BilgeTonyukuk yazdı: 03 Ara 2017 00:38 Numan gelmiş, hoş gelmiş. Yaşayan birilerini görmek güzel. :relaxed:
Hoşbulduk efenim, nasılsınız ? bir karakterimi eminönü sunucusuna aktardım bugün asım ile konuşma fırsatım oldu, iki üç keredir sizin karakterleri görüyordum ama siz misiniz yoksa bir tesadüf başka biri mi karıştırdığımdan yazmaya çekindim. Tılsımdaki ana kadroyu bozmadan eminönüne taşındığınızı duydum, bağların kopmamış olduğunu bilmek beni sevindirdi.
Oyuna bir şans vermeye çalışıyorum diyebilirim kendim için, ama asıl heyecanım geleceği söylenen güncelleme üzerine, belki eski tılsım kadrolarını oyuna tekrar çekerse bir an önce tılsıma dönmeye hazır ve nazırım zira eminönü sunucusu benim ve abdullah abinin gözünde sınıfta kalmış bulunmaktadır. :yum:
TILSIM

KUŞADASI
Ozaxien
Cappadocia

ADAKAÇKINI
xCaraMiOx
ÇAKILTAŞI

xICaraMiOIx (SAKIZADASI)
RATATOUILLE

EMİNÖNÜ

Rocnqpungg

since 2008.
Bunun bir oyun olduğu sevgi ve barış içinde oynandığında daha çok zevkli olacağını unutmamanız dileklerimle.
Kullanıcı avatarı
dreamtr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Tr Army

Mesaj gönderen dreamtr »

Rocnqpung yazdı: 05 Ara 2017 05:39
BilgeTonyukuk yazdı: 03 Ara 2017 00:38 Numan gelmiş, hoş gelmiş. Yaşayan birilerini görmek güzel. :relaxed:
Hoşbulduk efenim, nasılsınız ? bir karakterimi eminönü sunucusuna aktardım bugün asım ile konuşma fırsatım oldu, iki üç keredir sizin karakterleri görüyordum ama siz misiniz yoksa bir tesadüf başka biri mi karıştırdığımdan yazmaya çekindim. Tılsımdaki ana kadroyu bozmadan eminönüne taşındığınızı duydum, bağların kopmamış olduğunu bilmek beni sevindirdi.
Oyuna bir şans vermeye çalışıyorum diyebilirim kendim için, ama asıl heyecanım geleceği söylenen güncelleme üzerine, belki eski tılsım kadrolarını oyuna tekrar çekerse bir an önce tılsıma dönmeye hazır ve nazırım zira eminönü sunucusu benim ve abdullah abinin gözünde sınıfta kalmış bulunmaktadır. :yum:
O İhsanla Asımı bir yakalarsam eminönünde bütün ezikligimle kesecem isterlerse el kaldırsınlar yeterki Çarın içindekilerin Asımla İhsan oldugunu bilem :D
Şaka bir yana da nasılsınız dostlar iyisinizdir umarım bir arkadas bir vesile ile skypeye yazmısmıs yahu dedim benim bir oyun vardı he :D bir bakam diye tekrar indirmiştim oyunu tılsıma bir girdim benden baska kimsecik yok :D Velhasılı ilerleyen günlerde wampir Orhanı buldum eskilerden geçenlerde Numan denk geldi öylesine eskilerden lafladık bir baktık kendimizi Eminönünde bulduk öylesine dolanıyoruz :D Numan uyanık tabi actı bir şifa paso bir yerlere gidip geliyor :D bana bir bakıyorlar hasarlar 200+200 bakmıyorlar bile geriye dönüp :D Tılsımda tekrarv görüşmek ümidiyle olmadı Numan hesap bende carları aktaracam Eminönüne Tılsımda olmuyor bir başına...

Sevgiyle kalın
Abdullah SUCU
He is a dream,Er ist traume...
IıIKaRaDaYıIıI 49 Lw Savaşçı,
IıIxDreamTRxIıI 49 Lw Büyücü,
GrandEkinoks 49 Lw Şifa,
Kafkaslı 49 Lw Savaşçı...

Abdullah SUCU
Kullanıcı avatarı
Fearoftheclipse
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen Fearoftheclipse »

Arkadaşlar merhaba...
Bugün yıllar sonra Pardus Pantera'lar olarak eski günleri yad etmek üzere Tılsım sokaklarını arşınladık.
Eski 39 dönem oyuncuları bilir bir dönemler oyuna girerken sıra beklerdik yoğunlukdan ötürü, bugün ise oyunda 1-2 kişi gördüğümüzde mutlu olduk...
Bu kadar güzel bu kadar samimi bir oyunun bugün bu hallerde olmasını, gerekli kişilerin kara kara düşünmeleri gerekiyor.
Daha yazacak çok şey var ama, tekrardan tanıdık isimler görmek gördükçe anılar hatırlamak çok keyifliydi.
Hepinize selamlar ve sevgiler...

Apoloclipse
Pardusxbaşkan
Ersin
&---Pardusxeclipse---& &---ParDusxBaşKaN---& &---ParDusxBasKaN---&

Kullanıcı avatarı
dreamtr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Tr Army

Mesaj gönderen dreamtr »

Fearoftheclipse yazdı: 06 Ara 2017 00:27 Arkadaşlar merhaba...
Bugün yıllar sonra Pardus Pantera'lar olarak eski günleri yad etmek üzere Tılsım sokaklarını arşınladık.
Eski 39 dönem oyuncuları bilir bir dönemler oyuna girerken sıra beklerdik yoğunlukdan ötürü, bugün ise oyunda 1-2 kişi gördüğümüzde mutlu olduk...
Bu kadar güzel bu kadar samimi bir oyunun bugün bu hallerde olmasını, gerekli kişilerin kara kara düşünmeleri gerekiyor.
Daha yazacak çok şey var ama, tekrardan tanıdık isimler görmek gördükçe anılar hatırlamak çok keyifliydi.
Hepinize selamlar ve sevgiler...

Apoloclipse
Pardusxbaşkan
Ersin

Ersin sen gec kaldın biz Atakanla beraber gaffarı kestik :D Şaka bir yana da güzeldi gırgır oldu şöyle eskilerle yenilerle beraber dolandık tılsımın sokakların da Veli agam da dönmüş oyuna öyle dedi tam çıkacakken denk geldik Lafladık az yarın ya da bugün tekrar görüşmek üzere sevgiyle kalın...
He is a dream,Er ist traume...
IıIKaRaDaYıIıI 49 Lw Savaşçı,
IıIxDreamTRxIıI 49 Lw Büyücü,
GrandEkinoks 49 Lw Şifa,
Kafkaslı 49 Lw Savaşçı...

Abdullah SUCU
Kullanıcı avatarı
SkyBlue
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Lonca: Donquixote Family

Mesaj gönderen SkyBlue »

Allah’ım konu canlanıyor. Devam devamm...
~ Donquixote Family ~
~ Mihawk ~